امیدواریم که تا این جلسه از دوره آموزشی التیمت اد ان برای شما مفید واقع شده باشد. ما در هر قسمت از این دوره به بررسی یک المان می پردازیم؛ در این جلسه درباره‌ی المان باکس محتوا در التیمیت اد ان با شما صحبت خواهیم کرد. در قسمت قبل المان لیست آیکون  را بررسی کردیم؛ در صورتیکه آن را مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از مسیر آموزش خارج نشوید ابتدا جلسه پیش را مشاهده کنید. با ما در کارسازشو همراه باشید.

المان باکس محتوا در التیمیت اد ان

در جلسه یازدهم از دوره آموزشی التیمیت اد ان قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان بدون دانش برنامه نویسی و صرف زمان زیاد، به راحتی یک باکس محتوا زیبا در سایت خود ایجاد کنید. با استفاده از این المان می توانید یک باکس ایجاد کنید و در این باکس از المان های مختلف مانند تصویر، متن و … را قرار دهید. برای اینکه بتوانید از المان باکس محتوا استفاده کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. برگه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  2. روی ویرایشگر صفحه کلیک کنید.
  3. روی افزودن المان کلیک کنید.
  4. وارد سربرگ التیمیت اد ان شوید.
  5. گزینه باکس محتوا را انتخاب کنید.

 تنظیمات المان باکس محتوا

در پنجره ای که در ابتدا مشاهده می کنید تنظیمات مربوط به محل قرار گرفتن باکس محتوا را انجام دهید و ذخیره تغییرات را بزنید. پس از آن طبق توضیحات موجود در ویدئو، آیکون ها را یکی یکی اضافه کنید. پس از اضافه کردن آیکون، تنظیمات مربوط به آن ها را انجام دهید. در پنجره تنظیمات هر باکس محتوا سربرگ های زیر را مشاهده می کنید.

سربرگ عمومی: در این سربرگ تنظیمات مربوط به ظاهر باکس محتوا را می توانید انجام دهید.
سربرگ Hover: در این سربرگ تنظیمات مربوط به هاور را انجام دهید.

افزونه های مورد نیاز

برای استفاده از این افزونه ابتدا باید آن را نصب کنید. در این قسمت افزونه های مورد نیاز شما (ویژوال کامپوزر و التیمیت اد ان) را قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دریافت و سپس نصب کنید.

امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره المان باکس محتوا برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی المان شمارش معکوس با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *