هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه مخفي سازي وردپرس hide my wp

افزونه مخفی سازی وردپرس چیست؟ محبوبیت زیاد وردپرس باعث شده که بیشتر مدیران وب سایت به ساخت سایت با وردپرس روی آوردند، تا حدی که بیش از ۵۰ درصد وب سایت‌ها با وردپرس راه‌اندازی شده‌است. بنابراین طبیعی است که چنین محبوبیتی، بدخواهان زیادی را به دنبال خود بیاورد، و در نتیجه هکرها همیشه در کمین باشند تا در کار وب‌سایت‌های راه‌اندازی شده تحت نظر وردپرس اختلال ایجاد کنند. اما نگران نباشید افزونه‌ای طراحی شده که وردپرسی بودن وب‌سایت را از دید کاربران مخفی می‌کند. افزونه مخفی سازی وردپرس hide my wp، که یک افزونه امینیتی پرفروش است، ارائه شده تا بتوانید با مخفی کردن وردپرسی بودن سایت خود، امنیت آن را بالا ببرید.

نه تنها به منظور افزایش امنیت، بلکه گاهی ممکن است تمایل داشته باشید که کاربران شما متوجه نشوند که از چه قالب و افزونه‌ای برای طراحی سایت خود استفاده کرده‌اید، این افزونه وردپرس به شما کمک می‌کند تا تمامی این موارد را مخفی نمایید، به طوری که هیچوقت و هیچ افزونه مرورگر کاربران شما به وردپرسی بودن وب سایت شما پی نخواهند برد.

افزونه مخفی سازی وردپرس

 

قابلیت‌های افزونه hide my wp

  • قابلیت مخفی سازی صفحه wp-login.php
  • قابلیت مخفی سازی صفحه مدیریت wp-admin
  • تغییر آدرس مطالب، برگه‌ها، جستجو و… به آدرس جدید و یا دلخواه
  • حذف وردپرس از سورس وب سایت
  • تغییر آدرس مسیر فایل‌های قالب
  • تغییر آدرس فایل‌های آپلود شده

ویژگی‌های افزونه مخفي سازي وردپرس hide my wp

شناسایی افراد مهاجم به سایت

علاوه شناسایی افرادی که سایت شما را مورد تهاجم قرار داده‌اند، امکان ورود مجدد این افراد به سایت را مسدود می‌کند و درنتیجه به صفحه‌ای که شما تعیین می‌کنید (مثلا صفحه ۴۰۴) هدایت می‌شوند. در هر بار تهاجم فرد به سایت آی پی وی شناسایی و مسدود می‌شود. علاوه بر آن این امکان وجود دارد که خود شما آی پی مورد نظر را وارد کنید تا از ورود وی جلوگیری شود.

مسدود کردن آی پی کشوری خاص

با افزونه مخفی سازی وردپرس قادر خواهید بود تا آی پی کشوری مدنظر خود را مسدود کنید تا از ورود افرادی که از آن کشور قصد وارد شدن به سایت شما را دارند جلوگیری نمایید.

تغییر دادن لینک‌های سایت وردپرسی

یکی از مهمترین قابلیت‌های افزونه مخفی سازی وردپرس همین تغییر لینک‌های سایت است که تا کسی نتواند وارد سایت شما شود و یا اینکه متوجه وردپرسی بودن سایت شما نشوند.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه مخفي سازي وردپرس hide my wp افزونه مخفی سازی وردپرس چیست؟ محبوبیت زیاد وردپرس باعث شده که بیشتر مدیران وب سایت به ساخت سایت با وردپرس روی آوردند، تا حدی که بیش از ۵۰ درصد وب سایت‌ها با وردپرس راه‌اندازی شده‌است. بنابراین طبیعی است که چنین محبوبیتی، بدخواهان زیادی را به دنبال خود بیاورد، و در نتیجه هکرها همیشه در کمین باشند تا در کار وب‌سایت‌های راه‌اندازی شده تحت نظر وردپرس اختلال ایجاد کنند. اما نگران نباشید افزونه‌ای طراحی شده که وردپرسی بودن وب‌سایت را از دید کاربران مخفی می‌کند. افزونه مخفی سازی وردپرس hide my wp، که یک افزونه امینیتی پرفروش است، ارائه شده تا بتوانید با مخفی کردن وردپرسی بودن سایت خود، امنیت آن را بالا ببرید. […]