هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه IThemes Security Pro افزونه پيشرفته امنيتي وردپرس

امنیت یکی از موضوعاتی است که مدیران وب سایت پیش از هر عملی باید برای آن تدبیری اندیشیده باشند، چرا که هکرها در کمین هستند تا حاصل تلاش شما را به چالش بکشند، بنابراین لازم است که پیش از هر کاری امنیت وب سایت خود را تامین کنید. از آنجا که وب سایت‌های وردپرسی روز به روز در حال افزایش هستند، هکرها نیز بیشتر تلاش می‌کنند تا به این دست سایت‌ها نفوذ کرده و ایرادات آن را کشف کنند، اما افزونه IThemes Security Pro، افزونه پيشرفته امنيتي وردپرس است که به شما کمک می‌کند تا راه نفوذ هکرها را ببندید.

ویژگی‌های متمایز کننده‌ی افزونه IThemes Security Pro

ایمنی در برابر حملات Brute Force:

افزونه IThemes Security Pro، دارای تنظیماتی است که با استفاده از آن می‌توانید حداکثر دفعات تلاش ناموفق برای ورود را تعیین کنید، و در نتیجه از حملات Brute Force، جلوگیری نمایید. به این معنی که اگر شخصی بخواهد با حدس زدن رمز وارد وردپرس شود، بعد از تعداد حداکثری تعیین شده برای تلاش ناموفق، به طور اتوماتیک مسدود شده و امکان دسترسی به سایت از وی سلب می‌شود.

تشخیص خطای ۴۰۴:

افزونه IThemes Security Pro آی پی رباتی که هر دلیلی سایت شما را اسکن کند و خطای ۴۰۴ زیادی بوجود آورد، قفل می‌کند و مانع دسترسی آن به سیستم می‌شود.

رمز عبور قوی:

رمز عبور قوی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین شیوه‌ها برای قفل کردن وردپرس است، که افزونه IThemes Security Pro این قابلیت را دارد که تعیین کنید یک سری از کاربران در سایت شما رمز عبور قوی داشته باشند.

تشخیص تغییر در فایل‌ها:

درصورتی که حذف، اضافه و یا هر تغییری در پرونده‌ها توسط شخصی غیر از شما ایجاد شود،این افزونه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌کند که فایل‌ها تغییر پیدا کرده‌است. بنابراین با این ایمیل‌ها متوجه می‌شوید که هک شده‌اید.

دانلود مخصوص کاربران ویژه است. برای مشاهده لینک دانلود ، شما باید کاربر ویژه سایت باشید. و وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه IThemes Security Pro افزونه پيشرفته امنيتي وردپرس امنیت یکی از موضوعاتی است که مدیران وب سایت پیش از هر عملی باید برای آن تدبیری اندیشیده باشند، چرا که هکرها در کمین هستند تا حاصل تلاش شما را به چالش بکشند، بنابراین لازم است که پیش از هر کاری امنیت وب سایت خود را تامین کنید. از آنجا که وب سایت‌های وردپرسی روز به روز در حال افزایش هستند، هکرها نیز بیشتر تلاش می‌کنند تا به این دست سایت‌ها نفوذ کرده و ایرادات آن را کشف کنند، اما افزونه IThemes Security Pro، افزونه پيشرفته امنيتي وردپرس است که به شما کمک می‌کند تا راه نفوذ هکرها را ببندید. ویژگی‌های متمایز کننده‌ی افزونه IThemes Security Pro ایمنی در برابر حملات Brute […]