امیدواریم که تا این جلسه از دوره آموزشی التیمت اد ان برای شما مفید واقع شده باشد. ما در هر قسمت از این دوره به بررسی یک المان می پردازیم؛ در این جلسه درباره‌ی المان دکمه های پیشرفته در التیمیت اد ان با شما صحبت خواهیم کرد. در قسمت قبل المان باکس هایلایت را بررسی کردیم؛ در صورتیکه آن را مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه از مسیر آموزش خارج نشوید ابتدا جلسه پیش را مشاهده کنید. با ما در کارسازشو همراه باشید.

المان دکمه های پیشرفته در التیمیت اد ان

در جلسه هفتم از دوره آموزشی التیمیت اد ان قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می‌توان بدون دانش برنامه نویسی و صرف زمان زیاد، به راحتی دکمه های زیبا در سایت خود ایجاد کنید. با استفاده از المان دکمه های پیشرفته می توانید دکمه های مختلفی در اندازه ها و رنگ های مختلف در سایت خود ایجاد کنید. برای اینکه بتوانید از المان دکمه های پیشرفته استفاده کنید باید مراحل زیر را طی کنید.

  1. برگه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  2. روی ویرایشگر صفحه کلیک کنید.
  3. روی افزودن المان کلیک کنید.
  4. وارد سربرگ التیمیت اد ان شوید.
  5. المان دکمه های پیشرفته را انتخاب کنید.

 تنظیمات المان دکمه های پیشرفته

در پنجره ای که باز می شود، سربرگ های زیر را مشاهده می کنید.

سربرگ General: در این سربرگ تنظیمات کلی دکمه از جمله وارد کردن عنوان دکمه، محل قرار گیری دکمه در صفحه، لینک، اندازه ی دکمه و … را انجام دهید.

سربرگ Background: در این سربرگ تنظیمات مربوط به پس زمینه را انجام دهید. (تنظیماتی مثل افکت و رنگ پس زمینه، انیمیشن دکمه و…)

سربرگ Icon: در این سربرگ می توانید آیکون های جالبی را به دکمه اضافه کنید و تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید.

سربرگ Styling: در این سربرگ می توانید به دکمه حاشیه بدهید و تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید.

سربرگ Shadow: در این سربرگ می توانید به دکمه هایی که ایجاد کرده اید، یک سایه اضافه کنید.

سربرگ Typoghraphy: در این سربرگ تنظیمات مربوط به فونت عنوان دکمه را می توانید انجام دهید.

سربرگ Tooltip: در این سربرگ می توانید توضیحاتی را وارد کنید که زمانیکه کاربر نشانگر موس را روی آن دکمه می برد این توضیحات برای او به نمایش در بیاید.

افزونه های مورد نیاز

برای استفاده از این افزونه ابتدا باید آن را نصب کنید. در این قسمت افزونه های مورد نیاز شما (ویژوال کامپوزر و التیمیت اد ان) را قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی آن ها را دریافت و سپس نصب کنید.

امیدواریم توضیحات ارائه شده درباره دکمه های پیشرفته برای شما مفید واقع شده باشد. در جلسه‌ی بعد درباره‌ی المان تایم لاین  با شما صحبت خواهیم کرد. سوالات و نظرات خود را با ما در قسمت دیدگاه‌ها در میان بگذارید.

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *