هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه ریموت آپلود من

افزونه ریموت آپلود من ، افزونه ای برای رفع نیاز شما در زمینه آپلود بدون نیاز به دانلود نیز طراحی شده است. آپلود من درواقع افزونه‌ای است که هر وردپرس کار حرفه‌ای تاکنون کمبود این چنین افزونه‌ای را احساس کرده‌است. با این افزونه‌ی کاربردی بدون نیاز به دانلود کردن فایل های سایت‌های دیگر، تمام تصاویر، مدیا و یا همه‌ی لینک‌هایی که به طور مستقیم در سایر سایت‌ها وارد شده را در کمترین زمان ممکن و در چند ثانیه به سایت خود و در بخش رسانه‌ها آپلود نمایید.

پلاگین آپلود من از دیگر افزونه‌های وردپرسی، که فارسی و اورجینال است و یکی از نیازهای مهم مدیران وب‌سایت‌ها را به راحتی رفع می‌کند. بنابراین اگر شما هم تاکنون جای خالی همچین افزونه‌ای را در سایت وردپرسی خود احساس کرده‌اید هم اکنون آن را دانلود کنید و از استفاده کردن آن لذت ببرید.

افزونه ریموت آپلود من

ویژگی‌های برجسته‌ی افزونه آپلود من

  • عدم محدودیت در حجم و تعداد فایل دانلودی
  • سازگاری با نسخه جدید وردپرس
  • کنترل پنل قدرتمند فارسی
  • کم حجم و کاملا بهینه
  • پشتیبانی از انواع فرمت‌های jpg, jpeg, gif, png, rar, zip, mp3, mp4, exe, flv & pdf
  • امکان درج عنوان برای دسته‌بندی فایل‌ها
  • امکان دریافت کامل تصاویر یک صفحه به صورت یکجا
  • امکان درج لینک تکی و یا تعداد بالا

اهمیت رسانه در سایت

یکی از بخش‌های مهم سایت‌های وردپرسی، رسانه است، بخشی که در آن تصاویر، فیلم‌ها، صداها و… به منظور نمایش برای کاربران آپلود می‌شود، و از آنجا که تصاویر و البته ویدیوها تاثیر مهمی در رتبه‌ی وب‌سایت دارند، این بخش از بخش‌های حساس هر سایتی به شمار می‌آید، بنابراین نیازمند ابزاری است که کار کردن با آن را راحت نموده و کیفیت اجرا را به حداکثر برساند. افزونه وردپرس آپلود من به منظور راحتی مدیران وب سایت طراحی شده است، چرا که برای آپلود تصاویر، فیلم‌ها و … سایر سایت‌ها دیگر نیازی به دانلود کردن، آنها نخواهید داشت. همین حالا افزونه ریموت آپلود من را دانلود نموده و از کار کردن با آن لذت کافی را ببرید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه ریموت آپلود من افزونه ریموت آپلود من ، افزونه ای برای رفع نیاز شما در زمینه آپلود بدون نیاز به دانلود نیز طراحی شده است. آپلود من درواقع افزونه‌ای است که هر وردپرس کار حرفه‌ای تاکنون کمبود این چنین افزونه‌ای را احساس کرده‌است. با این افزونه‌ی کاربردی بدون نیاز به دانلود کردن فایل های سایت‌های دیگر، تمام تصاویر، مدیا و یا همه‌ی لینک‌هایی که به طور مستقیم در سایر سایت‌ها وارد شده را در کمترین زمان ممکن و در چند ثانیه به سایت خود و در بخش رسانه‌ها آپلود نمایید. پلاگین آپلود من از دیگر افزونه‌های وردپرسی، که فارسی و اورجینال است و یکی از نیازهای مهم مدیران وب‌سایت‌ها را به راحتی رفع می‌کند. بنابراین اگر شما هم تاکنون […]