هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه ثبت نام با موبایل Digits

افزونه دیجیتس Digits، افزونه ثبت نام با موبایل

افزونه دیجیتس، پلاگینی است برای رفع نقص وردپرس و فروشگاه ووکامرس در زمینه‌ی ثبت نام کاربران، زیرا تاکنون کاربران برای ثبت نام در سایت فقط از طریق ایمیل می‌توانستند اقدام کنند، و اگر رمز عبور خود را فراموش می‌کردند برای بازیابی احتیاج بود که به ایمیل خود سر بزنند؛ این امر خود وقت بر و از حوصله‌ی کاربر خارج است. علاوه بر آن به خاطر سپردن رمزهای مختلف و یا به همراه داشتن همیشه‌ی آنها با خود برای کاربر دشوار است و در بیشتر موارد زمانی که کاربر رمز عبور خود را گم می‌کند بدلیل زمان بر بودن بازیابی آن، از پیگیری و ورود مجدد به سایت منصرف می‌شوند. افزونه دیجیتس یا همان ثبت نام با موبایل ارائه شده‌است تا شما به دلیل مشکلات ثبت نامی کاربران خود را از دست ندهید.

روند ثبت نام افزونه دیجیتس

در عصر حاضر، بیشتر مردم دنیا، حداقل یک گوشی هوشمند برای خود دارند که با استفاده از آن به راحتی کارهای اینترنتی و روزمره‌ی خود را انجام می‌دهند. بنابراین بهتر است که ثبت نام به سادگی و با یک شماره موبایل میسر باشد. این امر علاوه بر آسان بودن مزایای بسیاری دارد که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم. افزونه دیجیتس آمده تا شما این امکان را به کاربران خود بدهید که براحتی با شماره موبایل خود در سایت ثبت نام کنند. ثبت نام و ورود از این طریق حتی نیاز به ایجاد رمز عبور هم ندارد. ثبت نام و ورود فقط با یک رمز عبور یکبار مصرف صورت می‌گیرد.
به این صورت که وقتی فرد اقدام به ثبت نام می‌کند، کد تایید یا همان رمز یکبار مصرف برای وی ارسال می‌شود، و این امر خود موجب افزایش امنیت سایت، اپلیکیشن و تایید هویت کاربران می‌شود.

افزونه ثبت نام با موبایل Digits
ویژگی‌های افزونه Digits

هانطور که اشاره شد، بسیاری از وب سایت‌ها کاربران خود را بدلیل سخت بودن ثبت نام با ایمیل، از دست می‌دهند که افزونه دیجیتس این مشکل را رفع نموده و سهولت در ثبت نام و امنیت بالا را برای صاحبان وب سایت به ارمغان آورده است. یکی از مزایای خوب این افزونه و ثبت نام با این روش این است که به راحتی بانک اطلاعاتی از شماره همراه کاربران در دسترس شما قرار می‌دهد، که در موراد زیادی این بانک شماره به کار شما می‌آید. در ادامه سایر ویژگی‌های برجسته‌ی افزونه ثبت نام دیجیتس را مشاهده می‌کنید:

  • سازگاری و پشتیبانی کامل ووکامرس
  • امکان افزودن ایمیل به حساب کاربری (پس از ورود کاربر از طریق موبایل)
  • امکان ثبت نام با ایمیل و پس از آن افزودن شماره موبایل
  • تنظیم دوباره رمز عبور با استفاده از رمز عبور یکبار مصرف
  • ثبت نام و ورود به حساب از پیش تعیین شده
  • تنوع در نام کاربری ( استفاده از اعداد تصادفی، شماره موبایل، ایمیل)
  • دریافت رمز از طریق شماره همراه با گزینه فراموشی رمز عبور
دانلود مخصوص کاربران ویژه است. برای مشاهده لینک دانلود ، شما باید کاربر ویژه سایت باشید. و وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه دیجیتس Digits، افزونه ثبت نام با موبایل افزونه دیجیتس، پلاگینی است برای رفع نقص وردپرس و فروشگاه ووکامرس در زمینه‌ی ثبت نام کاربران، زیرا تاکنون کاربران برای ثبت نام در سایت فقط از طریق ایمیل می‌توانستند اقدام کنند، و اگر رمز عبور خود را فراموش می‌کردند برای بازیابی احتیاج بود که به ایمیل خود سر بزنند؛ این امر خود وقت بر و از حوصله‌ی کاربر خارج است. علاوه بر آن به خاطر سپردن رمزهای مختلف و یا به همراه داشتن همیشه‌ی آنها با خود برای کاربر دشوار است و در بیشتر موارد زمانی که کاربر رمز عبور خود را گم می‌کند بدلیل زمان بر بودن بازیابی آن، از پیگیری و ورود مجدد به سایت منصرف می‌شوند. افزونه دیجیتس یا […]