امیدواریم که تا این جلسه از دوره آموزشی التیمت اد ان برای شما مفید واقع شده باشد. ما در هر قسمت از این دوره به بررسی یک المان می پردازیم؛ در این جلسه درباره‌ی المان بخش چسبان در التیمیت اد ان با شما صحبت خواهیم کرد. در قسمت قبل المان بنر اطلاعات را بررسی کردیم؛ در صورتیکه آن را مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از مسیر آموزش خارج نشوید ابتدا جلسه پیش را مشاهده کنید. با ما در کارسازشو همراه باشید.

المان بخش چسبان در التیمیت اد ان

در جلسه بیستم و یکم از دوره آموزشی التیمیت اد ان قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان بدون دانش برنامه نویسی و صرف زمان زیاد، بنرهای زیبایی برای معرفی محصولات خود طراحی کنید. برای اینکه بتوانید از این المان استفاده کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

  • برگه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  • روی ویرایشگر صفحه کلیک کنید.
  • روی افزودن المان کلیک کنید.
  • وارد سربرگ التیمیت اد ان شوید.
  • گزینه بخش چسبان را انتخاب کنید.

 تنظیمات المان بخش چسبان

در پنجره ای که باز می شود می توانید انتخاب کنید که المان مورد نظرتان به کدام بخش از سایت بچسبد. سه گزینه ی stick with row، stick with window و stick permanent برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از انتخاب یکی از این گرینه ها، باید المان مورد نظر خود را طبق توضیحات در ویدئوی آموزشی اضافه کنید.

افزونه های مورد نیاز

برای استفاده از این افزونه ابتدا باید آن را نصب کنید. در این قسمت افزونه های مورد نیاز شما (ویژوال کامپوزر و التیمیت اد ان) را قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دریافت و سپس نصب کنید.

امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره المان بخش چسبان برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی المان فقط آیکون با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *