آخرین راهکار برای حل مشکل ، پرسیدن!!!

همه میدانیم که در سالهای اخیر ، موتور جستجوی گوگل، به یکی از محبوب ترین ابزارها برای پیدا کردن راه محل مشکلات و پاسخ سوالات در سریع ترین زمان ممکن تبدیل شده است.اما احتمالا برای شما هم پیش امده است که در یافتن جواب های موردنظر با مشکل مواجه شده و نهایتا به نتیجه دلخواه نرسیده اید. به طور مثال ، یک آموزش استاندارد که باید در کوتاه ترین زمان ، بیشترین بازدهی و نتیجه را به مخاطب منتقل کند ، به دلیل وجود محتوای متفرقه (اطلاعات غیر مرتبط مانند خاطره شخصی) و تشریح بیش از حد خود مشکل (معمولا برای افزایش طول محتوا )، به مرور زمان برای کاربر خسته کننده شده و زمان با ارزش وی را به هدر می دهد.

در نتیجه با توجه به فضای آموزشی وب فارسی به ویژه در زمینه کسب و کارهای اینترنتی ، همواره چند مسئله باعث شده تا کاربران در بهره مندی از آموزش ها با مشکل مواجه شوند که مهمترین آنها به صورت خلاصه عبارتند از :

۱ – اکثر آموزش ها به صورت متنی و در قالب مقالات طولانی تهیه شده اند که گاهی بسیار خسته کننده و زمان بر خواهد بود.

۲ – تعداد آموزش از یک موضوع آنقدر از لحاظ کیفیت محتوا و به روز بودن باهم متفاوت هستند که در نهایت یکی از این ویژگی ها باعث عدم نتیجه گیری مطلوب برای کاربر می شود.

۳ – برخی از اموزش ها توسط مدرسینی منتشر می شود که اساسا تجربه ای در زمینه نداشته  و رزومه قدرتمند عملی نیز برای اثبات توانایی خود ارائه نمیدهند.

با در نظر گرفتن این موارد، مجموعه کارسازشو از همان ابتدا تصمیم به ایجاد فضای استاندارد آموزشی از طریق ارائه آموزش های موثر و هدفمند داشته است. یکی از ابزارهای تحقق این هدف استفاده از نظرات و پیشنهادات کاربران ارزشمند کارسازشو بوده و هست که با ارسال درخواست آموزش های جدید به طور مداوم، نقش موثری در افزایش پویایی این شبکه آموزشی ایفا کرده اند. لذا شما هم می توانید از طریق همین صفحه ، آموزش های ویدئویی موردنظر خود را به ما اعلام نموده تا در صورت تطابق با زمینه فعالیت این وبسایت، توسط تیم تولید محتوا آماده و منتشر گردد. از همکاری و همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم.

نکات مهم قبل از ارسال درخواست :

به درخواست های ناقص و مبهم یا بدون اطلاعات تماس ترتیب اثر داده نمی شود.

برای رسیدن به بهترین کیفیت آموزش، حتما درخواست را به صورت مفصل و واضح بیان کنید

صرفا آموزش هایی را درخواست نمایید که در حوزه فعالیت و تخصص کارسازشو باشد

  • لطفا ایمیل واقعی و حقیقی را وارد کنید تا در صورت نیاز بتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم