آمار شمارنده یکی از امکانات فوق العاده از افزونه حرفه ای codelights-shortcodes است که شما میتوانید به راحتی آماری را در قالب آمار شمارنده در وب سایت خود قرار دهید. این افزونه یکی از پرطرفدارترین افزونه های وردپرسی است.

سلام و عرض ادب دارم خدمت همه دوستان محترم وب سایت کارسازشو  امیدوارم مثل همیشه عالی باشید.در سری اموزش های سریالی افزونه های وردپرسی در قسمت دوم افزونه codelights-shortcodes قصد آموزش قسمت Stats Cunter یا آمار شمارنده رو داریم این قسمت هم لطفا با ما همراه باشید تا به بررسی قسمت های مختلف این افزونه بپردازیم تا در صورت لزوم از این قابلیت در وب سایت خودتون استفاده کنید همان طور که در قسمت های قبل گفتیم افزونه codelights-shortcodes یکی از افزونه های جالبی میباشد که کار های متفاوتی بر اساس سلیقه خود شخص میشه با اون انجام داد در قسمت قبل به بررسی فیلیپ باکس پرداختیم که از طریق لینک مربوطه میتوانید اون مقاله رو مطالعه کنید اما در این قسمت قصد داریم به سربرگ جنرال قسمت است کانتر بپردازیم تا بهتر بتوانیم از قابلیت های آن استفاده کنیم.

سربرگ جنرال

در سربرگ جنرال همان طور که در شکل مشاهده میکنید سه قسمت مهم داریم که به بررسی هر کدام میپردازیم.

Initial Counter value : ارزش شمارش اولیه

شما در این قسمت همان طور که برای شما ترجمه شده باید یک عدد به عنوان عددی که از اون شروع کنه به خواندن وارد کنید مثالا از صفر یا هر عددی که بسته به استقاده شما و در کجای سایت بخواهید استفاد کنید

Initial string with all the prefixes, suffixes and decimal marks if needed. : رشته اولیه با تمام پیشوندها، پسوندها و علامت های دهدهی در صورت نیاز.
Final Counter value : ارزش شمارش نهاییشما در این قسمت باید شماره ای که با آن تمام شود را مشخص کنید مثلا در قسمت قبل قرار است که شمارش گر از شماره ۱ تا ۱۱۱۰ بخواند ۱۱۱۰ را باید در این قسمت وارد کنید که این عدد در این مرجله به اتمام برسد
Final value the way it should look like, when the animation ends. : هنگامی که انیمیشن به پایان می رسد، ارزش نهایی به نظر می رسد.
Counter Title : در این بخش باید عنوانی برای آمار شمارنده مشخص کنیم مثلا بگوییم تعداد مشتریان ما و در آخر سیو را بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

سربرگ استایل

در سربرگ استایل همان طور که در شکل زیر مشاهده میکنید ۵ قسمت مهم داریم که باید به درستی تنظیم شوند. اولین قسمت این تب به گزینه Animation Duration برخورد میکنید که در فیلیپ باکس آموزش قبلی هم مشاهده شد این گزینه به معنای مدت زمان میباشد که معمولا روی ۳۰۰۰ میلی ثانیه تنطیم شده که به معنی این میباشد از لحظه شروع به خواندن اعداد تا اتمام آن ۳ ثانیه زمان میبرد شما با تغییر دادن این عدد رو به بالا سرعت خواندن اعداد را میتوانید کم یا زیاد کنید

Value Font Size : که اندازه مقدار مشخص شده را باید وارد کنیم در این قسمت.
Title Font Size : اندازه عنوان را در این قسمت مشخص میکنیم دقت کنید که این اعداد بر اساس پیکسل میباشد.
Value Color :رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده (رنگ اعداد).
Title Color : در این قسمت هم رنگ عنوان را مشخص میکنید.
Extra CSS class : در صورتی که کدنویسی و یا برنامه نویسی میدانید در این قسمت میتوانید استایل شخصی خود را وارد کنید.

بعد از وارد کردن این موارد میتوانید گزینه ذخیره را وارد نمایید تا اطلاعات برای شما ذخیره شود و خروجی نهایی را باهم مشاهده کنیم.پیشنهاد میکنیم مقاله وردپرس چیست و ووکامرس چیست را مطالعه کنید

یکی از دغدغه های اصلی ما که باعث شد ایده کارسازشو را عملی کنیم ، فراهم کردن تمام نیازمندی های فنی و آموزشی برای مدیران وبسایت ها در یک سامانه واحد و هماهنگ بود . این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مدیران کسب و کارها برای دریافت حداکثر خدمات با اختصاص کمترین زمان ممکن شده است و همواره سعی ما بر این خواهد بود که این خدمات ،به صورت مستمر به روزرسانی و تکمیل گردد.

میخواهم عضو شوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳۴۰

ممکن است علاقه مند باشيد :

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.