المان تصویر تکی در صفحه ساز ویژوال کامپوزر

در جلسه گذشته درباره ی المان بلاک متن با شما عزیزان صحبت کردیم. در ادامه دوره آموزش ویژوال کامپوزر در جلسه ششم ، قصد داریم یکی دیگر از المان های مهم ویژوال کامپوزر را آموزش دهیم، این المان، با نام تصویر تکی یا تصویر در قالب های مختلف ترجمه شده، که در اصل در دنیای برنامه نویسی فرانت اند همان تگ IMG میباشد، کار اصلی این تگ قرار دادن تصویر در صفحه وب سایت میباشد، از این رو با توجه به مهم بودن این تگ توسعه دهندگان افزونه ویژوال کامپوزر این تگ مهم را در کنار سایر المان های مهم و اساسی ویژوال کامپوزر قرار دادند ، که بر اساس اولویت بندی و مهم بودن این تگ در ابتدای سایر المان ها قرار داده شده است

آموزش ویژوال کامپوزر

المان تصویر تکی چگونه کار میکند

برای استفاده از المان تصویر تکی در ابتدا باید المان ردیف را به صفحه وب سایت خود اضافه کنید و با توجه به سطح بندی که مد نظر دارید از لحاظ تعداد بعد میتوانید روی هر قسمت کلیک کنید تا المان تصویر را فراخوانی کنید ، یکی از مهم ترین قسمت های المان تصویر تکی ، سورس فراخوانی یا جایی که تصویر از آن باید خوانده شود میباشد، از این طریق شما میتوانید مشخص کنید که تصویر مورد نظر از کجا فراخوانی شود ،

مهم ترین گزینه های این قسمت فراخوانی از طریق قسمت رسانه های وردپرس و فراخوانی از طریق یک ادرس خارجی میباشد ، منظور از آدرس خارجی تصویری میباشد که در خارج از وب سایت ما میباشد ، مثلا وب سایت کارسازشو از هاست مخصوصی جهت بارگزاری تصاویر وب سایت استفاده میکنید ، پس ما باید از قسمت فراخوانی از تصاویر خارج از سایت استفاده کنیم . سایر بخش ها تنظیمات ساده ای دارند و در نهایت تصویر برای شما در جای تعیین شده فراخوانی میشود.

با توجه به نیاز شما به ویژوال کامپوزر پیشنهاد میکنیم برای دانلود این المان روی دکمه دانلود، کلیک و پس از انتقال به صفحه اختصاصی ویژوال کامپوزر، فایل مورد نظر را دانلود کنید؛ همچنین می‌توانید قالب زفایر که یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده برای وردپرس است و افزونه ویژوال کامپوزر هم به راحتی روی آن نصب می‌شود را با کلیک بر دکمه ی زیر دریافت کنید.
امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره نحوه استفاده از المان تصویر تکی برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی نحوه ایجاد اسلایدر حرفه ای در ویژوال کامپوزر با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

 

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *