هدف اصلی مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نبود و نیست ، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای انتخاب بهترین ابزارها در راه اندازی و موفقیت شما در کسب و  کار اینترنتی است.

افزونه وردپرس شارژ کیف پول

افزونه وردپرس شارژ کیف پول از آن دسته افزونه‌های کاربردی است که دارای مزیت دو جانبه هم برای کاربر و هم برای مدیر وب‌سایت است. چرا که با این افزونه یک کیف پول مجازی برای کاربر می‌سازید و از این جهت برای وی کاربردی است که هم خرید را آسان می‌نماید و هم اینکه گاهی بدلایل مختلفی ممکن است محصول خریداری شده مشکلی داشته باشد که نیاز است آن را تعویض کرد و یا پس داد، بنابراین کیف پول ووکامرس می‌تواند منبع مناسبی برای ذخیره‌ی وجه پول وی باشد.

اما مزیت افزونه شارژ کیف پول برای مدیر وب‌سایت این است که باعث افزایش فروش می‌شود، چرا که کاربر دوست ندارد مبلغ مانده در کیف پولش در سایت، بی استفاده بماند و با آن خرید انجام می‌دهد. بنابراین کیف پول ووکامرس، وفاداری مشتریان را در پی دارد. البته لازم به ذکر است که کیف پول توسط مدیر شارژ می‌شود نه کاربر، و درواقع بیشتر برای زمان‌هایی که محصولی مرجوعی دارد و یا اینکه مدیر می‌خواهد به کاربر هدیه‌ای بدهد، کاربرد دارد.

افزونه وردپرس شارژ کیف پول

ویژگی‌های افزونه شارژ کیف پول :

علاوه بر ویژگی‌هایی که تاکنون شرح داده شد این افزونه ویژگی‌های بسیاری دارد که در زیر به آنها اشاره می‌شود.

  • امکان شارژ با درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه
  • امکان بازپرداخت وجه خرید کاربران
  • امکان تعریف اعتبار هدیه برای خرید
  • امکان شارژ حساب یا کسر از حساب کاربران توسط مدیر
  • امکان تعریف نامحدود طرح برای شارژ کیف پول
  • تعریف درصد کسر از مبلغ بازپرداخت کاربران
  • امکان قفل کردن اعبتار کیف پول کاربر
  • امکان پرداخت ترکیبی ( کاربران می‌توانند، بخشی از صورتحساب را با کیف پول پرداخت کنند و مابقی را با پرداخت معمولی تسویه کنند)
دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه وردپرس شارژ کیف پول افزونه وردپرس شارژ کیف پول از آن دسته افزونه‌های کاربردی است که دارای مزیت دو جانبه هم برای کاربر و هم برای مدیر وب‌سایت است. چرا که با این افزونه یک کیف پول مجازی برای کاربر می‌سازید و از این جهت برای وی کاربردی است که هم خرید را آسان می‌نماید و هم اینکه گاهی بدلایل مختلفی ممکن است محصول خریداری شده مشکلی داشته باشد که نیاز است آن را تعویض کرد و یا پس داد، بنابراین کیف پول ووکامرس می‌تواند منبع مناسبی برای ذخیره‌ی وجه پول وی باشد. اما مزیت افزونه شارژ کیف پول برای مدیر وب‌سایت این است که باعث افزایش فروش می‌شود، چرا که کاربر دوست ندارد مبلغ مانده در کیف پولش […]