ایجاد اسلایدر حرفه ای با استفاده از ویژوال کامپوزر

در جلسه گذشته درباره المان تصویر تکی با شما صحبت کردیم. در ادامه دوره آموزش ویژوال کامپوزر در این جلسه قصد داریم به موضوع ساخت اسلایدر در وب سایت بپردازیم ، در حالت کدنویسی ساخت یک اسلایدر واقعا دردسرهای زیادی دارد ، شما باید به HMTL , CSS , JS و کتابخانه هایی مثل جی کوئری و بوت استرپ مسلط باشید تا بتوانید یک اسلایدر مورد پسند طراحی و پیاده سازی کنید ، اما در افزونه ویژوال کامپوزر این مورد به راحتی و در چند دقیقه امکان پذیر میباشد و شما میتوانید اسلایدرهای حرفه ای در اشکال مختلف در حالات مختلف پیاده سازی کنید و این نشان دهنده قدرت افزونه ویژوال کامپوزر میباشد.

آموزش ویژوال کامپوزر

نحوه ایجاد اسلایدر حرفه ای در ویژوال کامپوزر

برای ایجاد اسلایدر در ویژوال کامپوزر ابتدا از قسمت اضافه کردن ردیف، ردیفی به صفحه مورد نظر اضافه کنید، سپس روی المان اسلایدر تصاویر کلیک کنید تا بتوانید اسلایدر خود را تنظیم کنید، ادامه آموزش و جزئیات بیشتر را در ویدئوی بالا مشاهده کنید.

با توجه به نیاز شما به ویژوال کامپوزر پیشنهاد میکنیم برای دانلود این المان روی دکمه دانلود، کلیک و پس از انتقال به صفحه اختصاصی ویژوال کامپوزر، فایل مورد نظر را دانلود کنید؛ همچنین می‌توانید قالب زفایر که یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده برای وردپرس است و افزونه ویژوال کامپوزر هم به راحتی روی آن نصب می‌شود را با کلیک بر دکمه ی زیر دریافت کنید.
امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره نحوه ایجاد اسلایدر حرفه ای برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی المان‌ جدا کننده در ویژوال کامپوزر با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.
ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *