هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه سئوی ویدیو وردپرس

افزونه سئوی ویدیو وردپرس یکی از ابزارهای لازم به منظور خوانده شدن ویدیوها توسط گوگل است. تولید محتوای متنی سئو شده به قدر کافی اشباع شده است، اکنون وقت پرداختن به تولید محتواهای غیر متنی، همچون ویدیو و… ‌است. محتوای ویدیویی نیز همانند محتوای متنی نیازمند این است که به لحاظ سئو استاندارد شده باشد. افزونه سئوی ویدیو وردپرس برای سئو کردن ویدیوها طراحی و ارائه شده‌است، که برای استفاده از آن باید افزونه سئو یوست پرمیوم را نصب داشته باشید.

سئو ویدیو

ویژگی‌ها و امکانات افزونه سئوی ویدیو وردپرس

آمارها نشان می‌دهد که ۴۳% کاربران به محتواهای ویدیویی تمایل دارند، به طوری که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱ این آمار به ۸۰% برسد. بنابراین نیاز است که از هم‌اکنون به تولید محتوای ویدیویی توجه نمود، البته تولید محتوای ویدیویی یک بحث است و سئو کردن آن بحثی جداگانه، به این مفهوم که برای دیده شدن و قرار گرفتن در رتبه‌های بالا، ویدیوی تولیدی را باید از نظر سئو استاندارد کرد. بنابراین با کمک افزونه سئوی وردپرس براحتی ویدیوهای خود را سئو کنید. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه کاربردی را ارئه می‌دهیم:

  • امکان ساخت ویدیوهای کاملا رسپانسیو و بهینه سازی آسان ویدیوهای وردپرس
  • امکان نمایش ویدیوهای وب سایت در بخش videoگوگل
  • امکان امتیازدهی به ویدیوها توسط کاربر
  • سازگاری با تمام قالب‌ها و افزونه‌ها
  • افزایش بازدید ویدیوهای سئو شده

اهمیت تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوای ویدیویی به قدری پر اهمیت شده‌است که گوگل در کنار تب تصاویر و متن‌ها، تبی هم به ویدیو اختصاص داده‌است. افزونه سئوی ویدیو وردپرس بهترین افزونه برای سئو کردن ویدیوها به شمار می‌آید. به طوری که با این افزونه به راحتی می‌توان تمام صفحات وب سایت که دارای ویدیو هستند را سئو کرد، تا زمانی که کاربر عبارت مربوط به آن ویدیوها را سرچ می‌کند، گوگل ویدیو را برای وی نمایش دهد. در واقع از آن پس ویدیوهای وب سایت در بخش video نتایج گوگل به نمایش در می‌آید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه سئوی ویدیو وردپرس افزونه سئوی ویدیو وردپرس یکی از ابزارهای لازم به منظور خوانده شدن ویدیوها توسط گوگل است. تولید محتوای متنی سئو شده به قدر کافی اشباع شده است، اکنون وقت پرداختن به تولید محتواهای غیر متنی، همچون ویدیو و… ‌است. محتوای ویدیویی نیز همانند محتوای متنی نیازمند این است که به لحاظ سئو استاندارد شده باشد. افزونه سئوی ویدیو وردپرس برای سئو کردن ویدیوها طراحی و ارائه شده‌است، که برای استفاده از آن باید افزونه سئو یوست پرمیوم را نصب داشته باشید. ویژگی‌ها و امکانات افزونه سئوی ویدیو وردپرس آمارها نشان می‌دهد که ۴۳% کاربران به محتواهای ویدیویی تمایل دارند، به طوری که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۱ این آمار به ۸۰% برسد. بنابراین نیاز است که […]