دوره آموزشی صفرتاصد طراحی قالب اختصاصی فروشگاهی

یکی از مهم ترین تخصص های این روزها در وب فارسی طراحی قالب اختصاصی برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس میباشد. و در این تخصص موضوع راه اندازی وب سایت فروشگاهی و لزوم تسلط بر قالب فروشگاهی بیش از پیش این نیاز حس میشود ، از این رو ما دوره طراحی قالب وردپرس را برای این دوره در نظر گرفتیم ، تا کاربران وب سایت کارسازشو با گذراندن این دوره به موضوع طراحی قالب اختصاصی وردپرس تسلط کافی پیدا کنند و بتوانند برای خود کسب درآمد آنلاین داشته باشند ، با ما همراه باشید تا ببنیم در این دوره به چه مواردی پرداخته میشود.

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

در اولین قسمت ما باید به این موضوع بپردازیم که اساسا وردپرس چیست و چه کارهایی میتوانیم با این سیستم انجام دهیم؟ وردپرس یا سیستم مدیریت محتوای وردپرس نرم افزاری است که این امکان را در اختیار ما قرار میدهد تا در مدت زمان کوتاه بدون دانش برنامه نویسی یک وب سایت را پیاده سازی کنیم ، این برنامه همانند تمام برنامه های دیگر که روی کامپیوتر و یا تلفن همراه خود نصب میکنیم ساختاری مشابه دارد و در ۵ دقیقه و بعد از گذراندن مراحل نصب یک وب سایت کامل را در اختیار ما قرار میدهد.

با وردپرس چه وب سایت هایی میتوان راه اندازی کرد؟

به جرات میتوان گفت با وردپرس میتوان هر نوع وب سایت خبری ، فروشگاهی ، شخصی ، چند منظوره ، پلتفرم های ارتباط محور و هر ایده ای که در ذهن خود دارید این امکان وجود دارد که از وردپرس استفاده کنید تا به هدف خود دست پیدا کنید و خوشبختانه بعد تعداد بسیار زیادی قالب و افزونه برای وردپرس وجود دارد که این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که بر اساس نوع کاری که قصد انجام آن را دارید امکانات مورد نیاز آن نیز روی وردپرس نصب شود.

وردپرس چیست؟

وردپرس در دسته ی سی ام اس ها (cms) ها قرار دارد که مخفف عبارت (Content Management System) هستند. همچنین با زبان برنامه نویسی php نوشته شده که یک‌زبان ساده و کاربردی است. این سیستم مدیریت محتوا برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ به‌طور رسمی کار خود را شروع کرد. البته وردپرس چند سال قبل‌تر ایده یابی شد و کمی هم بر روی آن کار شد اما به‌صورت رسمی از سال ۲۰۰۳ با همکاری دو دوست به نام‌های مت مولنوگ و مایک لیتل به دنیای فناوری اطلاعات راه پیدا کرد

WordPress

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.