هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ConvertPlus

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ، افزونه ای که با ساختن سریع لیست ایمیل، به بازاریابی ایمیلی شما کمک زیادی می‌کند. ممکن است در ظاهر یک پاپ آپ ساده بنظر بیاید اما دارای امکاناتی است که برای شما و وب سایت‌تان بسیار مفید است. امکاناتی همچون ساختن پاپ‌های زیبا در کمتر از ۲ دقیقه آن را به یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرسی تبدیل کرده‌است. چرا که با استفاده از پاپ‌ها می‌توانید کاربران و مشتریان را به سایت خود جذب کنید، اشتراک بگیرید و دنبال کنندگان خود در شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهید.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ConvertPlus

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس، یکی از فوق حرفه‌ای ترین پلاگین‌های وردپرس در حوزه‌ی بازاریابی و تبدیل کاربر به مشتری است که با بیش از ده حالت مختلف همراه با بیش از ۱۲ رفتار تریگر و فیلتر مختلف را برای ارائه پاپ آپ، در اختیار شما قرار می‌دهد. با همه‌ی این ویژگی‌ها بهترین ویژگی در این افزونه، داشتن کتابخانه‌ای با بیش از ۸۰ تمپلیت آماده و زیبا است.

انواع پاپ آپ های این افزونه

پاپ آپ‌های این افزونه وردپرس شامل: پاپ آپ در زمان خروج، پاپ آپ با کلیک، پاپ آپ با حالت اسلاید به داخل، پاپ آپ ویدیویی، پاپ آپ چند مرحله ای، پاپ شبکه‌های اجتماعی، جعبه ویجت، نوار اطلاعات و دیگر روش‌ها برای افزایش lead و مشتریان به شما است. بنابراین با استفاده از این امکانات به راحتی می‌توانید تعداد بیشتری از کاربران خود را به مشتری تبدیل نمایید.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس

نحوه‌ی کار کردن با افزونه پاپ آپ

کار کردن با کانورت پلاس نیاز به هیچ تجربه کد نویسی و طراحی ندارد و همین ویژگی کار کردن با آن را ساده و راحت نموده‌ و آن را به بهترین افزونه وردپرس تبدیل کرده است. برای اجرا کردن این افزونه کافی است که تعدادی از مراحل مانند: ایجاد کمپین، انتخاب طرح‌ها، ویرایش و سفارشی سازی براساس نیاز، افزودن تریگر و فیلتر مورد نظر، انتشار مودال‌ها و…، را به درستی انجام دهید تا از ویژگی‌های شگفت انگیز آن لذت ببرید.

در ادامه با کاربرد هر مورد از ویژگی‌های این افزونه بیشتر آشنا شوید.

پنجره پاپ آپ: با استفاده از پنجره پاپ آپ می‌توانید پیشنهادات را نمایش دهید و یا تغییر پاپ آپ‌های انتخاب شده برای گرفتن آدرس ایمیل (با استفاده از تریگرهایی مانند: قصد خروج، بعد از اسکرول و …) انجام دهید.

باکس ابزارک: باکس ابزارک به شما امکان اجرای ساده و یکپارچه‌ی ابزارک خبرنامه، ابزارک تبادل اجتماعی، ابزارک‌های op-tin، باکس بنر یا فرم‌های نوار کناری را می‌دهد.

نوار اطلاعات: برای داشتن نوارهای اعلان، نوارهای پاورقی، اشتراک یا اضافه کردن دکمه‌های اجتماعی برای افزایش فالوورها و یا موارد دلخواه خود می‌توانید از نوار اطلاعات استفاده کنید.

اسلاید در داخل: برای به نمایش گذاشتن فرم‌های انتخابی و موثر که از کنار و یا گوشه‌ی صفحه نمایش کاربر حرکت می‌کنند، می‌توانید از اسلاید در داخل یا باکس اسکرول استفاده کنید.

پاپ آپ ویدیویی: با استفاده از این ویژگی افزونه پاپ آپ کانورت پلاس، پاپ آپ های جذاب ویدیویی که بازدیدکنندگان را به توقف در سایت مجبور می‌کند، ایجاد کنید. با اضافه کردن یک فرم آن به یک انتخاب ویدیویی تبدیل کنید، که به ساخت ایمیل کمک می‌کند.

دانلود مخصوص کاربران ویژه است. برای مشاهده لینک دانلود ، شما باید کاربر ویژه سایت باشید. و وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ، افزونه ای که با ساختن سریع لیست ایمیل، به بازاریابی ایمیلی شما کمک زیادی می‌کند. ممکن است در ظاهر یک پاپ آپ ساده بنظر بیاید اما دارای امکاناتی است که برای شما و وب سایت‌تان بسیار مفید است. امکاناتی همچون ساختن پاپ‌های زیبا در کمتر از ۲ دقیقه آن را به یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرسی تبدیل کرده‌است. چرا که با استفاده از پاپ‌ها می‌توانید کاربران و مشتریان را به سایت خود جذب کنید، اشتراک بگیرید و دنبال کنندگان خود در شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهید. افزونه پاپ آپ کانورت پلاس، یکی از فوق حرفه‌ای ترین پلاگین‌های وردپرس در حوزه‌ی بازاریابی و تبدیل کاربر به مشتری است که با […]