هدف اصلی مجموعه کارسازشو به هیچ وجه فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرسی نبود و نیست ، هدف اصلی ما ایجاد بستری برای انتخاب بهترین ابزارها در راه اندازی و موفقیت شما در کسب و  کار اینترنتی است.

خطای ۴۰۴ و html انيميشني آن

یکی از رایج‌ترین خطاها که کاربران هنگام مشاهده وب‌سایت ممکن است با آن برخورد کنند خطای ۴۰۴ است که در طراحی سایت یکی از استاندارد‌های اولیه به حساب می‌آید و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. خطای ۴۰۴ در واقع زمانی به کاربر نمایش داده‌می‌شود که با ورود وی به هر صفحه‌ی اینترنتی، مرورگر درخواست را به سرور ارسال کرده، اما به هر دلیلی صفحه موردنظر را پیدا نمی‌کند، این خطا به کاربر نمایش داده می‌شود تا از عدم وجود صفحه اطلاع پیدا کند.

خطای 404

از آنجا که گوگل به صفحات ۴۰۴ در سایت‌ها توجه ویژه‌ای دارد و علاوه بر آن طراحی این صفحه را امتیاز مثبتی برای جلب رضایت کاربران می‌داند، و بخش ویژه‌ای در پنل گوگل وبمستر به Crawl Errors اختصاص داده‌است. بنابراین لازم است که این خطا را جدی بگیرید و با استفاده از افزونه وردپرس آن را به بهترین شکل طراحی کنید. 

صفحه ۴۰۴ و سئو سایت

خطای ۴۰۴ به طور مستقیم بر سئو سایت تاثیر ندارد، اما عدم وجود آن یک امتیاز منفی برای سئو سایت محسوب می‌شود و در نتیجه وب سایت شما کاربران و بازدیدکنندگان خود را از دست می‌دهد. در حالی که اگر این صفحه را در طراحی سایت خود در نظر داشته باشید، باعث می‌شود مواردی که از طرف کاربر درخواست شده و پاسخی برای آن وجود نداشته‌است، به این صفحه ریدایرکت شود.

خطای 404

دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خطای ۴۰۴ و html انيميشني آن یکی از رایج‌ترین خطاها که کاربران هنگام مشاهده وب‌سایت ممکن است با آن برخورد کنند خطای ۴۰۴ است که در طراحی سایت یکی از استاندارد‌های اولیه به حساب می‌آید و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. خطای ۴۰۴ در واقع زمانی به کاربر نمایش داده‌می‌شود که با ورود وی به هر صفحه‌ی اینترنتی، مرورگر درخواست را به سرور ارسال کرده، اما به هر دلیلی صفحه موردنظر را پیدا نمی‌کند، این خطا به کاربر نمایش داده می‌شود تا از عدم وجود صفحه اطلاع پیدا کند. از آنجا که گوگل به صفحات ۴۰۴ در سایت‌ها توجه ویژه‌ای دارد و علاوه بر آن طراحی این صفحه را امتیاز مثبتی برای جلب رضایت کاربران می‌داند، و بخش ویژه‌ای […]