اهمیت ورود به کسب و کار اینترنتی

آقای بیل گیتس جمله معروفی دارد و آن هم این است که اگر کسب و کار شما در اینترنت وجود ندارد به زودی از کار بیکار خواهید شد. چقدر با این جمله موافق هستید؟ این جمله مصداق تمام کسب و کارهایی است که به این نقل قول مهم از بیل گیتس بی توجهی کردند و تحولاتی که در حال اتفاق افتادن بود را نادیده گرفتند و به ورطه نابودی کشیده شدند. اما کسانی که ارزش این جمله را درک کردند توانستند به بهترین نحو از فضای اینترنت در جهت رونق کسب و کارشان استفاده کنند و آن را رشد و توسعه دهند.

اگر کسب و کار شما در اینترنت وجود ندارد به زودی از کار بیکار خواهید شد

اگر این جمله مهم از بیل گیتس توجه شما را نیز به خود جلب کرده و میخواهید که کسب و کار خود را در اینترنت شروع کنید با ما همراه باشید تا مهم ترین نکته در شروع کسب و کار در فضای وب را به شما بگوییم!

اولین قدم در شروع کسب و کار اینترنتی

هر فردی که میخواهد در حوزه کسب و کار اینترنتی موفق شود اولین گامی که باید بردارد این است که بتواند برای سایت خود بازدید کننده بیاورد. برای انجام این کار روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.

تبلیغات در وب سایت های پربازدید

در این روش میتوانید در مدت زمان محدود و با صرف هزینه نسبتا زیاد سایت خود را در سایت های پربازدید تبلیغ کنید. شیوه کار این سایت ها به این صورت است که بنر وب سایت شما را جهت افزایش بازدید در سایت خودشان قرار میدهد تا افراد با کلیک بر روی آن به وب سایت شما هدایت شوند. روش دیگر نیز میتواند مطالب رپورتاژی باشد که باعث بالابردن و افزایش بازدیدکنندگان سایت شما میشود.

کمترین هزینه تبلیغات در سایر سایت ها به اندازه هزینه تولید محتوای ۱۰۰ تا ۱۵۰ مقاله تخصصی است.کدام به صرفه تر است؟؟!!

کمپین های تبلیغاتی

اگر بخواهیم تعریف درستی از کمپین های تبلیغاتی داشته باشیم میتوان گفت که کمپین های تبلیغاتی به معنی رساندن یک پیام تبلیغاتی یکسان در بازه زمانی محدود و مشخص و از طرق مختلف به مخاطب است. مانند استفاده از بیلبورد های شهری , رسانه و … اما امروزه تشکیل کمپین های تبلیغاتی در دنیای وب نیز طرفداران خود را پیدا کرده که البته ناگفته نماند که این روش هزینه زیادی را طلب میکند. بسیاری از افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند به دلیل بالابودن هزینه تشکیل کمپین های تبلیغاتی از انجام آن منصرف میشوند.

فعالیت در شبکه ها اجتماعی

یکی دیگر از روش های افزایش بازید کننده و ترافیک وب سایت شما فعالیت در شبکه های اجتماعی است. شما میتوانید به وسیله انتشار پست هایی جذاب و البته به کمک هشتگ ها کاربران زیادی را با وب سایت خود آشنا کنید و ترافیک وب سایت تان را افزایش دهید.

آیا شبکه های اجتماعی همیشه در دسترس ما هستند و کنترل کاملی روی آنها داریم؟؟؟!! چند نفر بخاطر تبلیغات در تلگرام سرمایه خود را از دست دادند!!

تولید محتوای ساده ترین راه افزایش ترافیک وب سایت

سفارش تولید محتوا

اما یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان وب سایت تولید محتوای حرفه ای است. افرادی که میخواهند در زمینه کسب و کار اینترنتی وارد شوند و به فکر ایجاد رونق در این کسب و کار هستند بهترین کاری که میتوانند انجام دهند این است که با تولید محتوای حرفه ای و تخصصی شروع به رفع مشکلات احتمالی کاربران وب سایت شان کنند. با این کار کاربرهای زیادی به سمت سایت شما هدایت میشوند که بعد از مدتی تبدیل به خریدار و استفاده کننده از خدمات و سرویس های وب سایت شما خواهند شد.

سفارش تولید محتوا کار اشتباه یا درست !!!…..

سفارش تولید محتوا و سپردن آن به تیمی خارج از مجموعه شما باعث میشود شما فرصت آن را داشته باشید تا ستون های اصلی کسب و کار خود را محکم تر کنید. خیلی های فکر میکنند که دادن سفارش تولید محتوا به سایر وب سایت ها و شرکت های خدماتی اشتباه است چرا که ما خودمات باید این کار را انجام دهیم.در پاسخ به این دوستان باید گفت شخصی که ابتدای راه کسب وکار اینترنتی است کارهای خیلی مهم تر از تولید محتوا دارد چرا که تولید محتوا زمان زیادی از شخص میگیرد و با ثبت سفارش تولید محتوا در سایتی مثل کارسازشو میتواند بخش زیادی از زحمت آن مدیر کسب و کار را کم کند.

اگر تمایل دارید که برای وب سایت خود تولید محتوای حرفه ای و تخصصی انجام دهید این کار را به ما بسپارید. با ثبت سفارش تولید محتوا از طریق پر کردن فرم زیر و سپردن تولید محتوای حرفه ای و تخصصی به تیم کارسازشو میتوانید بازدیدکنندگان وب سایت تان را افزایش دهید.

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید روی لینک کلیک کنید

  • 0 تومان