هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست ،  هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب وکار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شماست ، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه Hummingbird یکی از حرفه ای ترین افزونه های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت  می باشد که جزو محصولات توسعه دهنده افزونه محبوب اسموش نیز به شمار می رود. این افزونه میتواند علاوه بر افزایش سرعت سایت , مشکلات و راه های برطرف کردن آن را نیز به شما نشان دهد.

افزونه مرغ مگس خوار , حرفه ای ترین افزونه افزایش سرعت وب سایت وردپرسی. امروز قصد داریم به معرفی یکی از کم نظیرترین افزونه های وردپرس در جهت افزایش سرعت سایت و بهینه سازی آن بنام افزونه مرغ مگس خوار ” یا ” افزونه Hummingbird ” بپردازیم. افزایش سرعت سایت نه تنها ملاک مهمی برای گوگل است بلکه کاربران نیز به آن اهمیت زیادی می دهند. یکی از مهم ترین معیارهای گوگل در افزایش رتبه وب سایت , سرعت بالای آن در لود صفحات است. متاسفانه بسیاری از وب سایت ها به افزایش سرعت سایت خود توجهی ندارند و همین مساله موجب از دست دادن کاربران شان در طی زمان می شود. افزونه ” مرغ مگس خوار ” مورد توجه بسیاری از طراحان وب سایت نیز قرار گرفته است زیرا با هر نوع قالب سازگار است و به دلیل آپدیت های فراوان میتواند با تمام نسخه های وردپرس نیز همخوانی کامل را داشته باشد.

افزونه مرغ مگس خوار

افزونه مرغ مگس خوار چه تاثیری در سایت می گذارد؟

عوامل زیادی در به وجود آمدن کندی سایت دخیل هستند که می توان به چند مورد از آن ها اشاره کرد :

فشرده نبودن کدها 

استفاده از کدها و فشرده نکردن آن ها میتواند موجب افزایش زمان برای لود و ارسال پاسخ به مرورگر کاربر شود. پس باید از افزونه ای در وب سایت وردپرسی استفاده کنید که بتواند کدها و فایل های شما را به میزان زیادی فشرده کند.

استفاده از افزونه های غیر ضروری

بسیاری از وب سایت ها برای انجام هر کاری از افزونه استفاده میکنند در صورتی که می توان به جای استفاده از افزونه از کدها نیز بهره برد. زیرا وب سایت با نصب افزونه های غیر ضروری موجب کندی می شود.

عدم استفاده از افزونه های افزایش سرعت

افزونه هایی که برای افزایش سرعت وجود دارند میتوانند در بهینه سازی سرعت سایت شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشند. اما همه این افزونه ها مورد اعتماد نیستند و نمی توان به آن ها اعتماد کرد. زیرا نه تنها موجب بهینه سازی نمی شوند بلکه باعث اختلال در سرعت نیز خواهند شد.” افزونه مرغ مگس خوار ” برای بهینه سازی سرعت وب سایت شما از اصول و قواعد خاصی پیروی می کند که همین مساله موجب شده تا این افزونه یکی از قوی ترین افزونه ها در این زمینه به شمار برود. افزونه ” مرغ مگس خوار ” نه تنها می تواند وب سایت شما را از نظر سرعت بهینه کند بلکه در مواقعی که وب سایت به هر دلیلی کند و یا قطع می شود سریعا به شما اطلاع می دهد تا برای رفع مشکل اقدام کنید.

افزایش سرعت سایت

تاثیر شگفت انگیز افزونه بر روی افزایش سرعت سایت

بعد از نصب افزونه به میزان چشم گیری سرعت وب سایت شما افزایش پیدا میکند. زیرا میتواند وردپرس را به راحتی کش کند و موجب حل مشکل کندی وب سایت شود. اما ” افزونه مرغ مگس خوار ” چه فایل هایی را کش میکند؟

تمام صفحات سایت

این افزونه توانایی کش کردن تمام صفحات وب سایت را دارد و موجب می شود که صفحات در کوتاه ترین زمان برای کاربر لود شود.

فعال کردن کش مرورگر

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ” مرغ مگس خوار ” شاهد کش کردن مرورگر نیز خواهید بود. این مساله میتواند با کش کردن مرورگر باعث برطرف شدن کندی سایت شود. ذخیره سازی کش را می توان بصورت اتوماتیک یا دستی تنظیم کرد و مدت و تاریخ انقضای آن را بصورت ساعتی ، روزانه و … قرار داد. 

کش کردن RSS

کش کردن RSS نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از این افزونه محبوب است.

گزارش عملکرد

افزونه ” مرغ مگس خوار ” می تواند به طور دوره ای گزارشی کامل از عملکرد وب سایت را به شما نمایش دهد. همچنین ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات احتمالی نیز از ویژگی های بسیار مهم این افزونه به شمار می رود.

فشرده سازی فایل GZIP

فایل GZIP خود می تواند موجب افزایش سرعت سایت شود اما بعد از فعال سازی ” افزونه مرغ مگس خوار ” باعث فشرده سازی فایل GZIP نیز خواهید شد.

فشرده سازی کدها

ترکیب کدها یا minify کردن می تواند از عوامل بهینه سازی وب سایت به شمار برود. زیرا زمانی که کدها بهینه باشند و تمام آن ها در یک خط فشرده سازی شوند زمان کمتری برای لود آن ها و ارسال پاسخ به مرورگر کاربر مورد نیاز است. افزونه سرعت سایت آنقدر پیشرفته است که شما تنظیمات زیادی چون Combine ، Minify ، Include ، Position را در اختیار دارید تا هر فایل را به بهترین شکل ممکن فشرده کنید. این افزونه بطور خودکار همه این کارها را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.” افزونه مرغ مگس خوار ” فشرده سازی کدها و فایل ها را به نحوی انجام میدهد که موجب جلوگیری از بروز هر نوع مشکلی خواهد شد. 

افزونه مرغ مگس خوار

کاربری آسان

افزونه مرغ مگس خوار در حین پیشرفته بودن کاربری بسیار آسانی دارد و تمام وب سایت ها با وجود هر نوع قالبی که دارند میتوانند از آن استفاده کنند و نتیجه شگفت انگیز آن را ببینند. وب سایت های وردپرسی معمولا از افزونه های زیادی برای افزایش وب سایت خود استفاده میکنند که برخی از آن ها نه تنها موجب افزایش سرعت سایت نمی شود بلکه به دلیل ساختاری که دارند باعث کندتر شدن آن نیز خواهند شد. اما ” افزونه مرغ مگس خوار ” انقلابی را در بین افزونه های افزایش سرعت به وجود آورده است که تا به امروز توانسته رضایت کاربران را به خوبی جلب کند. 

ثبت نام در سایت

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وبسایت وردپرسی داشته باشید و نگران باشید که چرا سرعت لود کمی دارد! و یا اینکه می خواهید نتایج گوگل خود را افزایش دهید و در این راه موفق تر از همیشه باشید. امروز کارسازشو با ارائه افزونه مرغ مگس خوار این مشکل را برای شما حل کرده است. تفاوتی ندارد از کدام قالب وردپرس استفاده می کنید ، هرچه باشد با افزونه مرغ مگس خوار بهینه می شود و بالاترین سرعت لود ممکن را به شما نشان می دهد. این افزونه توسط خود کارسازشو نیز استفاده می شود.