در این مقاله به تنظیم مالیات در افزونه EDD خواهیم پرداخت تا بتوانید مالیات مورد نظر را بر روی قیمت محصولات فروشگاه اعمال کنید. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی که با افزونه EDD راه اندازی میشوند از این بخش برای مدیریت مالیات استفاده میکنند. با آموزش تنظیم مالیات در افزونه EDD همراه باشید.تنظیم مالیات در افزونه eddآموزش تنظیم مالیات در افزونه EDD

تنظیم مالیات در افزونه EDD . در جلسه قبل به پیکربندی ایمیل در افزونه EDD پرداختیم و نحوه ارسال ایمیل های مختلف را در این افزونه بررسی کردیم. اکنون نوبت به آموزش اعمال مالیات در افزونه easy digital download می رسد تا بتوانید مبلغی را به عنوان مالیات بر روی قیمت محصولات در نظر بگیرید.
در بسیاری از کشورهای دنیا استفاده از مالیات و نمایش آن در کنار قیمت اصلی محصول بسیار ضروری است و کمتر فروشگاهی وجود دارد که بتواند بدون نمایش این مورد در کنار محصول فعالیت خود را ادامه بدهد. اگر شما هم میخواهید در قیمت ها شفاف سازی انجام دهید و میزان مالیات را در معرض دید مشتریان خود قرار دهید با این مقاله تا انتها همراه باشید.

در بسیاری از کشورهای دنیا استفاده از مالیات و نمایش آن در کنار قیمت اصلی محصول بسیار ضروری است.

نحوه پیکربندی و تنظیم مالیات در افزونه EDD

برای شروع وارد پنل مدیریت وردپرس شوید و بر روی دانلودها > پیکربندی کلیک کنید. در این بخش چند تب را مشاهده میکنید که با کلیک کردن بر روی تب مالیات به این قسمت هدایت خواهید شد. در این بخش چند مورد وجود دارد که برای اعمال مالیات بر روی مبلغ محصول باید تنظیمات آن را انجام دهید.اعمال مالیات در افزونه edd

فعال کردن مالیات

افزونه easy digital download به طور پیش فرض هیچ مبلغی را به عنوان مالیات در نظر نمیگیرد و محصولات شما بدون احتساب هیچ مبلغی بابت ارزش افزوده به فروش می رسند. اگر میخواهید این مورد را در فروشگاه راه اندازی کنید باید گزینه فعال کردن مالیات را تیک بزنید.

افزونه easy digital download به طور پیش فرض هیچ مبلغی را به عنوان مالیات در نظر نمیگیرد

نرخ مالیات

در این بخش میتوانید برای هر منطقه از کشور نرخ مالیات جداگانه ای را در نظر بگیرید. به طور مثال فقط برای استان تهران. با وارد کردن عددی مثلا ۱۰ میتوانید نشان دهید که ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر روی قیمت محصولات اضافه خواهد شد. اگر میخواهید که مالیات را در استان دیگری و با نرخ دیگری اعمال کنید میتوانید بر روی اضافه کردن نرخ مالیات کلیک کنید و استان و درصد دیگری را وارد کنید. اما به شما توصیه میکنیم که گزینه اعمال به سراسر کشور را تیک بزنید تا این مبلغ در تمام استان ها و شهرها به یک نسبت مساوی اعمال شود.مالیات در افزونه دانلود به ازای پرداختشکست در نرخ مالیات

اگر در بخش قبل از تنظیم مالیات در افزونه EDD فقط دو استان را برای اعمال مالیات در نظر گرفته باشید میتوانید در این قسمت با وارد کردن درصدی برای استان های باقی مانده مالیات متفاوتی اعمال کنید. به طور مثال فقط برای استان تهران و اصفهان ۱۰ درصد مالیات در نظر گرفته اید و برای استان های دیگر کشور میخواهید که فقط ۲ درصد مالیات اعمال شود.

قیمت های وارد شده با مالیات

بله، من قیمت‌ها را با حساب مالیات وارد می‌کنم : اگر این گزینه را فعال کنید به این معنی است شما قیمت ها را با محاسبه مالیات در نظر گرفته و در مبلغ نهایی هیچ هزینه اضافه ای نمایش داده نخواهد شد.
خیر، من قیمت‌ها را بدون حساب مالیات وارد می‌کنم ک این گزینه برعکس گزینه قبل است و اگر آن را فعال کنید درصد مالیات در سبد خرید مشتری نمایش داده خواهد شد.

نشان دادن نرخ مالیات بر روی قیمت ها

با فعال کردن این گزینه در کنار دکمه خرید محصول مقدار مالیات نمایش داده میشود و مشتری می دانند که قرار است چند درصد مبلغ محصول را به عنوان ارزش افزوده به فروشگاه پرداخت کند.

نمایش در هنگام پرداخت

در این بخش از تنظیم مالیات در افزونه EDD دو مورد برای شما نمایش داده خواهد شد : ” بدون مالیات , به همراه مالیات ” هر کدام از این دو گزینه را که انتخاب کنید نشان دهنده نمایش مالیات در هنگام پرداخت مشتری از طریق درگاه های پرداخت بانکی است.بعد از انجام تغییرات بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

اگر اين مقاله براي شما مفيد بود در وب سايت کارسازشو آن را لايک کنيد و اگر نياز به آموزش هاي تکميلي يا جديد داشتيد در بخش نظرات آن را بيان کنيد.با ارائه نظرات در بهبود محتوا و کيفيت آن به ما کمک خواهيد کرد. هدف ما ارتقاي دانش و پاسخ به سوالات شماست.

 

در شرایط حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی با رقابتی که ایجاد شده , کسب و کاری برنده این ماراتن خواهد شد که بتواند محتوای حرفه ای و کاربر پسند برای بازدیدکنندگان سایت خود ایجاد کند. نگین حبیب زاده هستم استراتژیست تولید محتوا برای کسب و کارهای تحت وب. بنده و تیم تولید محتوای کارسازشو آماده ارائه خدمات مشاوره و تولید محتوا به کسب و کارهای نوپا در وب هستیم. بنده را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

میخواهم عضو شوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳۴۰

ممکن است علاقه مند باشيد :

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *