هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس

درگاه پرداخت آنلاین بانکی در ووکامرس افزونه ی وردپرسی دیگری است که یکی از ملزومات مهم در فروشگاه‌های آنلاین محسوب می‌شود، چرا که هر خرید و فروشی نهایتا به پرداخت مبلغی منجر می‌شود که در واقع ارزش آن محصول یا خدمت است. از آنجایی که پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یکی از عملیات حساس و مهم محسوب می‌شود، لازم است که در انتخاب درگاه پرداخت آنلاین دقت کافی داشت، چرا که کوچکترین اختلال در عمل کردن آن موجب بهم ریختن سیستم فروش و بعضا بی اعتباری می‌شود. یکی از مواردی که در این زمینه می‌توان معرفی کرد درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس است.

یکی از مزیت‌های ووکامرس، توسعه‌پذیری و استاندارد بودن آن است که این امکان را به وجود آورده تا بتوان از درگاه‌های بانکی مختلف از جمله بانک‌های ایرانی، برای آن استفاده نمود. لذا با اطمینان خاطر می‌توان از درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان به عنوان سیستم پرداخت ووکامرس استفاده کرد.
با این افزونه تمام پرداخت‌های محصولات فروشگاهی خود را از طریق درگاه بانک پارسیان انجام دهید و از قابلیت‌های بی نظیر آن همچون صفحه تنظیمات درگاه پرداخت، قابلیت انتخاب واحد پولی دلخواه جهت ارسال به بانک، قابلیت نمایش کد رهگیری پرداخت به مشتری و ذخیره کد رهگیری پرداخت در یادداشت‌های سفارش کاربر، نهایت استفاده را ببرید.

درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان

برخی از ویژگی‌های افزونه درگاه پرداخت آنلاین پارسیان

  • سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
  • بروزرسانی مادام العمر
  • پشتیبانی رایگان
  • پشتیبانی از واحد پولی ریال، تومان و هزار تومان
  • قابلیت تنظیم پیام دلخواه در هنگام بازگشت از بانک

ویژگی‌های مهم افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان

یکی از مهمترین ویژگی‌های استفاده از درگاه‌ پرداخت آنلاین غیر رایگان این است که همسو با بروزرسانی‌های ووکامرس، بروزرسانی می‌شوند، و مانند نسخه‌های رایگان کاربرد خود را از دست نمی‌دهند. یکی دلیل اصلی که هرگز نباید از نسخه‌های رایگان در بحث پرداخت آنلاین استفاده ننمود، این است که اگر کوچکترین مشکلی در عملکرد افزونه رخ دهد، هیچ مرجعی در اختیار شما نخواهد بود که از وی درخواست رفع مشکل نمایید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس درگاه پرداخت آنلاین بانکی در ووکامرس افزونه ی وردپرسی دیگری است که یکی از ملزومات مهم در فروشگاه‌های آنلاین محسوب می‌شود، چرا که هر خرید و فروشی نهایتا به پرداخت مبلغی منجر می‌شود که در واقع ارزش آن محصول یا خدمت است. از آنجایی که پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یکی از عملیات حساس و مهم محسوب می‌شود، لازم است که در انتخاب درگاه پرداخت آنلاین دقت کافی داشت، چرا که کوچکترین اختلال در عمل کردن آن موجب بهم ریختن سیستم فروش و بعضا بی اعتباری می‌شود. یکی از مواردی که در این زمینه می‌توان معرفی کرد درگاه پرداخت آنلاین بانک پارسیان برای ووکامرس است. یکی از مزیت‌های ووکامرس، توسعه‌پذیری […]