هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزايش امنيت وردپرس با افزونه Swift Security Bundle

امنیت سایت به خصوص سایت‌های وردپرسی که جزو محبوب‌ترین سایت‌ساز‌ها است، اهمیت بسیار زیادی دارد، که تیم وردپرس برای حفظ امنیت سایت‌های راه‌اندازی شده با وردپرس تدبیری اندیشیده و یک افزونه امنیتی و بسیار حرفه‌ای به نام افزونه Swift Security Bundle را طراحی نموده‌اند، که دارای امکانات کافی و فوق العاده‌ای به منظور حفظ امنیت وب‌سایت است. کار با این افزونه‌ی بی نظیر به قدری آسان است که حتی اگر دانشی در ارتباط با امنیت سایت نداشته باشید می‌توانید از آن استفاده کنید و وب سایت خود را در برابر حملات مختلف ایمن کنید. به همین منظور کافی است آن را نصب و فعال کنید، افزونه به صورت خودکار اقدامات امنیتی بر روی وب سایت شما را انجام می‌دهد.

افزونه Swift Security Bundle

اصلی‌ترین قابلیت‌های افزونه Swift Security Bundle

مخفی سازی وردپرس

با نصب و راه‌اندازی این افزونه قادر خواهید بود وردپرسی بودن وب سایت خود را از دید سایرین مخفی نمایید. این افزونه با استفاده از اسکریپت‌های پیشرفته، امکان تشخیص نوع سیستم مدیریت محتوا را از هکرها سلب می‌کند، در نتیجه با نصب آن یک حفاظ محکم در مقابل نفوذ به سایت خود بسازید.

اسکن پیشرفته کدهای وردپرسی

با استفاده از افزونه Swift Security Bundle تمامی محتوای وب سایت خود را اسکن کنید و تمام خطاها و مشکلات موجود را دریافت نمایید. درواقع این افزونه با استفاده از یک سیستم اسکنر قوی، چه به صورت دستی و چه اتوماتیک سایت شما را اسکن می‌کند و مشکلات موجود را گزارش می‌دهد. در نتیجه با زمان‌بندی، به صورت مرتب گزارش اسکن وب سایت را برای شما ایمیل می‌کند.

فایروال پیشرفته در وردپرس

فایروال به عنوان یک آنتی ویروس بسیار قوی در وب سایت شما عمل می‌کند، یکی از قابلیت‌های افزونه Swift Security Bundle ایجاد یک فایروال فوق پیشرفته و قدرتمند برای وب سایت شما است، که از آلوده شدن وب سایت به هرگونه ویروس و خطر احتمالی جلوگیری می‌کند.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزايش امنيت وردپرس با افزونه Swift Security Bundle امنیت سایت به خصوص سایت‌های وردپرسی که جزو محبوب‌ترین سایت‌ساز‌ها است، اهمیت بسیار زیادی دارد، که تیم وردپرس برای حفظ امنیت سایت‌های راه‌اندازی شده با وردپرس تدبیری اندیشیده و یک افزونه امنیتی و بسیار حرفه‌ای به نام افزونه Swift Security Bundle را طراحی نموده‌اند، که دارای امکانات کافی و فوق العاده‌ای به منظور حفظ امنیت وب‌سایت است. کار با این افزونه‌ی بی نظیر به قدری آسان است که حتی اگر دانشی در ارتباط با امنیت سایت نداشته باشید می‌توانید از آن استفاده کنید و وب سایت خود را در برابر حملات مختلف ایمن کنید. به همین منظور کافی است آن را نصب و فعال کنید، افزونه به صورت خودکار اقدامات امنیتی بر […]