هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه بازاریابی و همکاری در فروش

افزونه بازاریابی و همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro، افزونه‌ای پرکاربرد در بحث فروش و مدیریت کسب و کار محسوب می‌شود، چرا که با استفاده از آن خواهید توانست که برای وب سایت خود، سیستم همکاری در فروش را تهیه کنید. این افزونه با سیستم‌های EDD، افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس و Ultimate Membership Pro، سازگار بوده و یک مورد مناسب در بحث ایجاد سیستم‌های همکاری در فروش و تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود.

این افزونه به شما اختیار کامل می دهد تا با تمامی امکاناتش یک سیستم جامع، با پنل سمت کاربر و مدیریتی بسیار پیشرفته و کاملا فارسی و بومی سازی شده در وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید، همچنین امکانات این افزونه از ۸ افزونه متفاوت ایجاد شده است. پنل تنظیمات بخش کاربر کاملا فارسی شده است و از ارز رایج ایران ( تومان – ریال ) پشتیبانی می کند. شما با دریافت این افزونه به کاربران خود اجازه می دهید، در سیستم همکاری در فروش شما ثبت نام کنند و اقدام به معرفی محصولات شما به دیگران کنند و شما در عوض به آنها کد های تخفیف یا هزینه ای را به آنها اقبال کنید. یکی از بهترین ویژگی های این افزونه راه انداری بازاریابی چند سطحی، یعنی همان زیر مجموعه گیری می باشد.

افزونه بازاریابی ووکامرس و تبلیغات بدون ریسک

اغلب روش‌های بازاریابی و تبلیغات هزینه‌بر بوده و گاهی هزینه‌ها به قدری است که استفاه از آن‌ها را پر ریسک کرده و ممکن است به قدر کافی نتیجه نداشته باشند، اما افزونه بازاریابی و همکاری در فروش به شما کمک می‌کند که دقیقا در ازای فروش خود هزینه تبلیغات دهید. منظور این است که زمانی که شما با این افزونه وردپرس یک تیم بازاریابی تشکیل می‌دهید، با هر مشتری که توسط آنها معرفی شده و شما محصولی را فروخته‌اید به آنها پورسانت پرداخت می‌کنید. بنابراین دیگر خیال شما از این بابت که هزینه کنید و فروش نداشته باشید، راحت خواهد بود.

دانلود مخصوص کاربران ویژه است. برای مشاهده لینک دانلود ، شما باید کاربر ویژه سایت باشید. و وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه بازاریابی و همکاری در فروش افزونه بازاریابی و همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro، افزونه‌ای پرکاربرد در بحث فروش و مدیریت کسب و کار محسوب می‌شود، چرا که با استفاده از آن خواهید توانست که برای وب سایت خود، سیستم همکاری در فروش را تهیه کنید. این افزونه با سیستم‌های EDD، افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس و Ultimate Membership Pro، سازگار بوده و یک مورد مناسب در بحث ایجاد سیستم‌های همکاری در فروش و تشکیل کمپین‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود. این افزونه به شما اختیار کامل می دهد تا با تمامی امکاناتش یک سیستم جامع، با پنل سمت کاربر و مدیریتی بسیار پیشرفته و کاملا فارسی و بومی سازی شده در وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید، همچنین امکانات این افزونه از ۸ […]