اهمیت ورود به کسب و کار اینترنتی

بنیانگذار ماکروسافت ، آقای بیل گیتس جمله معروفی در حوزه تولید محتوا سال ها پیش بیان کردند که امروزه این جمله را به کرات در وب مشاهده میکنیم (محتوا پادشاه است) اما به راستی چه محتوایی پادشاه است؟ تا به حال به این سوال پاسخ داده اید؟ آیا هرکس با هر دانشی میتواند محتوای جذاب و حرفه ای تولید کند؟ هر محتوایی پادشاه نیست!!! این جمله مصداق تمام کسب و کارهایی است که به این نقل قول مهم بی توجهی کردند و تحولاتی که در حال اتفاق افتادن بود را نادیده گرفتند و به ورطه نابودی کشیده شدند.

اما کسانی که ارزش این جمله را درک کردند توانستند به بهترین نحو از فضای اینترنت در جهت رونق کسب و کارشان استفاده کنند و آن را رشد و توسعه دهند.اگر این جمله مهم از بیل گیتس توجه شما را نیز به خود جلب کرده و میخواهید که کسب و کار خود را در اینترنت شروع کنید با ما همراه باشید تا مهم ترین نکته در شروع کسب و کار در فضای وب را به شما بگوییم!

تولید محتوا

تبلیغات در وب سایت های پربازدید

در این روش میتوانید در مدت زمان محدود و با صرف هزینه نسبتا زیاد سایت خود را در سایت های پربازدید تبلیغ کنید. شیوه کار این سایت ها به این صورت است که بنر وب سایت شما را جهت افزایش بازدید در سایت خودشان قرار میدهد تا افراد با کلیک بر روی آن به وب سایت شما هدایت شوند. روش دیگر نیز میتواند مطالب رپورتاژی باشد که باعث بالابردن و افزایش بازدیدکنندگان سایت شما میشود.

کمترین هزینه تبلیغات در سایر سایت ها به اندازه هزینه تولید محتوای ۱۰۰ تا ۱۵۰ مقاله تخصصی است.کدام به صرفه تر است؟؟!!

کمپین های تبلیغاتی

اگر بخواهیم تعریف درستی از کمپین های تبلیغاتی داشته باشیم میتوان گفت که کمپین های تبلیغاتی به معنی رساندن یک پیام تبلیغاتی یکسان در بازه زمانی محدود و مشخص و از طرق مختلف به مخاطب است. مانند استفاده از بیلبورد های شهری , رسانه و … اما امروزه تشکیل کمپین های تبلیغاتی در دنیای وب نیز طرفداران خود را پیدا کرده که البته ناگفته نماند که این روش هزینه زیادی را طلب میکند. بسیاری از افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند به دلیل بالابودن هزینه تشکیل کمپین های تبلیغاتی از انجام آن منصرف میشوند.

فعالیت در شبکه ها اجتماعی

یکی دیگر از روش های افزایش بازید کننده و ترافیک وب سایت شما فعالیت در شبکه های اجتماعی است. شما میتوانید به وسیله انتشار پست هایی جذاب و البته به کمک هشتگ ها کاربران زیادی را با وب سایت خود آشنا کنید و ترافیک وب سایت تان را افزایش دهید.

آیا شبکه های اجتماعی همیشه در دسترس ما هستند و کنترل کاملی روی آنها داریم؟؟؟!! چند نفر بخاطر تبلیغات در تلگرام سرمایه خود را از دست دادند!!

سفارش تولید محتوا

افزایش ورودی از گوگل

کاهش هزینه های بازاریابی

زمان نتیجه گیری

تاثیر محتوا در جذب کاربر

مشاوره رایگان جهت تولید محتوا سایت

در صورتی که قصد تولید محتوا دارید میتوانید از خدمات مشاوره رایگان تولید محتوا

وب سایت کارسازشو برای تولید محتوا و پشتیبانی شما به صورت رایگان مشاوره می دهد. برای مشاوره با ما و ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به شما مشاوره و به سوالات شما نیز پاسخ دهند.

تولید محتوای ساده ترین راه افزایش ترافیک وب سایت

سفارش تولید محتوا

اما یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان وب سایت تولید محتوای حرفه ای است. افرادی که میخواهند در زمینه کسب و کار اینترنتی وارد شوند و به فکر ایجاد رونق در این کسب و کار هستند بهترین کاری که میتوانند انجام دهند این است که با تولید محتوای حرفه ای و تخصصی شروع به رفع مشکلات احتمالی کاربران وب سایت شان کنند. با این کار کاربرهای زیادی به سمت سایت شما هدایت میشوند که بعد از مدتی تبدیل به خریدار و استفاده کننده از خدمات و سرویس های وب سایت شما خواهند شد.

سفارش تولید محتوا کار اشتباه یا درست !!!…..

سفارش تولید محتوا و سپردن آن به تیمی خارج از مجموعه شما باعث میشود شما فرصت آن را داشته باشید تا ستون های اصلی کسب و کار خود را محکم تر کنید. خیلی های فکر میکنند که دادن سفارش تولید محتوا به سایر وب سایت ها و شرکت های خدماتی اشتباه است چرا که ما خودمات باید این کار را انجام دهیم.در پاسخ به این دوستان باید گفت شخصی که ابتدای راه کسب وکار اینترنتی است کارهای خیلی مهم تر از تولید محتوا دارد چرا که تولید محتوا زمان زیادی از شخص میگیرد و با ثبت سفارش تولید محتوا در سایتی مثل کارسازشو میتواند بخش زیادی از زحمت آن مدیر کسب و کار را کم کند.

خدمات سفارش تولید محتوا

امروزه تولید محتوا تبدیل به یکی از مهم ترین ابزارهای رقابت در کسب و کارهای آنلاین شده است. تا جایی که شما با تولید محتوای منظم و بروز می توانید از رقیبان خود پیشی بگیرید و رتبه های برتر گوگل را از آن خود کنید. آیا می دانید که تولید محتوا امری تخصصی است و نمی توان آن را دست کم گرفت ؟ آیا می دانید که تولید محتوای سئو شده می تواند روند رشد وب سایت شما را تا چند ده برابر افزایش دهد و موجب رونق گرفتن کسب و کار شما شود ؟

سفارش تولید محتوا

آیا تولید محتوا یک تخصص است؟

تولید محتوا یکی از مهم ترین و در عین حال تخصصی ترین امر در جهت افزایش ترافیک و قرار گرفتن وب سایت در رتبه های برتر گوگل است. برخی از مدیران وب سایت ها تصور می کنند که نوشتن و تولیدمحتوا کاری غیر تخصصی است و میتوانند آن را به ساده ترین نحو انجام دهند ولی بعد از مدتی که از تولید محتوای آن ها می گذرد هیچ تاثیر مثبتی در روند پیشرفت سایت مشاهده نمی کنند. این مساله به این دلیل است که تولیدمحتوا بدون رعایت اصول سئو هیچ فرقی با تولید نکردن آن ندارد. زیرا گوگل نمی تواند محتوای شما را به عنوان یک محتوای استاندارد تشخیص دهد . اما تولید محتوای استاندارد چه خصوصیاتی دارد که موجب می شود گوگل توجه ویژه ای به آن داشته باشد و آن را در رتبه های برتر خود قرار دهد؟

خدمات تولید محتوا توسط کارسازشو

یکی از خدمات وب سایت کارسازشو تولید محتوای حرفه ای و تخصصی است که به شما کمک می کند تا خود را مانند بسیاری از وب سایت های بزرگ و مطرح , بهتر و بیشتر به گوگل و همچنین کاربران معرفی کنید. اصولی که وب سایت کارسازشو در محتوای خود پیاده سازی میکند شامل استانداردترین آیتم های گوگل است که با اجرای آن بر روی محتوا تغییر روند پیشرفت رتبه وب سایت را مشاهده خواهید کرد :

 • تولید محتوای غیر کپی و یونیک
 • استفاده از کلمات کلیدی مهم و هم خانواده در متن
 • پاراگراف بندی و استفاده از کلمات کلیدی در ابتدای آن
 • عنوان بندی های متناسب با موضوع
 • رعایت چگالی کلمات کلیدی و مهم
 • استفاده از تصاویر مرتبط و کاربر پسند
 • نویسندگان حرفه ای و تولید محتوایی روان و جذاب
 • ویراستاری متن

کارسازشو به شما کمک می کند تا دیده شوید !

کسب و کارهای آنلاین برای دیده شدن باید برنامه ای منظم برای تولید محتوای سایت داشته باشند. این برنامه ریزی می تواند مزایای بسیار زیادی را در پی داشته باشد :

تبدیل کاربر به مشتری

آیا چیزی از نرخ تبدیل شنیده اید؟! آیا می دانید که با تولید محتوای منظم و بروز می توانید باعث تبدیل کاربران به مشتری های وفادار شوید ؟ یکی از مهم ترین مزایای تولید محتوای کاربر پسند و جذاب افزایش نخ تبدیل است که بسیاری از وب سایت های بزرگ مانند دیجی کالا آن را تجربه کرده اند.

افزایش ترافیک سایت

یکی دیگر از مزایای تولیدمحتوا که بسیاری از وب سایت ها به دنبال آن هستند و راه های زیادی را برای رسیدن به آن تجربه می کنند افزایش ترافیک است. همانطور که می دانید افزایش ترافیک به معنی افزایش کاربر و در نهایت افزایش درآمد است. پس انتشار محتوا در زمان مناسب و بر طبق برنامه ریزی می تواند به شما کمک زیادی کند. اگر میخواهید از بهترین برنامه برای زمان بندی انتشار محتوا در سایت باخبر شوید متخصصان کارسازشو می توانند به شما مشاوره رایگان بدهند.

افزایش اعتماد کاربران به وب سایت شما

زمانی که محتوای ارزشمند و بروز منتشر می کنید کاربران به مرور زمان به شما اعتماد خواهند کرد. یکی از اصولی که متخصصین کارسازشو در تولید محتوا رعایت می کنند اصل بازاریابی محتواست که علاوه بر افزایش آگاهی کاربر می توانند احتمال تبدیل شدن او به مشتری را نیز افزایش دهند.

شناخته شدن برند شما

همانطور که میدانید افراد زیادی وجود دارند که به خدمات شما نیازمند هستند اما شما را نمی شناسند ! تنها راه شناخته شدن شما و برندتان تولید محتوای ارزشمند و در راستای رفع نیاز و مشکل کاربر است. زمانی که که به تولید محتوای منظم و موثر اهمیت دهید خواهید توانست خود را کاربران بشناسانید.

تولید محتوا مقرون به صرفه ترین روش بازاریابی

بسیاری از افراد که وارد صنعت و تخصصی می شوند تصور می کنند که اگر بودجه کافی برای تبلیغات را نداشته باشند با شکست مواجه خواهند و هیچکس آن ها را نخواهد شناخت. در صورتی که اینطور نیست ! امروزه تولیدمحتوا روشی جدید برای بازاریابی و معرفی خدمات شماست. این روش علاوه بر هزینه مناسب می تواند تا چند برابر بیشتر از روش های سنتی تاثیر گذار باشد.

در چه موضوعاتی تولید محتوا انجام میدهیم؟

از آن جایی که وب سایت کارسازشو دارای تیمی حرفه ای در تولیدمحتوا و نگارش متن است قابلیت پشتیبانی از تمام وب سایت ها را دارد. تیم کارسازشو علاوه بر تولید محتوای تخصصی و سئو شده آماده مشاوره دادن به شما عزیزان نیز هست. اگر نمی دانید که باید بر روی چه کلمات کلیدی در نوشتن مقالات تمرکز کنید کارسازشو به شما مشاوره تخصصی می دهد. همچنین اگر نمی دانید که موضوعات مرتبط و جذاب در حوزه کاری شما چیست ما آماده ارائه خدمات به شما هستیم. وب سایت های زیر نمونه ای از وب سایت هایی است که در این زمینه آماده همکاری با شما هستیم :

خدمات تولید محتوا در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:

 • تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی
 • تولید محتوا برای سایت های گردشگری
 • تولید محتوا برای سایت های خدماتی
 • تولید محتوا برای سایت های علمی
 • تولید محتوا برای سایت های آموزشی
 • تولید محتوا برای سایت های خبری
 • تولید محتوا برای سایت های فرهنگی
 • تولید محتوا برای سایت های مذهبی
 • تولید محتوا برای سایت های سرگرمی

سفارش تولید محتوای متنی شامل مراحل زیر می شود:

 • تعیین کلیمات کلیدی یا عناوین محتوا ها که توسط شما یا کارسازشو انجام می شود
 • تالیف یا ترجمه که توسط نویسنده های کارسازشو انجام می شود.
 • ویراستاری از نظر سئو که توسط ویراستاران سئوکار کارسازشو انجام می شود.
 • ویراستار مسلط بر فروش که توسط صاحبان کسب و کار یا افرادی که تسلط کافی دارند، می بایست انجام شود.