صفحه درباره ما سایت کارسازشو

 

هر چقدر بیشتر در مورد ما و سیاست های ما بدانید بیشتر ما را دنبال خواهید کرد

ما آمده ایم برای ساختن ، ساختن رویای خود یعنی کمک به علاقه مندان راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی اینترنتی در این راه هم هرآنچه که حس کنیم میتواند به شما کمک کند تا راهتان هموار تر شود برا شما عزیزان فراهم خواهیم کرد.

با نام و یاد خدا
وب سایت کارسازشو در سال ۹۷ با هدف آموزش راه اندازی کسب وکار اینترنتی توسط یک تیم ۵ نفره شروع به کار کرد و در کل تمام توان خود را برای تحقق یک هدف و آن کارسازشدن (اینکه یک شخص با تخصصی که فرا میگیرد یک قدم به سمت متخصص شدن و کسب درآمد گام بردارد) بتواند گام های بلندی بردارد.
تیم کارسازشو حقیقا به راحتی در کنار هم قرار نگرفتند چرا که هر کدام در جایی مشغول به ایفای نقش خود در سازمان و شرکت مربوطه بودند ، شخصی در سمت مدیر ارشد فروش شرکت بیمه پاسارگاد بود و دیگری مدیر بازرگانی یکی از شرکت های تابع صنایع غذایی و دیگری از استارت آپی که به تازگی راه اندازی کرده بود. اما همه این ۵ نفر و سایر دوستانی که بعدا به ما ملحق شدن به عنوان متخصص در حوزه کاری خود ، در یک نقطه باهم اشتراک داشتند و آن این مورد بود که مایل بودند بجای کمک کردن به یک استارت آپ و یا شرکتی که درآن مشغول به کار هستند به شرکت ها و استارت آپ های نوپا و آینده دار بیشتر کمک کنند و این تجارب و راه های اشتباهی که با حضور در کنار برند های دیگر داشتند و یا خود تجربه کرده بودند را به اشتراک بگذارند. و امیدوار هستیم در این مسیر راهنمای دلسوزی باشیم

هدف اصلی کارسازشو: کارسازشو با این هدف راه اندازی شد که هر کس در هر نقطه ای بتواند با آموزش هایی که دریافت میکند. یک قدم به سمت توسعه خود حرکت کرده باشد و در کل به دو قسمت تقسیم شده است ، یکی اشخاصی که کسب و کار دارند و میخواهند وارد کسب و کار اینترنتی شوند و راه و روش این کار را بلد نیستند و دسته دوم افرادی که مایل هستند اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی راه فرا بگیرند تا بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند مخاطب این دسته عموما کارمندانی که شاغل هستند و دانشجویان و علاقه مندان به این تخصص

 

یادگرفتن مسیر از کسانی که قبلا بارهای این مسیر را رفته اند کاری است که انسان های خردمند انجام میدهند.

 

اهداف آموزشی تیم کارسازشو در وب سایت به شرح زیر میباشد.

۱-آموزش صفر تا صد وردپرس

وردپرس امروزه یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای دنیاست که به راحتی در ۵ دقیقه میتوانید وب سایت خود را با آن راه اندازی کنید.اما مثل هر نرم افزاری قطعا نکات و پیچیدگی هایی دارد که اشخاصی که به تازگی با این سیستم آشنا میشوند در حل این موارد ناتوان هستند وحتی دیده شده که افرادی که چندین سال با این سیستم مدیریت محتوای محبوب کار کرده اند نیز گاها زمان زیادی راه صرف میکنند و باز هم نمیتوانند مشکل خود را حل کنند.علت آن هم بروز رسانی ها و آپدیت های متوالی برای این سیستم است. ما در وب سایت کارسازشو با توجه به برنامه نویسان و متخصصانی که در حوزه وردپرس توانایی بالایی دارند بر آن شدیم تا با تهیه مقالات و آموزش های ویدئویی کامل و جامع نسبت به آموزش شما اقدام کنیم و یا اگر مایل به آموزش نبودید به هر دلیلی تیم ما میتواند پشتیبانی وب سایت شما را بر عهده بگیرید.

آیا سایت شما نیاز به پشتیان دارد ؟ تیم کارسازشو در کنار شماست تا این مشکل را برای همیشه برای شما برطرف کند

 

۲-آموزش صفر تا صد سئو و بهینه سازی سایت

امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از جمله گوگل بر هیچ کس پنهان نیست و همه مدیران وب سایت های بر این موضوع اشراف کامل دارند ، با توجه به تجاربی که در سال های گذشته در کنار وب سایت های زیادی به دست آوردیم و متعاسفانه بخاطر عدم وجود منابع غنی و کامل سئو در وب فارسی تصمیم گرفتیم به نحوی متفاوت و به شکلی که در وب انگلیسی وجود دارد اقدام به آموزش و توسعه سئو در ایران کنیم. در این  مسیر با تهیه آموزش های ویدئویی حرفه ای و ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان کمک خواهیم کرد تا شرایط بهتری در گوگل برای خود به دست آورید.