در جلسه هفدهم دوره آموزش ویژوال کامپوزر قصد داریم ، به نحوه ایجاد پاپ اپ در در این پلاگین جامع و کامل بپردازیم. آموزش جلسه گذشته درباره پیمایشگر محتوا بود و امیدواریم مورد توجه کاربران عزیز قرار گرفته باشد. بسیاری از وردپرس کارها برای استفاده از پاپ اپ در وبسایت خود متوسل به نصب انواع پلاگین ها میشوند، حال خود این کار باعث کندی بیشتر وبسایت شما خواهد شد ، یکی دیگر از دهها امکان افزونه ویژوال کامپوزر امکان استفاده از پاپ اپ میباشد.

آموزش ویژوال کامپوزر

چرا باید از پاپ آپ استفاده کرد؟

بسیاری از افراد حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، برای پیاده سازی پلن های خود نیاز به ابزارهایی دارند ، تا بر اساس یک سری منطق های شرطی از سمت کاربر اقدام به کاری کنند.برای مثال یکی از شروط : اگر کاربر بعد از 10 ثانیه ، به انتهای محتوا رسید و سپس قصد خروج از صفحه را داشت ، یک پاپ اپ نمایش داده شود و پیشنهاد رد نشدنی به این کاربر داده شود.

قطعا پیاده سازی این امکان در حالت عادی ، در هیچ سایتی امکان پذیر نیست ، اما با وجود پلاگین های حرفه ای دیجیتال مارکتینگ این  موضوع به راحتی امکان پذیر شده و افراد زیادی با استفاده از این ابزارها توانسته اند کال تو اکشن خود را در سایت پیاده سازی کنند.

با توجه به نیاز شما به ویژوال کامپوزر پیشنهاد میکنیم برای دانلود این المان روی دکمه دانلود، کلیک و پس از انتقال به صفحه اختصاصی ویژوال کامپوزر، فایل مورد نظر را دانلود کنید؛ همچنین می‌توانید قالب زفایر که یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده برای وردپرس است و افزونه ویژوال کامپوزر هم به راحتی روی آن نصب می‌شود را با کلیک بر دکمه ی زیر دریافت کنید.
امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره نحوه ایجاد پاپ آپ برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی ایجاد باکس چرخشی با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *