هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه سئو محلی 

افزونه سئو محلی وردپرس که به عنوان یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های سه سال اخیر شناخته شده‌است، با ارائه موقعیت مکانی شما به موتورهای جستجو، به بهتر شدن رتبه سایت شما کمک می‌کند، علاوه بر آن دستیابی مشتریان به محل فیزیکی و موقعیت مکانی شرکت و یا فروشگاه‌ شما را راحت‌تر می‌کند.

نکته‌ی مهمی که در رابطه با این افزونه باید در نظر داشته باشید: یوست سئو لوکال از نسخه 13.0 فقط  بر روی وردپرس 5.3 و بالاتر ، و یوست سئو پرمیوم 14.0 و بالاتر قابل اجرا و استفاده است.

با استفاده از سئو محلی، می‌توانید مشتریان بالقوه‌ در جامعه محلی خود را پیدا کنید، و همینطور اضافه کردن نقشه‌های گوکل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و مکان‌یاب به سایت خود را به راحتی با این افزونه انجام دهید. با استفاده از پلاگین سئو محلی می‌توانید وب سایت خود را طوری تنظیم کنید که در جستجوهای محلی در رتبه‌های بالاتر قرار بگیرد. علاوه بر آن می‌توانید صفحه تماس خود را بهبود بخشید.

افزونه سئو محلی

قابلیت‌های افزونه سئو محلی 

  • امکان درج آدرس (های) شرکت خود در یک قالب واضح و یکنواخت
  • امکان درج ساعات کاری شرکت خود در یک قالب واضح و یکنواخت
  • افزودن نقشه‌های گوگل که باعث می‌شود مشتریان خیلی راحت آدرس و محل شرکت شما را بیابند.
  • درج یک فروشگاه یاب، که با استفاده از آن مشتریان می‌توانند آدرس منزل خود را وارد کرده و لیستی از نزدیک ترین موقعیت‌های مکانی شرکت شما ظاهر می‌شود.

رتبه بالاتر با افزونه سئو محلی 

با استفاده از افزونه سئو محلی می‌توانید اطمینان یابید که وب سایت شما در جامعه‌ی محلی در گوگل رتبه بالایی دارد، همچنین با این افزونه مراجعه کنندگان، بیماران و یا مشتریان در محله‌ی خود را پیدا کنید. ممکن است با جستجوی کاربران برای یک شرکت خدماتی یا یک کلینیک پزشکی، موتور جستجو لیستی از شرکت‌ها و یا کلینیک‌ها در جامعه محلی را برای وی نمایش دهد، و به عبارتی جستجوی محلی به طور خودکار اتفاق بفیتد، اما اگر می‌خواهید که رتبه‌ی شرکت و یا کسب و کار شما در جستجوها، بالاتر قرار بگیرد، گوگل نیاز دارد که مکان دقیق کسب و کار شما را داشته باشد، بنابراین با پلاگین سئو محلی اطلاعات دقیقی برای نمایش وب سایت خود در نتایج جستجوی محلی را در اختیار گوگل و سایر موتورهای جستجو قرار دهید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !
ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه سئو محلی  افزونه سئو محلی وردپرس که به عنوان یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های سه سال اخیر شناخته شده‌است، با ارائه موقعیت مکانی شما به موتورهای جستجو، به بهتر شدن رتبه سایت شما کمک می‌کند، علاوه بر آن دستیابی مشتریان به محل فیزیکی و موقعیت مکانی شرکت و یا فروشگاه‌ شما را راحت‌تر می‌کند. با استفاده از سئو محلی، می‌توانید مشتریان بالقوه‌ در جامعه محلی خود را پیدا کنید، و همینطور اضافه کردن نقشه‌های گوکل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و مکان‌یاب به سایت خود را به راحتی با این افزونه انجام دهید. با استفاده از پلاگین سئو محلی می‌توانید وب سایت خود را طوری تنظیم کنید که در جستجوهای محلی در رتبه‌های بالاتر قرار بگیرد. علاوه بر آن می‌توانید صفحه […]