جلوگیری از حملات ۴۰۴ در وب سایت ها

در جلسه گذشته درباره تنظیم کردن اطلاع رسانی امنیتی با شما صحبت کردیم؛ در جلسه نهم دوره آموزش امنيت سايت در این جلسه قصد داریم موضوع حملات ۴۰۴ در وب سایت را مورد بررسی قرار دهیم ، ابتدا باید صفحات ۴۰۴ را برای شما تشریح کنیم که اساسا صفحات ۴۰۴ چیست و چه وظایفی بر عهده دارند. خطای ۴۰۴ در وردپرس, احتمالاً برای شما هم پیش‌آمده که به دنبال صفحه‌ای در یک وب‌سایت می‌گردید اما بعدازاینکه آن صفحه را جستجو می‌کنید با خطای ۴۰۴ مواجه می‌شوید.

زمانی این خطا به شما نمایش داده می‌شود که صفحه موردنظر توسط سرور پیدا نشود. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر کاربران در سایت شما با خطای ۴۰۴ مواجه شدند ازنظر گوگل بسیار بد است و شامل جریمه می‌شوید. این مسئله می‌تواند تأثیر بدی بر روی سئوی وب‌سایت شما داشته باشد.شما میتوانید به کمک این آموزش خطای رایج در وردپرس را از بین ببرید و یا اینکه از افزونه خطای ۴۰۴ در وردپرس استفاده کنید.

خطای ۴۰۴ در وردپرس زمانی پیش می‌آید که صفحه موردنظر در دسترس نباشد. برای رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس می‌توانید از این مقاله استفاده کنید تا خطای رایج در وردپرس را رفع کنید. این خطای وردپرس را می‌توانید به‌وسیله افزونه و یا رعایت نکاتی برطرف سازید.

جلوگیری از حملات 404 درسایت

انواع نمایش خطای ۴۰۴ در وردپرس

خطاهایی که معمولا نمایش داده می شوند به صورت زیر است.

۴۰۴
Error 404
Not found 404
http 404
page not found 404
Error 404 not found
Resource not found 404
File or directory not found 404

امیدواریم که مطالب این قسمت برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه آینده درباره جلوگیری از حملات ربات ها با شما صحبت خواهیم کرد. نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه ها در میان بگذارید.

آموزش امنيت

مطالعه بیشتر: wordpress

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *