افزایش فالور اینستاگرام به صورت نامحدود و رایگان شاید یکی از کارهای سخت امروزه شبکه های اجتماعی باشد. در این مقاله آموزشی به چند راه کوتاه و مفید میپردازیم تا با آن به افزایش فالور های اینستاگرام خود کمک کنیم. با ما در کارسازشو همراه باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

 

اینستاگرام برای خودش دنیایی ست. دنیایی پر از صفحات، اطلاعات، فیلم، عکس و امکان فوق العاده ای برای کسب درآمد اینترنتی.

افزایش فالور اینستاگرام

افزایش فالور اینستاگرام، امروزه یکی از دغدغه های صاحبان پیج ها و صفحات این شبکه اجتماعی محبوب شده و همین امر باعث شده تا به دنبال انواع ترفندهای مثبت تا منفی باشند، ترفندهایی که گاها از لحاظ بازاریابی هیچ جایگاه اخلاقی ندارند اما شاهد آن هستیم که بسیار خوب جواب میدهد و باعث افزایش فالور و دنبال کننده میشود.

اما در این مقاله افزایش فالور اینستاگرام ما به دنبال بررسی کردن و یا سر نخ های کارهایی که در شان کسب و کار های نیست نمیرویم، بلکه با ارائه چندین راه کار ساده شما را همراهی میکنیم تا به این مهم دست پیدا کنید. در دنیای امروز که بسیاری از کارها را می توان در بستر اینترنت و وب انجام داد به تبع آن راه های کسب درآمد از این بستر هم بوجود آمده است و با گذشت زمان این راه ها افزایش پیدا کرده و متنوع شده است.

افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از این راه ها اینستاگرام است. چطور می شود از اینستاگرام درآمد کسب کرد ؟ یکی از راه های کسب درآمد از اینستاگرام بالا بردن مخاطبان یا اصطلاحا افزایش فالور اینستاگرام است. پس باید بدانیم که از چه راه هایی استفاده کنیم تا دنبال کننده های پیج ما افزایش پیدا کنند و به تبع آن درآمد ما هم بالا رود. راه های زیادی برای افزایش فالوور واقعی و فعال وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

افزایش فالور اینستاگرام، فیک یا واقعی

وقتی صحبت از افزایش فالور اینستاگرام می شود اولین موردی که به ذهن می رسد ساخت فالوور تقلبی یا فیک است. اما این روش و روش های دیگر مثل افزایش رایگان رتبه الکسا، افزایش اعضا، سئوی کلاه سیاه، هک فالوور و بسیاری موارد دیگر موقتی و زودبازده هستند و برای طولانی نمیشود بر روی این موارد حساب باز کرد؛ و نه تنها تاثیر واقعی و موثری بر روی کسب درآمد شما ندارد بلکه باعث از دست رفتن اعتبار پیج شما میشود. در نظر بگیرید که با ساختن ۱۰۰۰ فالوور فیک تعداد فالوور های شما افزایش پیدا کند اما چون این فالوور ها واقعی نیستند نه تنها هیچ تعاملی بین شما صورت نمیگیرد بلکه لایک و کامنت هم از این فالووها دریافت نمیکنید.

و اما چگونه فالوورهای واقعی اینستاگرام را زیاد کنیم؟

ما در این مقاله میخواهیم چند راهکار به شما پیشنهاد کنیم که برای کسانی که در حال استفاده از اینستاگرام هستند تاثیر گذار باشد و بتوانند فالوورهای خود را برای رسیدن به هدف مورد نظرشان افزایش دهند.

۱-اولین راه استفاده از عکس های با کیفیت و جذاب در پیج تان است.

یکی از راه های جذب مخاطب زیبایی پیج شماست. فرقی نمیکند که در چه زمینه ای فعالیت میکنید. عکس هایی که در پیج می گذارید مربوط به کارتان است یا در هر حوزه دیگری. ببیننده با دیدن تصاویر زیبا و با کیفیت معمولا پیج شما را فالو میکند حتی اگه اتفاقی گذرش به پیج شما افتاده باشد! اما نکته مهم و شاید تلخی که باید بدانید این است که فالوورهای شما همیشگی نیستند و ممکن است با چند اشتباه شما را آنفالو کنند. آن وقت است که برگرداندن آنها خیلی سخت تر از جذب آنها برای اولین بار است.

افزایش فالوور

 

اما چه اشتباهاتی باعث از دست رفتن فالوور میشود؟

افزایش فالور اینستاگرام

چندمورد را که باعث از دست دادن فالوورهایتان میشود را با هم بررسی میکنیم:

اولین اشتباه بی توجهی به بازخوردهاست

بدون اینکه به بازخوردها، لایک ها و کامنت ها توجه کنید و فالوورهایتان را بسنجید بطور مداوم و اصطلاحا رگباری پست بگذارید.به شما پیشنهاد میکنیم وقتی که پستی در پیج خود منتشر میکنید به اعداد توجه کنید. میتوانید با آزمون و خطا متوجه شوید که چه زمانی برای پست گذاشتن مناسب تر است.
یکی از راه هایی که میتوانید متوجه شوید فالوورهای شما معمولا در چه زمانی آنلاین هستند یا فالوورهای شما چه کسانی هستند از Instagram insights استفاده کنید. از این ویژگی میتوانید برای ارزیابی عملکرد خودتان و چگونگی واکنش مخاطبانتان برای یک پست خاص که به اشتراک میگذارید نیز استفاده کنید.

دومین اشتباه تبلیغ بیش از اندازه و یکنواخت است

اگر پیج شما در مورد حوزه کاری و شرکتتان است بهتر است که تمام پست های شما در مورد لوگوی شرکت نباشد و در کنار آن پست هایی درباره خدمات یا محصولات شرکت، عملکرد شرکت و… را هم به اشتراک بگذارید و این پست ها را جذاب کنید.
نکته مهمی که باید بدانید این است که یکنواختی و تکراری بودن پست های شما باعث از دست رفتن فالوورهایتان می شود.

سومین اشتباه عدم توجه به کپشن هاست

شاید از این مورد تعجب کنید و با خودتان بگویید که آیا کپشن اینقدر مهم است؟
باید بگوییم بله بسیار مهم است. اگر به دنبال افزایش تعامل فالوورهای خودتان هستید نمیتوانید یک پست را بدون هیچ کپشنی به اشتراک بگذارید.
طبق تحقیقی که در رابطه با روانشناسی به اشتراک گذاری مطالب انجام شده است نشان داده که تحریک بعضی از احساسات خاص میتواند احتمال به اشتراک گذاری مطالب را افزایش دهد. بخش مهمی از این احساسات با کپشن های مناسب و جذاب برانگیخته می شوند.

 

۲-گذاشتن هشتگ # در افزایش فالور اینستاگرام

هشتگ چیست؟ از هشتگ برای پیدا کردن سریع مطلب مورد نظر استفاده میشود. هر پستی که در اینستاگرام منتشر می شود از ۱ تا ۷ هشتگ استفاده میکند و از طریق این هشتگ ها میتوانیم به مطالبی از آن دسته مراجعه کنیم. هشتگ ها برای فراهم کردن امکان کشف توسط دیگر کاربران استفاده می شود و از طریق کلید واژه ها امکان پیدا کردن موضوعات را فراهم میکنند. اما باید چندنکته را مد نظر داشته باشید :

-از هشتگ های نامربوط در پست های خود استفاده نکنید چون باعث پایین آوردن ارزش اکانت و اعتبار پیج شما می شود.
-هیچ پستی را بدون هشتگ منتشر نکنید.
-از هشتگ ها به صورت حرفه ای و اصولی استفاده کنید و حتما با پست و مطلب شما مرتبط باشند.

 

افزایش فالوور

 

۳-بیوی پیج اینستاگرام خود را ویرایش کنید.

افزایش فالور اینستاگرام

شاید تعجب کنید که مخاطب وقتی به پیج شما سر می زند و بیوی شما را میخواند فقط در عرض ۴ ثانیه تصمیم میگیرد که شما را فالو کند یا خیر.
پس چند مورد را در نوشتن بیو رعایت کنید :

-جمله ای جذاب در بیو بنویسید
-به مخاطب نحوه برقراری ارتباط با شما را نشان میدهد.

شخصیت و اهداف شما را به نمایش بگذارد.

اگر قصد دارید برای بیوی اینستاگرام خود متنی جذاب و چشمگیر بنویسید به شما پیشنهاد میکنیم در گوگل جستجویی داشته باشید:

افزایش دنبال کننده گان اینستاگرام

۴-خلاصه گویی در افزایش فالور اینستاگرام

به قول ضرب المثل معروف که می گوید: کم گوی و گزیده گوی چون در
دنیای امروز دنیای سرعت است. مخاطبان برای خواندن مطلبی طولانی وقت نمیگذارند و به دنبال متنی چند جمله ای یا حتی کلمه ای هستند. پس از توضیحات طولانی در زیر پست هایتان به شدن پرهیز کنید چون نتیجه ای منفی بر روی فالوورهایتان می گذارد. اما چند جمله کوتاهی که مینویسید باید به اندازه صدها کلمه و جمله تاثیر گذار باشد. به متن هایی که در زیر پست ها منتشر میشود کپشن میگویند. برای نوشتن کپشن باید مواردی را رعایت کنید:

-کپشن خود را به نحوی بنویسید که به راحتی توجه مخاطب را جلب کند
-خواندن آن آسان باشد
-مخاطب را به تعامل تشویق کند.
و…

 

افزایش فالور اینستا

افزایش فالور اینستاگرام

وقتی از کپشن در زیر پست خود استفاده میکنید مفهوم پست یا عکسی که منتشر کرده اید را میتوانید بهتر به مخاطب منتقل کنید و به همین دلیل پست های شما برای مخاطبان جذاب تر می شود و در نتیجه لایک های بیشتری از آن دریافت میکنید. علاوه بر این شانس تعامل با مخاطب و نظر گذاشتن او برای شما بیشتر می شود.

 

۵-در استفاده از یک تکنیک زیاده روی نکنید.

سعی کنید از تمام تکنیک هایی که به شما معرفی شد استفاده کنید. هیچ گاه فقط به یک تکنیک خاص بسنده نکنید چون باعث از دست دادن فالوور می شود. پس از این تکنیک ها در جهت جذب مخاطب استفاده کنید نه به صورت معکوس.

امیدواریم این مقاله برای شما سودمند بوده باشد.

ثبت نام در سایت

یکی از دغدغه های اصلی ما که باعث شد ایده کارسازشو را عملی کنیم ، فراهم کردن تمام نیازمندی های فنی و آموزشی برای مدیران وبسایت ها در یک سامانه واحد و هماهنگ بود . این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مدیران کسب و کارها برای دریافت حداکثر خدمات با اختصاص کمترین زمان ممکن شده است و همواره سعی ما بر این خواهد بود که این خدمات ،به صورت مستمر به روزرسانی و تکمیل گردد

میخواهم عضو شوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳۳۸

ممکن است علاقه مند باشيد :

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. علی محمد دانشمندیان
  4:07 2019/03/07

  این موارد رو انجام بدیم معمولا چقدر طول میکشه تا نتیجشو ببینیم؟
  لطفا زود جواب بدید

  • وحید طهماسبی
   11:12 2019/03/08

   سلام به شما کاربر محترم
   بستگی به نوع کار شما ، (موضوع) و میزان جذابیتی که ایجاد میکنید متفاوت میباشد
   ولی قطعا جواب خواهد داد