چرا باید از یکتانت برای تبلیغات خود استفاده کنیم؟ تبلیغات آنلاین یکی از موثرترن روش ها برای کسب و کارها است تا بتوانند مشتریان خود را با هزینه های کمتری نسبت به سایر تبلیغات بدست آورند. اما در این زمینه نیز باید به شفاف‌ترین و بهینه ترین پلتفرم مراجعه کرد که یکتانت یکی از این گزینه ها می‌باشد. برای اطلاع از جزئیات کار این پلتفرم در ادامه با کارسازشو همراه باشید.

روش‌های تبلیغاتی متفاوت و فراوان موجب سردرگمی بسیاری از کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای اینترنتی شده‌است، چرا که به طور دقیق نمی‌دانند که به منظور معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود باید کدام گزینه را برگزینند. یکی از روش‌های مرسوم تبلیغاتی بین کسب و کارهای اینترنتی استفاده از پلتفرم‌های تبلیغاتی است. پلتفرم‌های تبلیغاتی با هدف معرفی کسب و کارها، وسیله‌ای هستند که موجب ارتباط بین فروشنده و مصرف کننده می‌شوند، حال مسئله‌ی اصلی در این زمینه مربوط به درصد موفقیت این پلتفرم‌ها است که موجب می‌شود کسب و کارهای مختلف آنها را برای تبلیغات خود انتخاب کنند. یکتانت یکی از بهترین پلتفرم‌هایی است که هر کسب و کاری می‌تواند با خیال راحت تبلیغات خود را به آن بسپارد.

یکتانت

یکتانت چیست؟

یکتانت , یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغاتی آنلاین کشور زیر ذره بین کارسازشو.یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران است، که در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با شعار: صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است، آغاز کرد. این پلتفرم رابطی است میان کسب و کارها (به عنوان تبلیغ کننده) و صاحبان رسانه ها ( به عنوان نمایش دهنده) که در تلاش است تبلیغ کنندگان بهترین نتیجه را از تبلیغات اینترنتی بگیرند و رسانه‌های آنلاین به درآمد بالاتر دست یابند، که حاصل این تلاش ایجاد انگیزه برای تولید محتوای با کیفیت فارسی است. 
 

اصول کار یکتانت

اعضای تیم یکتانت با بهره‌گیری هوشمندانه از الگوریتم‌ها، هوش مصنوعی و فراگیری ماشین، به خلق محصولات منحصر به فردی در حوزه تبلیغات آنلاین دست یافته‌اند، و  با تکیه بر داده‌ها توانسته‌اند هر روز بهتر از دیروز خدمات ارائه دهند و از پلتفرم‌های پیشکسوت خود پیشی بگیرند. از جمله محصولات جدید این پلتفرم یکتا می‌توان به سیستم‌های recommender، تشخیص موضوعی خودکار و A/B تست، اشاره کرد، چرا که معتقدند آینده‌ی تبلیغات در گرو هوش مصنوعی است. در ادامه به بررسی جزئیات یکتانت و مزایای آن برای هر دو طرف نمایش دهنده و تبلیغ کننده می‌پردازیم.
 
یکتانت
 

نمایش دهندگان

یکتانت با بیش از ۴۰۰۰ تبلیغ کننده بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند. لازم به ذکر است که بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین انتخاب کرده‌اند. اساس کار یکتانت با نمایش دهندگان بر شفافیت و اعتماد متقبال استوار است، که موجب می‌شود رسانه‌ها دید روشنی از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته باشند.

مزایای یکتانت برای نمایش دهندگان
شفافیت در همکای
شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها
درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه
نمایش آمار کاربران
نمایش جزئیات درآمد
شفافیت در همکاری

همکاری یکتانت

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

توجه و تمرکز یکتانت بر این است که نمایش تبلیغات، در تجربه کاری مخاطبان و یا سرعت وب سایت نمایش دهنده خلل ایجاد نکند. علاوه بر آن به منظور حفظ کیفیت رسانه، بر تایید محتوا تاکید دارد.

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

درآمدزایی که هدف اصلی تبلیغات است در یکتانت به گونه‌ای برنامه ریزی شده که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، و در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر رسانه از این بخش به حداکثر برسد.

نمایش آمار کاربران

نمایش جزئیاتی همچون نوع مرورگر کاربر و سیستم عامل استفاده شده، به نمایش دهندگان کمک می‌کند تا کاربران خود را بهتر بشناسند، و یکتانت این مهم را از نمایش دهندگان خود دریغ نمی‌کند. 

نمایش جزئیات درآمد

شفافیت، اعتماد بیشتر می‌آورد. یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش دهندگان، فضای تبلیغات آنلاین کشور  را شفاف‌تر کرده و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان آنها قرار می‌دهد. 

امکان نظارت و تایید تبلیغات

پلتفرم یکتانت به نمایش دهندگان خود این امکان را داده است که برآنچه نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و تبلیغات همگون با سایت خود را برای نمایش انتخاب کنند.همه‌ی این مزایا سبب شده تا رسانه‌های بسیاری به راحتی به یکتانت اطمنیان کرده و با آن همکاری کنند. 

تبلیغ‌کنندگان و انواع تبلیغ در یکتانت

تبلیغات آنلاین بخشی ضروری از ترکیب بازاریابی هر کسی است. تبلیغات آنلاین مزایای متعددی ازجمله هزینه‌های کمتر، هدف‌گیری بهتر و یافته‌های ارزشمند درباره مشتری به شما ارائه می‌کنند که از طریق تبلیغات رسانه‌های دیگر به آنها دسترسی پیدا نمی‌کنید.پلتفرم‌ تبلیغات آنلاین یکتانت شما را قادر می‌سازد تا برای نمایش گسترده تبلیغات خود با چندین ارائه‌دهنده خدمات نمایش‌دهندگی تبلیغات هماهنگی نداشته باشید تا وقت شما تلف نشود.

یکتا نت

انواع تبلیغ یکتانت

تبلیغات کلیکی یا ppc ) pay per click)

یکتانت با دسترسی به بیش از ۴۰۰ وبسایت از بزرگترین رسانه‌های ایران و ظرفیت بیش از یک میلیارد کلیک با کیفیت در ماه بیشترین ترافیک را برای کسب و کارها فراهم می‌کند. شما می‌توانید با یکتانت بالاترین کیفیت تبلیغات کلیکی  را تجربه کنید چرا که دارای ویژگی‌های منحصربفردی همچون: نمایش تبلیغات در صفحات مرتبط، نمایش تبلیغات به مخاطبان درست، بهینه‌سازی نرخ‌های تبدیل، تبلیغ در بهترین وب‌سایت‌ها،، هدفمندسازی بدون هزینه اضافه، است. علاوه بر آن از برندهای معتبری که با این پلتفرم همکاری می‌کند می‌توانید به این مهم پی‌ببرید. 

تعرفه‌های یکتانت

 یکتانت برای تبلیغ‌های کلیکی تعرفه‌های ثابتی ندارد و  هزینه‌ی هر کلیک را شما تعیین می‌کنید. در نتیجه شانس نمایش هر تبلیغ بر اساس دو عامل تعیین می‌شود:

قیمت کلیک

انتخاب قیمت کلیک در اختیار شماست. قیمت کلیک بالاتر برای یک تبلیغ، به معنای شانس بیش‌تر نمایش است. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ی تبلیغات کلیکی خود، هزینه‌ی هر کلیک را هر آنچه می‌خواهید تعیین کنید.

نمره جذابیت

استقبال بیشتر کاربران از یک تبلیغ، نمره‌ی جذابیت بالاتری برای آن به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید برای تبلیغاتِ کلیکی با نمره‌ی جذابیت بالاتر، هزینه‌ی هر کلیک را کاهش دهید.
 
پلتفرم تبلیغاتی
 

انواع تبلیغات کلیکی در پلتفرم تبلیغاتی یکتانت:

۱-تبلیغات همسان کلیکی

تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو (Native) از تبلیغات بدون مزاحمت برا ی کاربران هستند، به این دلیل که ساختار و ظاهرشان با سایت نمایش دهنده یکپارچه و همسان می‌شود. هدف از این هماهنگی، مقابله با نادیده گرفته شدن تبلیغات توسط کاربران و در نهایت افزایش اثربخشی تبلیغات محتوا محور شماست. محتوای همسان شامل عنوان و عکسی جذاب است که محصول یا خدمت شما را توصیف کند. حداکثر تعداد کاراکتر مجاز برای عنوان، ۶۶ و حداکثر حجم مجاز برای عکس یک مگا بایت است. برای جذابیت بیشتر عکس، بهتر است از نوشته داخل عکس استفاده نکنید.

۲-تبلیغات بنری کلیکی

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی جذاب ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند. تبلیغات بنری با اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها افزایش آگاهی از برند (Brand Awareness) است. شما به کمک این بنرها به مشتریان بالقوه‌تان اعلام وجود و به این شکل هویت خود را در ذهن آنها تثبیت می‌کنید.
 
جایگاه‌های بنری که در وبسایت‌ها مشاهده می‌کنید عمدتا از نوع تبلیغات بنری ثابت هستند. شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را در مکان مورد نظرتان و در محدودهٔ زمانی مشخصی مثلا یک ماه، به مشتریان هدف‌تان نمایش بدهید.مشاوران متخصص یکتانت با شناخت کافی از بزرگترین و معتبرترین رسانه‌های ایران، با بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال، بهترین پکیج‌های تبلیغات بنری را متناسب با اهداف و کسب‌وکارتان به شما پیشنهاد می‌کنند.از جمله مزایای تبلیغات بنری یکتانت افزایش ترافیک و ارتقای رتبه در گوگل، جمع‌آوری لید یا سرنخ باکیفیت، افزایش فروش و بازگرداندن مشتری‌ها یا لیدهای ازدست‌رفته با ارائه پیشنهادات جذاب است که آن را اثربخش نموده‌است.

۳-تبلیغات ریتارینگ کلیکی

ریتارگتینگ یا همان هدف‌گیری مجدد، ابزاری مفید و حتی ضروری برای کسب‌وکارها است که مارکترها به وسیله آن می‌توانند یک مشتری را در قیف خرید پیش برانند که بهترین راهکار برای بازگرداندن مشتریان بالقوه  یا کاربران از دست رفته است. با ریتارگتینگ یکتانت شما می‌توانید افرادی را که قبلا به وب‌سایت شما علاقه نشان داده‌اند و از آن بازدید کرده‌اند، با ارائه پیشنهادهای ویژه مجددا هدفگیری کنید و نرخ تبدیل خود را چند برابر کنید.ریتارگتینگ تاثیر گذارترین تبلیغات آنلاین است که این تبلیغ در پلتفرم یکتانت به شما کمک می‌کند هدفمندتر از همیشه تبلیغ کنید و با بازگرداندن مشتریان‌ خود به وب‌سایت‌تان، آن‌ها را ترغیب به خرید کنید. با داشتن استراتژی درست ریتارگتینگ، می‌توانید برای هر مرحله از فرآیند خرید مشتری برنامه‌ریزی کنید و با پیشنهادهای جذاب نظر آن‌ها را جلب کنید.

۴-تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. افرادی که این پیام را دریافت می‌کنند،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که دریافت پوش نوتیفیکشن را قبول کرده‌اند. شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در یک لحظه، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید و آن‌ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت می‌کنید.
 
تبلیغات

مزایای تبلیغات پوش نوتیفیکیشن:

۱-دریافت ترافیک با کیفیت

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن برای افراد مشخصی که دسترسی ارسال پوش نوتیفیکیشن را تایید کرده‌اند ارسال می‌شود، به همین دلیل کلیک‌های دریافتی از این تبلیغات ۱۰۰ درصد حقیقی هستند.

۲-افزایش نرخ تبدیل کاربران

در یکتانت به نسبت و در مقایسه با سایر پلتفرم های مشابه نرخ تبدیل افرادی که روی تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما کلیک می‌کنند و به مشتریان یا مخاطبان شما تبدیل می‌شوند، بسیار بیشتر است.

۳-دسترسی بیشتر به کاربران

در پلتفرم یکتانت پوش نوتیفیکیشن‌ها مستقیما توسط مرورگر و اپلیکیشن ارسال می‌شوند، بنابراین حتی اگر کاربران مشغول وبگردی یا در حال استفاده از دستگاه‌شان نباشند، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما را دریافت می‌کنند.

۴-افزایش آگاهی از برند

در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، محتوای تبلیغاتی شما به خوبی در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد و حتی آن دسته از کاربران که روی تبلیغات شما کلیک نکرده‌اند هم از برند یا پیشنهادهای شما آگاهی پیدا می‌کنند.در آخر این که با تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یکتانت، به بیش از ۶ میلیون کاربر از معتبرترین رسانه‌ها دسترسی خواهید داشت. 
 
در این مقاله سعی کردیم بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران را به شما معرفی کنیم که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به تبلیغ‌کنندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم کرده تا آنها بتوانند محتوای بهتری به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کنند، یکتانت توانسته با عملکرد عالی در بازه ی زمانی کوتاه بهترین بازخورد و نتیجه را دریافت کند که این خود از نکات مثبت و قابل تامل این پلتفرم است.

زهرا سپنج پور هستم کارشناس ارشد اقتصاد، علاقه‌مند به فعالیت در حوزه محتوا نویسی به صورت تخصصی در زمینه‌ی بازاریابی آنلاین و تبلیغات، که سعی میکنم بروزترین مطالب در این زمینه را که نیاز ضروری رونق هرکسب و کاری هست را در اختیار شما عزیزان قرار دهم و در این راستا با دوستان خوبم در تیم کارسازشو همراه شده‌ام.

میخواهم عضو شوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳۳۸

ممکن است علاقه مند باشيد :

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :