مدیریت کردن سفارشات در ووکامرس

در جلسه گذشته درباره نصب قالب و افزونه مورد نیاز را برای شما توضیح دادیم. در جلسه ششم دوره آموزش ووکامرس قصد داریم به صورت ویژه در یک جلسه اختصاصی قسمت سفارشات ووکامرس را آموزش دهیم تا به طور کامل به این مورد تسلط کامل پیدا کنید. یکی از موارد مهمی که در هر فروشگاه آنلاینی باید به آن توجه ویژه داشت ، قسمت سفارشات آنلاین میباشد. در قسمت سفارشات فروشگاه ساز آنلاین ووکامرس شما چندین کار مختلف را میتوانید انجام دهید. با ما در کارسازشو همراه باشید.

نهایی سازی ثبت سفارش 

در ووکامرس و قسمت اول یعنی سفارشات ، وقتی سفارشی ثبت میشود به طور کلی چندین حالت مختلف دارد که هر کدام گویای موضوعی هستند ، از مهم ترین مواردی که میتوان به آن ها اشاره کرد ، سفارش تکمیل شد ، در حال بررسی ، سفارش لغو شد و…. اشاره کرد ، هر کدام از این موارد در نهایی سازی سفارش کاربر نقشی را ایفا میکند ، و شما نسبت به آن موضوع میتوانید مدیریت فروشگاه خود را به نحوی انجام دهید تا به هدف خود برسید ، مثلا شاید شما بخواهید هدیه ای به کاربری ارائه کنید ، میتوانید به کاربر مورد نظر بگویید که سفارش خود را تکمیل کند و در صفحه پرداخت انصراف را کلیک کند

شما میتوانید بعد به صورت دستی سفارش کاربر مورد نظر خود را به صورت تکمیل شده تغییر وضعیت دهید، به همین راحتی، یا حتی در صورتی که تغییراتی در فایل دانلود مورد نظر دادید، مجدد دسترسی های دانلود را به کاربر مورد نظر ارائه کنید در این جلسه کلیه موارد مهمی که درباره این قسمت مهم وجود داشت به طور کامل توضیح دادیم. در جلسه آینده درباره ایجاد کوپن تخفیف در ووکامرس با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. در صورتی که شما به سوالی برخورد کردید میتوانید در ادامه همین جلسه در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید قطعا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را دریافت خواهید کرد.

منتظر نظرات شما هستیم

 

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :