[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سئو یک پروسه نه یک پروژه

در جلسه سوم از دوره آموزشی سئو وردپرس درباره دلایل مهم بودن سئو صحبت می کنیم. بسیاری از افراد تصوری که از برنامه نویسی و طراحی سایت دارند، دقیقا همان تصور را از سئو و بهینه سازی سایت دارند. حالا این تصور دقیقا چه موضوعی است ؟؟؟ بسیاری از افراد فکر میکنند همان طور که برنامه نویسی یک پروژه طراحی سایت یک ساعت و روزی شروع میشود یک ساعت و روزی که مشخص هست بر طبق پیش بینی ها به اتمام میرسد و با این تصور وارد دنیای سئو میشوند، و با مشکلات زیادی روبه رو میشوند. با ما در کارسازشو همراه باشید تا بتوانید سئوی سایت خود را به درستی انجام دهید.

سئو یک پروسه طولانی مدت است

حقیقت این است که کار سئو و بهینه سازی سایت هیچ وقت به اتمام نمی رسد ، شما زمانی که در رتبه های بالای ۲۰ هزار الکسا هستید تلاش میکنید ، و باز هم تلاش میکنید تا به رتبه زیر ۱۰۰۰ برسید ، آن قدر خوب و حرفه ای کار میکنیدکه رتبه های زیر ۱۰ ایران را کسب میکنید ، آیا کار شما تمام شد و پروژه سئو به اتمام رسید؟

کار شما در حال حاضر چند برابر شده ، چرا که باید تلاش کنید و باز هم تلاش کنید در این جایگاه ماندگار باشید در غیر این صورت تلاش و زحمت شما در این مدت بی اثر خواهد بود . پس به این نکته توجه داشته باشید که سئو یک پروسه میباشد و دائم وارد مراحل جدیدی از حرکت به سمت موفقیت بیشتر است.

امیدواریم که مطالب عنوان شده در این جلسه برای شما مفید واقع شده باشد. هرگونه سوال یا ابهامی در مورد مطالب این جلسه داشتید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *