در جلسه قبل درباره ایجاد اسلایدر حرفه ای در ویژوال کامپوزر با شما عزیزان صحبت کردیم. در جلسه هشتم دوره آموزش ویژوال کامپوزر  قصد داریم به المان جدا کننده در ویژوال کامپوزر بپردازیم و ببینیم که نقش این المان در طراحی و پیاده سازی المان های یک صفحه چیست، این مورد همان طور که از نام آن مشخص است ، هدف استفاده آن ایجاد فاصله هایی بین یک یا چند المان در صفحه وب سایت میباشد، تا المان یا بیش از اندازه از هم فاصله نداشته باشند و یا بیش از اندازه هم به هم نزدیک نباشند.

آموزش ویژوال کامپوزر

المان جدا کننده در ویژوال کامپوزر

همانطور که گفته شد المان جداکننده در ویژوال کامپوزر برای ایجاد فاصله میان المان ها در صفحات سایت مورد استفاده قرار می گیرد. در ویدئوی بالا درباره ی این المان و نحوه استفاده از آن به طور کامل توضیح داده ایم. با توجه به نیاز شما به ویژوال کامپوزر پیشنهاد میکنیم برای دانلود این المان روی دکمه دانلود، کلیک و پس از انتقال به صفحه اختصاصی ویژوال کامپوزر، فایل مورد نظر را دانلود کنید؛ همچنین می‌توانید قالب زفایر که یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده برای وردپرس است و افزونه ویژوال کامپوزر هم به راحتی روی آن نصب می‌شود را با کلیک بر دکمه ی زیر دریافت کنید.
امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره نحوه استفاده از المان جدا کننده برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی ایجاد دکمه های جذاب در ویژوال کامپوزر با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

 

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *