در جلسه گذشته از دوره آموزش ووکامرس راجع به تنظیمات پیکربندی درگاه پرداخت صحبت کردیم. در این قسمت راجع به تنظیمات پیکربندی حساب کاربری و حریم خصوصی صحبت خواهیم کرد. با ما در کارسازشو همراه باشید.

پیکربندی حساب کاربری و حریم خصوصی

در این قسمت می توانید تنظیمات مربوط به حساب کاربری و حریم خصوصی کاربران را انجام دهید. در ادامه مواردی که مربوط به تنظیمات حساب کاربری و حریم خصوصی است را به ترتیب توضیح خواهیم داد.

تکمیل خرید بدون عضویت: مربوط به خرید محصولاتی است که نیاز به عضویت در سایت ندارد. در این بخش دو قسمت “اجازه دادن به مشتریان برای ثبت سفارش بدون نیاز به نام نویسی” و “اجازه ورود کاربران قدیمی از طریق صفحه پروسه تسویه حساب” را مشاهده می کنید. شما می توانید با انتخاب این گزینه ها به کاربران اجازه دهید که بدون ورود به وب سایت، خرید خود را انجام دهند.

ساخت حساب کاربری: در این قسمت می توانید مشخص کنید که کاربران در چه مراحلی می توانند حساب کاربری بسازند.

درخواست حذف حساب: در این قسمت دو گزینه “حذف اطلاعات شخصی در هنگام درخواست” و “حذف دسترسی به دانلود در هنگام درخواست”، را مشاهده می کنید که برای تنظیم حذف حساب کاربری هستند.

حذف اطلاعات شخصی: در این قسمت می توانید تعیین کنید که اطلاعات کاربران بعد از خرید در سایت شما ثبت نشود.

حفظ حریم خصوصی

برگه حفظ حریم خصوصی: با ایجاد یک برگه به کاربر اطمینان می دهید که اطلاعاتش در جایی استفاده نخواهد شد.

حریم خصوصی ثبت‌نام/ تسویه حساب: می توانید متنی که وجود دارد را ترجمه کنید تا در زمان نمایش به کاربر آن پیام را به زبان فارسی دریافت کند.

حفظ اطلاعات شخصی

حفظ سفارش ناموفق: اگر به هر دلیلی یک سفارش انجام نشد، تا چه مدتی در سایت برایش باقی بماند.

حفظ آخرین سفارشات: از این قسمت می توانید تعیین کنید که آخرین سفارشات تا چه زمانی در سایت تان باقی بماند.

حفظ سفارشات لغو شده: زمانی که کاربران خودشان تصمیم به لغو سفارش می گیرد، تا چه زمانی سفارش شان در سایت شما باقی بماند.

نگهداشتن سفارشات تکمیل شده: تا چه مدت به کاربران اجازه می دهید که سفارشاتی که تکمیل کردند در سایت شما برای شان قابل دسترسی باشد.

حفظ حساب های کاربری غیرفعال: در اینجا می توانید مشخص کنید کاربری که چند سال از زمان ثبت نامش گذشته و به سایت شما مراجعه نکرده است؛ تا چه زمانی اطلاعاتش در سایت شما باقی بماند.

شما باید طبق نیازها و سیاست های کاری خود هر کدام از این بخش ها را تکمیل کنید. در ویدئوی آموزشی این جلسه به طور کامع راجع به هر بخش توضیحاتی ارائه شده است. در جلسه بعد درباره تنظیمات پیکربندی ایمیل صحبت خواهیم کرد. از اینکه در این جلسه با ما همراه بودید سپاسگزاریم؛ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

configuring-woocommerce-settings

کمپین ایران سرور

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.