امیدواریم که تا این جلسه از دوره آموزشی التیمت اد ان برای شما مفید واقع شده باشد. ما در هر قسمت از این دوره به بررسی یک المان می پردازیم؛ در این جلسه درباره‌ی المان آی هاور در التیمیت اد ان با شما صحبت خواهیم کرد. در قسمت قبل المان شکاف را بررسی کردیم؛ در صورتیکه آن را مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از مسیر آموزش خارج نشوید ابتدا جلسه پیش را مشاهده کنید. با ما در کارسازشو همراه باشید.

المان آی هاور در التیمیت اد ان

در جلسه بیست و پنجم از دوره آموزشی التیمیت اد ان قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان بدون دانش برنامه نویسی و صرف زمان زیاد، تصاویر و توضیحات آن را به زیبایی به کاربران نشان دهید. برای اینکه بتوانید از این المان استفاده کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

  • برگه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  • روی افزودن المان کلیک کنید.
  • وارد سربرگ التیمیت اد ان شوید.
  • گزینه آی هاور را انتخاب کنید.

 تنظیمات المان آی هاور

در پنجره ای که باز می شود ابتدا باید نوع بند انگشتی، ارتفاع و … را انتخاب کنید و بر ذخیره تغییرات کلیک کنید، سپس آیتم های را یکی یکی اضافه کنید. در پنچره جدید سربرگ های زیر را مشاهده می کنید؛ در ویدئوی بالا به طور کامل درباره ی این موارد توضیح داده شده است.

عمومی: در این سربرگ می توانید تصویر، عنوان و توضیحات را وارد و افکت مورد نظر را انتخاب کنید.
Design: در این قسمت تنظیمات مربوط به حاشیه، رنگ و … را انتخاب کنید.
Typography: در این بخش می توانید تنظیمات مربوط به فونت، اندازه عنوان و توضیحات را انجام دهید.

افزونه های مورد نیاز

برای استفاده از این افزونه ابتدا باید آن را نصب کنید. در این قسمت افزونه های مورد نیاز شما (ویژوال کامپوزر و التیمیت اد ان) را قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دریافت و سپس نصب کنید.

امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره المان آی هاور برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی المان تیم با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *