سوشیال مارکتینگ چیست؟

سوشیال مارکتینگ چیست؟

توسعه ی کسب و کار و فروش برای فروشندگان و مدیرانی که سایت‌های فروشگاهی دارند هدفی است که بدین منظور پا به عرصه ی فعالیت گذاشته اند. تبلیغات لازمه‌ی رونق هر کسب وکاری است، و مهمتر از آن تبلیغات اثر گذار و کم هزینه است. سوشیال مارکتینگ از جمله ابزارهای تبلیغاتی است که با استفاده از آن می‌توان کسب وکار خود را ارتقا و ترافیک وب سایت را افزایش داد. شبکه های اجتماعی امروزه بستری مناسب برای تبلیغات کم هزینه محسوب می‌شوند. رسانه های اجتماعی هم در جهان و هم در ایران خیلی سریع پیشرفت کردند و همه گیر شدند

آشنایی با الگوریتم جدید اینستاگرام

آشنایی با الگوریتم جدید اینستاگرام

در این مقاله با مروری بر الگوریتم‌های اینستاگرام و مقایسه‌ی آنها سعی کرده‌ایم موارد مهمی که در الگوریتم جدید اینستاگرام به رونق کسب وکار شما کمک می‌کند را بیان کنیم. الگوریتم های اینستاگرام همواره در حال تغییر هستند و هیچ کس دقیقا نمی‌داند که قرار است چه قاعده ای در پیش بگیرد. اما همواره باید در حال تجزیه وتحلیل الگوریتم‌های آن باشیم تا بتوانیم در این پلتفرم حرفی برای گفتن داشته باشیم. اگر می‌خواهید از فعالین موفق اینستاگرام باشید این مقاله به شما کمک می‌کند.

۵ کار ساده تا افزایش فالوور اینستاگرام

۵ کار ساده تا افزایش فالوور اینستاگرام

در دنیای امروز یکی از راه های معرفی کسب وکار, فضای مجازی است. فعالیت در فضای مجازی شاید در نگاه اول خیلی ساده به نظر برسد اما با شروع فعالیت متوجه میشوید که در دنیای شلوغ فضای مجازی اگر میخواهید دیده شوید باید یک نکات را رعایت کنید تا بتوانید در آن دیده شوید. در این مقاله به بررسی ۵ نکته کلیدی و مهم در این زمینه پرداخته ایم تا شما بتوانید دنبال کنندگان خود را در اینستاگرام افزایش دهید.