درباره کارسازشو بیشتر بدانید

سال‌ها همکاری با وب سایت‌های مختلف و طراحی وب‌ سایت‌های متنوع، موجب شد علاوه بر کسب تجربه، توانایی‌های خود را بشناسم و آن‌ها را باور کنیم. تجربه‌ی بدست آمده در این سال‌ها موجب شد احساس کنیم کسب و کارهای اینترنتی و وب سایت‌های برای اینکه بتوانند همچنان در عرصه رقابت باقی بمانند، باید از شیوه‌های نوین برای پیشبرد اهدافشان استفاده کنند؛ لذا این موضوع ما را بر آن داشت تا با راه اندازی وب سایت کارسازشو، دانش و اطلاعات خود را در این حوزه با کاربران به اشتراک بگذاریم.

تجربه به ما نشان داد زمانی که کاربران برای یافتن پاسخ پرسش‌ها در حوزه‌های کسب و کارهای اینترنتی ناچار باشند به وب سایت‌های متتدی مراجعه کنند؛ پاسخ‌هایی را از جانب افراد مختلف با تجربیات متفاوت دریافت خواهند کرد، به اعتقاد ما این موضوع می‌تواند باعث سردرگمی کاربران شود که در نهایت ممکن است تبعاتی منفی بر کسب و کار اینترنتی این اشخاص داشته باشد. هدف تیم کارسازشو پوشش نیازهای شما در زمینه‌ی کسب و کارهای اینترنتی است، به گونه‌ای که افراد بتوانند با مراجعه به این وب سایت پاسخ پرسش‌های خود را در این حوزه به صورت جامع و کامل بیایند تا در نهایت بتوانند به نحوی موثر و کارسازتر از پیش، در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی گام بردارند.

هدف ما کارسازتر شدن کاربرانمان در کارسازشو میباشد

تیم کارسازشو اهداف بسیاری دارد که با تکیه بر توان اعضای مجموعه در بلندمدت برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کند. یکی از مهمترین اهدافی که در وب‌سایت کارسازشو تا کنون توانسته ایم آن‌ها را در حد قابل قبولی پیش ببریم؛ تهیه‌ی مقالات و ویدئوهای آموزشی در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی است، اهداف اساسی که تیم کارسازشو در زمینه‌ی آموزش به دنبال آن‌هاست، به شرح زیر می‌باشد:

آموزش بازاریابی اینترنتی

مجموعه کارسازشو با ارائه‌ی سبکی جدید و کاملا متفاوت با آنچه در وب سایت‌های فارسی مشاهده می‌کنید، برای شما مخاطبان گرامی آموزش‌هایی متناسب با نیازهای سال 2020 در نظر گرفته است. این آموزش‌ها به کاربرانی که تصمیم دارند در زمینه‌ی بازاریابی اینترنتی فعالیت ‌کنند، کمک می‌کند تا به راحتی بتوانند متناسب با نیازهای روز، اهداف خود را پیش ببرند.

کسب درآمد از اینترنت

بسیاری از شما کاربران با هدف کسب درآمد از اینترنت؛ وب سایت خود را راه اندازی نموده‌اید. از آنجا که سرعت تحولات در فضای اینترنت بسیار بالاست و دسترسی مردم به اینترنت افزایش یافته است، قطعا شیوه‌های قدیمی کسب درآمد از اینترنت جوابگو نخواهند بود. اگر شما با شیوه‌های نوین کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید، با صرف زمان و هزینه‌ی کمی قادر خواهید بود به راحتی از اینترنت درآمد کسب کنید. هدف ما در این آموزش‌ها آشنایی شما کاربر گرامی با شیوه‌های نوین کسب درآمد اینترنتی است.

آموزش تخصصی سئو

یکی از اهداف مهم مجموعه‌ی کارسازشو، آموزش سئو به شما مخاطب عزیز است. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) قابلیتی است که برخی از وب ‌سایت‌ها از آن غافل شده‌اند و این غفلت سبب شده است که از چرخه‌ی رقابت خارج شوند وناچار شده‌اند برای بازگشت به رقابت به تبلیغات پرهزینه روی آورده‌اند. در صورتیکه شما اصول سئو را فرا بگیرید؛ بدون صرف هزینه‌های گزاف برای تبلیغات، تنها با کمک موتورهای جستجو گوگل می‌توانید وب سایت خود را در رتبه‌های بالا گوگل قرار دهید و برای وب سایت خود، کاربران و مخاطبان بسیاری جذب کنید. با آموزش‌هایی که در حوزه‌ی سئو برای شما کاربر گرامی در نظر گرفته شده است، به راحتی می‌توانید وب سایت خود را در زمان کمی در رتبه‌های برتر گوگل قرار دهید.

آموزش تبلیغات و برندینگ

تبلیغات و برندینگ یکی دیگر از محورهای آموزشی که این مجموعه بر آن تمرکز دارد. کسب و کارهای زیادی نیاز دارند که برندسازی کنند اما روشی که بسیاری ازآژانس‌های تبلیغاتی پیش گرفته‌اند، هزینه‌های بسیاری برای شما ایجاد می‌کنند و در عین حال اثربخشی لازم را ندارند و به افزایش فروش شما کمک نمی‌کنند. در حالیکه مفاهیم جدیدی مثل بازاریابی عصبی (نورو مارکتینگ) در بحث تبلیغات مطرح است که به شما امکان می‌دهد تنها با چند کمله بر ضمیر ناخودآگاه مخاطبان اثر بگذارید و به میزان فروش خود بافزایید. آموزش‌های ما این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که با حداقل هزینه، حداکثر بهره‌برداری را در حوزه‌ی تبلیغات و فروش خود داشته باشید.در این قسمت سعی کردیم گوشه ای از اهداف خود را به شما کاربر گرامی معرفی نمونه تا بیشتر با مجموعه کارسازشو و اهداف آن آشنا شوید در اخر یکبار دیگره شعار مجموعه را ارائه میکنیم

کارسازشو برآن شده تا کمک کند تا افراد در حوزه های تخصصی کسب و کار اینترنتی کارسازتر شوند

کارسازشو به چه معناست؟

بسیاری از کاربران از ما سوال میپرسند که کارسازشو به چه معناست ، کارسازشو به معنی کارساز شدن یا توانایی انجام کار است ، ما قصد داریم در کارسازشو بستری را ایجاد کنیم تا با آموزش های تخصصی هر شخص در هر جایگاهی بتواند با گذراندن این دوره های آموزشی اگر به عنوان یک کارمند مشغول به فعالیت است بتواند به عنوان شغل دوم از تخصصی که در کارسازشو به دست آورده کسب درآمد کند و اگر شخصی قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارد بتواند بخش زیادی از کار خود را انجام دهد و کمترین نیاز به نیروی بیرون و صرف هزینه باشد

هدف ما در کارسازشو چیست؟

هدف ما در کارسازشو ، آموزش تخصصی راه اندازی و کسب درآمد اینترنتی است.این بین موارد بسیار زیادی وجود دارد که هر شخص که مایل باشد در این حوزه شروع به فعالیت کند باید نسبت به آنها دانش کافی داشته باشد.که ما در کارسازشو تمام تلاش خود را در جهت ایجاد بستری برای آموزش های تخصصی در این حوزه کرده ایم