در جلسه قبل درباره المان جدا کننده در ویژوال کامپوزر با شما عزیزان صحبت کردیم. در جلسه نهم دوره آموزش ویژوال کامپوزر قصد داریم ایجاد دکمه را در ویژوال کامپوزر آموزش دهیم. خوشبختانه ویژوال کامپوزر اکثر المان های مهم در طراحی فرانت اند را در نظر گرفته، یکی از این المان ها که بسیار مهم هم هست، میباشد. دوستانی که زبان های نشانه گذاری سمت کاربر یا سمت فرانت اند را کار کرده باشند میدانند که دکمه جز عناصر مهم یک صفحه وب سایت میباشد. و در این جلسه از دوره آموزشی ویژوال کامپوزر قصد داریم به طور کامل این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش ویژوال کامپوزر

چطور یک Button را ایجاد کنیم؟

برای این کار ابتدا باید از قسمت ایجاد یک المان جدید صفحه انتخاب المان ها را فراخوانی کنید تا از طریق این صفحه بتوانید المان مورد نظر خود را انتخاب کنید ، در این مرحله باید المان دکمه را از بین المان ها پیدا کرده و یا از قسمت سرچ ویژوال کامپوزر آن را جستجو کنید ، بعد از انتخاب آن میتوانید نامی برای دکمه مورد نظر انتخاب کنید ، و در ادامه برای دکمه مورد نظر لینکی قرار دهید و سایر تنظیمات از قبیل سایر دکمه و رنگ و جایگاه آن را مشخص میکنیم و ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

با توجه به نیاز شما به ویژوال کامپوزر پیشنهاد میکنیم برای دانلود این المان روی دکمه دانلود، کلیک و پس از انتقال به صفحه اختصاصی ویژوال کامپوزر، فایل مورد نظر را دانلود کنید؛ همچنین می‌توانید قالب زفایر که یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده برای وردپرس است و افزونه ویژوال کامپوزر هم به راحتی روی آن نصب می‌شود را با کلیک بر دکمه ی زیر دریافت کنید.
امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره نحوه ایجاد دکمه برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی ایجاد ایکن باکس در ویژوال کامپوزر با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

Visual Composer

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *