هدف مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نیست، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای موفقیت شما در راه اندازی کسب و  کار اینترنتی و معرفی ابزارهای مهم و کاربردی برای شما است، تا در انتخاب ابزار مناسب دچار مشکل نشوید.

افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس

افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس یکی دیگر از کاربردی‌ترین افزونه‌های وردپرس و از عوامل موثر بر فروش در وب سایت‌های فروشگاهی است. یکی از مواردی که می‌تواند موجب افزایش فروش شما شود استفاده از برچسب یا نشان‌های جذاب است. برای اینکه بتوانید این گزینه را در سایت خود داشته باشید باید افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس را به امکانات خود بیافزایید.

تصور کنید که شما تصمیم دارید برای یکی از محصولات خود تخفیف ۵۰ درصدی در نظر بگیرید، اعمال تخفیف بدون هیچ نشان یا علامتی آیا کاربر را مطلع و یا جذب خواهد کرد؟ قطعا خیر، اما زمانی که شما برای بهترین محصولات یا محصولات تخفیفی یا ویژه‌ی خود یک نشان قرار می‌دهید، آن محصول برای کاربر جذاب‌تر خواهد بود.با افزونه برچسب‌های فروش ویژه ، می‌توانید نشان‌های متفاوتی طراحی کنید، که به مراتب به جذابیت محصول می‌افزاید. بنابراین اگر بدنبال فروش بهتر و بیشتر محصولات خود هستید، همین حالا این افزونه را نصب و استفاده نمایید.

افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس

امکانات افزونه برچسب‌های فروش ویژه

  • امکان تخصیص نشان خاص برای هر دسته محصول
  • امکان تخصیص نشان اختصاصی برای هر محصول
  • یجاد نشان‌های متنی، تصویری، CSS و پیشرفته
  • امکان افزودن استایل سفارشی به نشان‌ها
  • امکان افزودن نشان مورد نظر در قالب یک تصویر به افزونه
  • زمان‌بندی نمایش نشان
  • ایجاد نشان برای محصولات تمام شده‌ی وب سایت
  • امکان تغییر همزمان نشان چند محصول
  • مدیریت نشان حراج ووکامرس
  • امکان تخصیص نشان‌های منحصر به فرد به کلاس‌های مختلف حمل و نقل

با ایجاد نشان‌های جذاب و متفاوت برای محصولات جدید و تازه اضافه شده به وب سایت خود، آن‌ها را ویژه کنید و به این ترتیب کاربر را متوجه خواهید کرد که این محصول موجود شده و یا جدید است. با افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس به راحتی و در کمترین زمان محصولات خود را نشان‌دار نمایید.

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس یکی دیگر از کاربردی‌ترین افزونه‌های وردپرس و از عوامل موثر بر فروش در وب سایت‌های فروشگاهی است. یکی از مواردی که می‌تواند موجب افزایش فروش شما شود استفاده از برچسب یا نشان‌های جذاب است. برای اینکه بتوانید این گزینه را در سایت خود داشته باشید باید افزونه برچسب‌های فروش ویژه ووکامرس را به امکانات خود بیافزایید. تصور کنید که شما تصمیم دارید برای یکی از محصولات خود تخفیف ۵۰ درصدی در نظر بگیرید، اعمال تخفیف بدون هیچ نشان یا علامتی آیا کاربر را مطلع و یا جذب خواهد کرد؟ قطعا خیر، اما زمانی که شما برای بهترین محصولات یا محصولات تخفیفی یا ویژه‌ی خود یک نشان قرار می‌دهید، آن محصول […]