یکی از افتخارات ما در وب‌سایت کارسازشو، همکاری با علاقه‌مندان و عاشقان دنیای کسب و کار اینترنتی است که در بسیاری از موارد، این رابطه منجر به یک دوستی پایدار و صمیمی شده است.حالا ما قصد داریم تا تعداد همکاران خود را در فضای وب افزایش داده و بدین طریق ضمن بالا بردن کیفیت و کمیت سایت از نظر محتوا، تعداد دوستان صمیمی و نزدیک‌مان را هم بیشتر کنیم؛ برای پیوستن به تیم کارسازشو، یک سری شرایط وجود دارد که مهم‌ترین (و اصلی‌ترین) آن، عاشق بودن است! البته لازم نیست عاشق شخص خاصی باشید، بلکه فقط کافی است تا عاشق نوشتن و کمک به افرادی که به دنبال اطلاعات و دانش شما هستند باشید ، و به این دنیای پهناور از علم، علاقه خالصی داشته باشید! پس اگر این تمایل قلبی را در خودتان احساس می‌کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

دقت داشته باشید که فرم را بسته به علاقه و تخصص‌تان پر کنید

دسته‌ای که قصد داریم تا به جمع خودمان بیفزاییم، افراد عاشق و متخصص هستند، کسانی‌که توانایی خوبی در ترجمه، تالیف و نگارش مطلوب مقالات در حوزه کسب وکار آنلاین داشته و این قابلیت را در خودشان می‌بینند که با صرف زمان کافی و استمرار علاقه‌شان به کار، یکی از دوستان ثابت و بلند مدت ما بشوند. اگر در این بخش داوطلب هستید، در هر کجای ایران (و حتی این کره خاکی) که باشید، می‌توانید یکی از همکاران جدید ما لقب بگیرید. به گزینه‌های زیر دقت کنید، آیا در آن‌ها مهارت کافی دارید؟

  • تسلط و آشنایی حدودی به زبان انگلیسی 
  • توانایی مناسب در نگارش و رعایت اصول پایه ادبی
  • خلاقیت و ابتکار برای پیشنهاد دادن مقالات جذابیت و کاربردی
  • گذاشتن وقت کافی برای یک همکاری منظم و پیوسته 
  • تعهد کاری و اخلاقی به تیم کارسازشو

اگر این شرایط را داشتید (عاشقی فراموش نشود!)، فرم زیر را بسته به علاقه و تخصص خودتان پر کرده و منتظر شوید تا یک ایمیل برایتان ارسال کنیم. پس از آن، یک دوره کوتاه از همکاری ما آغاز و پس از پایان یافتنش، در صورت مناسب بودن شرایط همکاری، شما یکی از دوستان صمیمی کارسازشو خواهید شد.البته از آنجایی که از قدیم گفته‌اند، عاشقی برای آدم نون و آب نمی‌شه! پس مبلغی جهت جبران بخشی از زحمات شما خوبان در نظر خواهیم گرفت که پس از پیوستن به تیم ثابت کارسازشو، در پایان هر ماه وارد حساب‌تان خواهد شد تا عشق شما فقط در معنویات خلاصه نشود!

تاثیر تولیدمحتوا در کسب و کار آنلاین

آمار ها نشان از گرایش گسترده مردم به اینترنت و جستجو است، به طوری که از هر ۵ نفر ۴ نفرشان دوست دارند خریدشان را اینترنتی انجام دهند، اکنون که ایرانیان بیشتر از ۵۰ میلیون تلفن همراه متصل به اینترنت دارند، بزرگ ترین بازار مصرف کننده را برای کسب و کارهای آنلاین تشکیل میدهند. برای دسترسی به بزرگ ترین بازار چاره ای ندارید جز حضور در صدر نتایج گوگل

به طور خیلی واضح باید عرض کرد ما در مجموعه کارسازشو نیازمند تخصص شما هستیم و بسیار خوشحال خواهیم شد که شما در مجموعه ما شکوفا شوید

استفاده مستمر از جستجو

۸۲% از مشتریان قبل از هر خریدی که داشته اند، ابتدا آن را در گوگل جستجو و انتخاب کرده اند

گرایش به خرید اینترنتی

۸۰% از مردم قبل از رفتن به بازار، در اینترنت(گوگل) برای خرید آن محصول جستجو و تحقیق می کنند

کسب اعتماد مخاطب

۶۵% از کاربران همیشه به دنبال مرتبط ترین سایت با نتایج جستجویشان هستند

ماندگاری در ذهن کاربر

۳۳% از کاربران فقط از سایت هایی خرید می کنند که در نتایج جستجو آنها را مشاهده کرده اند

ما خوشحال خواهیم شد که در کنار ما باشید ، اگر آماده هستید فرم زیر را پر کنید