هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه سئو ووکامرس

افزونه سئو ووکامرس یک میانبر برای افزایش رتبه‌ی فروشگاه اینترنتی شما است. قطعا هدف از راه اندازی هر کسب و کاری موفقیت در آن است. در بحث وب سایت‌های فروشگاهی نیز کسب رتبه‌های بالاتر در گوگل مطرح است که پلاگین سئو ووکامرس آن را برای صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی فراهم کرده‌است، چرا که سئو در اینجا نیز اهمیت دارد. سئو محصولات فروشگاهی متفاوت از سئو متن است بنابراین شرکت تولید کننده سئو یوآست راه‌حلی ارائه داده‌است، و آن هم ادغام و متصل کردن دو افزونه‌ی پرکاربرد سئو یوآست و ووکامرس است، که این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی فروشگاه خود را سئو کنید. بنابراین با سئو کردن فروشگاه اینترنتی خود مشتریان بیشتری را به وب سایت‌تان روانه کنید.

نحوه‌ی کار با سئو ووکامرس

پلاگین سئو ووکامرس با تمام قالب‌های وردپرسی سازگاری دارد، بنابراین بدون توجه به قالب وردپرس فروشگاه شما، باعث افزایش فروش و درآمد شما خواهد شد. علاوه بر آن این افزونه نیاز به هیچ تنظیمات خاصی ندارد، چرا که یکی از زیر مجموعه‌های افزونه سئو وردپرس (yoast Seo) است که با ایجاد تغییراتی در زیر ساخت وب‌سایت شما، نهایت بهینگی را برای سئو محصولات ارائه می‌کند. 

افزونه سئو ووکامرس

خدمات پلاگین سئو ووکامرس

  • بهبود تجربه اشتراک گذاری برای رسانه‌های اجتماعی همچون Pinterest
  • حذف موارد نامربوط به یک محصول از نقشه سایت و اطمینان از ورود موارد لازم به آن
  • افزودن گزینه‌ی استفاده از مدیریت سلسله نشانی‌ها (breadcrumbs) از افزونه Yoast SEO. که از لحاظ این قابلیت نسبت به ووکامرس بسیار کامل‌تر است.
  • تنظیم خودکار سازگارپذیری میان محصولات ووکامرس و افزونه سئو یوآست پرمیوم به منظور عدم مواجه با مشکل در استفاده از افزونه سئو یوست پرمیوم در سایت مجهز به ووکامرس
دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه سئو ووکامرس افزونه سئو ووکامرس یک میانبر برای افزایش رتبه‌ی فروشگاه اینترنتی شما است. قطعا هدف از راه اندازی هر کسب و کاری موفقیت در آن است. در بحث وب سایت‌های فروشگاهی نیز کسب رتبه‌های بالاتر در گوگل مطرح است که پلاگین سئو ووکامرس آن را برای صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی فراهم کرده‌است، چرا که سئو در اینجا نیز اهمیت دارد. سئو محصولات فروشگاهی متفاوت از سئو متن است بنابراین شرکت تولید کننده سئو یوآست راه‌حلی ارائه داده‌است، و آن هم ادغام و متصل کردن دو افزونه‌ی پرکاربرد سئو یوآست و ووکامرس است، که این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی فروشگاه خود را سئو کنید. بنابراین با سئو کردن فروشگاه اینترنتی خود مشتریان بیشتری را به وب […]