هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه بهینه ساز Swift Performance، همانطور که از نام آن پیدا است ابزاری است در جهت بهینه‌سازی وب‌سایت، چرا که بهینه بودن سایت شما از جمله مواردی است که موجب بهبود رتبه‌ی آن می‌شود. سرعت لود سایت از مواردی است که در زمره‌ی بهینه‌سازی قرار می‌گیرد و گوگل بسیار به آن اهمیت می‌دهد، بنابراین اگر می‌خواهید که از نظر سرعت لود سایت مورد قبول باشید و کاربران نیز از این لحاظ راضی باشند، به نصب این افزونه اقدام کنید. بهینه کردن وب‌سایت موجب می‌شود کاربر بیشتر تمایل داشته باشد که در سایت بماند.

افزونه بهينه ساز Swift Performance

افزونه بهینه ساز Swift Performance، یکی دیگر از افزونه‌های وردپرسی در زمینه بهینه سازی وب‌سایت و ابزاری است که در کنار سایر امکانات باعث می‌شود صفحات سایت بهینه شده و در نتیجه سرعت لود آن افزایش یابد. یکی از عواملی که موجب ترغیب کاربر به ماندن در سایت و خواندن ادامه‌ی مطالب توسط وی می‌شود، سریع بودن سایت است، به این معنی که هر چقدر مدت زمانی که طول می‌کشد تا مطالب سایت نمایش داده شود کمتر باشد، احتمال ماندن وی نیز بیشتر می‌شود. بنابراین برای اینکه نرخ بازدید سایت خود را افزایش دهید بهتر است از پلاگین بهینه ساز Swift Performance استفاده کنید.

افزونه بهینه ساز Swift Performance

کارکرد افزونه بهینه ساز Swift Performance

افزونه بهینه ساز Swift Performance با سیستم کش هوشمند خود به شما کمک می‌کند که حتی صفحات آجاکس را هم کش کنید. این افزونه با سایر افزونه‌های وردپرس مانند: ووکامرس، بی بی پرس و بادی پرس سازگاری دارد و در بهبود سئو و رتبه سایت شما نقش مهمی ایفا می‌کند. افزونه Swift Performance شما را قادر می‌سازد که هر تعداد عکس که می‌خواهید را در زمان کوتاه و با کیفیت مطلوب بهبود ببخشید، و در نتیجه سرعت آپلود شدن سایت خود را افزایش دهید.علاوه بر آن به شما امکان تغییر اندازه، بارگذاری و حذف فایل‌های اورجینال را می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید که مطالب مفید سایت شما به سرعت برای کاربران‌تان لود شود، توصیه می‌شود این افزونه را نصب کنید و از کار کردن با آن لذت ببرید، چرا که امکانات آن موجب بهبود هر چه بهتر وب سایت شما می‌شود.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه بهینه ساز Swift Performance، همانطور که از نام آن پیدا است ابزاری است در جهت بهینه‌سازی وب‌سایت، چرا که بهینه بودن سایت شما از جمله مواردی است که موجب بهبود رتبه‌ی آن می‌شود. سرعت لود سایت از مواردی است که در زمره‌ی بهینه‌سازی قرار می‌گیرد و گوگل بسیار به آن اهمیت می‌دهد، بنابراین اگر می‌خواهید که از نظر سرعت لود سایت مورد قبول باشید و کاربران نیز از این لحاظ راضی باشند، به نصب این افزونه اقدام کنید. بهینه کردن وب‌سایت موجب می‌شود کاربر بیشتر تمایل داشته باشد که در سایت بماند. افزونه بهينه ساز Swift Performance افزونه بهینه ساز Swift Performance، یکی دیگر از افزونه‌های وردپرسی در زمینه بهینه سازی وب‌سایت و ابزاری است که در کنار سایر […]