بهینه سازی و افزایش سرعت وبسایت بدون پلاگین

به نظر شما چند مشتری و بازدید کننده بخاطر تاخیر در بارگزاری سایت شما از محصولات و خدمات شما استفاده نکردند؟ اگر آنالیزگری برای این کار استفاده میکردید. قول میدهم که شگفت زده می شدید که چقدر از مشتری ها و بازدید کنندگان سایت خود را به سادگی از دست داده اید.

مدرس دوره آموزشی بهینه سازی و افزایش سرعت وبسایت : وحید طهماسبی
گارانتی دوره : این دوره به مدت ۴۸ ساعت از لحظه خرید گارانتی بی قید و شرط دارد.
زمان آموزش : ۳۰۰ دقیقه آموزش جامع و کامل ، حجم فایل: ۲ گیگ
مخاطبان دوره : مدیران وب سایت ، وبمستران ، متخصین سئو و بهینه سازی سایت

سـرمـایه گـذاری شما : ۲۴۴,۰۰۰ تومان

شما تنها ۵ ثانیه فرصت دارید تا کاربر خود را در سایت نگه دارید

افزایش سرعت وب سایت ، به نظر شما چند مشتری و بازدید کننده بخاطر تاخیر در بارگزاری سایت شما از محصولات و خدمات شما استفاده نکردند؟ اگر آنالیزگری برای این کار استفاده میکردید. قول میدهم که شگفت زده می شدید که چقدر از مشتری ها و بازدید کنندگان سایت خود را به سادگی از دست داده اید.

یک ثانیه تاخیر در بارگزاری سایت آمازون میتواند میلیون ها دلار برای این وب سایت هزینه داشته باشد و آمارهای زیر را بر جای بگذارد.

۷ درصد کاهش نرخ تبدیل در سایت
۱۱درصد کاهش در نمایش سایر صفحات سایت
۱۶درصد کاهش رضایت مندی کاربران

بر طبق آمارهای گرفته شده صبر و حوصله کاربران از ۱۱ ثانیه به زیر ۵ثانیه کاهش پیدا کرده است و اگر وب سایت شما به اندازه کافی سریع نباشد قطعا کاربران از سایت خارج خواهند شد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل شما را در رفع این مشکل یاری دهیم.

بهینه سازی و افزایش سرعت وبسایت

آموزش افزایش سرعت سایت

همان‌طور که بارها شنیده‌اید، یکی از مؤلفه های اصلی تجربه کاربری در یک وب‌سایت، سرعت بارگذاری صفحات آن وب‌سایت است. اگر می‌خواهید کاربران کسب‌وکار اینترنتی شما برای همیشه با صفحات آنلاین سایتتان خداحافظی نکنند باید سرعت لود وب‌سایت خود را افزایش دهید.

طبق آمارهایی که از طریق مراجع رسمی در دنیا اعلام شده ، صبر و حوصله کاربران اینترنتی از ۱۲ ثانیه به ۷ ثانیه رسیده است.البته این آمار در سال ۲۰۱۶ اعلام شده و ما اکنون در سال ۲۰۱۹ هستیم قطعا این آمار به ۴ تا ۵ ثانیه کاهش پیدا کرده است

اسرار افزایش سرعت سایت بدون افزونه و پلاگین

مناسب برای انواع سیستم های مدیریت محتوا و سایت های اختصاصی

وقتی صحبت از افزایش سرعت وب سایت پیش می آید اکثر افراد اولین موضوعی که به ذهنشان می آید این است که یک پلاگین را از اینترنت دانلود کنند و روی وب سایت خود حالا چه وردپرسی یا جوملا ، دروپال ، مجنتو و پرستاشاپ باشد نصب کنند. و به خیال خود مشکل را حل کنند.دیگر سایت هایی که سیستم مدیریت محتوای اختصاصی دارند هم وقتی پی میبرند مشکل جدی است با شرکتهای طراحی سایت ارتباط برقرار کرده و با صرف چند صد یا چند میلیون تقاضای بهینه سازی وب سایت و سورس سایت را دارند.

در یک نگاه تخصصی و در پایان این دوره پی خواهید برد که هر دو این کار اشتباه است ، چرا که هدف کسب وکارهای اینترنتی این است که با کم کردن هزینه ها سود بیشتر عاید ما شود اما با وجود این هزینه ها سود دهی در حاشیه قرار میگیرد. عده ای میگویند یک بار هزینه کردن برای بهینه سازی سایت عیبی ندارد حتی اگر چند میلیون باشد.

آموزش افزایش سرعت سایت

این نوع نگاه صحیح است ، اگر فقط یک بار باشد ، اما موضوع بهینه سازی یک پروسه است نه یک پروژه و دائم باید تکرار شود ، گاهی حتی هفته ای دو یا سه بار باید این کار انجام گیرد. آیا سرمایه اضافی در دست دارید و نمیدانید با آن چه کاری انجام دهید؟ شما با هزینه ای که قرار است به شرکت های طراحی سایت بدهید میتوانید کمپین های با کیفیت افزایش بازدید داشته باشید و کاربران بیشتر با شما اشنا شوند.

آموزش افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت وب سایت کار چندان پیچیده ای نیست ، اما اگر کسی آشنایی نداشته باشد بهتر است افزایش سرعت سایت را ابتدا آموزش ببیند. سرعت وب سایت بسیار در رضایت مندی کاربران وب سایت شما و همچنین بالا رفتن نرخ دیده شدن سایر صفحات سایت شما تاثیر مثبت دارد.

دوره آموزشی افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب

نوع بهینه سازی بعضی از پلاگین ها طوری است که فقط برگه های وب سایت شما ، یا بهتر است بگویم صفحه اصلی شما را بهینه سازی و فشرده میکند و سایر صفحات از جمله مقالات سایت را بهینه سازی نمیکند و همین امر باعث میشود سرعت بارگزاری صفحات وب سایت پایین باشد ، کاربر بعد از مشاهده صفحه اصلی بخاطر لود خوب و سریع به سراغ سایت صفحات سایت میرود اما مشاهده میکند که این مقالات آموزشی یا …..با تاخیر لود میشوند و از سایت خارج میشود.

افزونه بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس

هدف کلی افزونه های وردپرسی آسانی و راحتی برای کاربران و استفاده کنندگانی است که دانش برنامه نویسی ندارند تا بتوانند به راحتی با استفاده از پلاگین ها کار خود را پیش ببرند اما افزونه های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت عموما کارهایی را انجام میدهند که شما به راحتی میتوانید انجام دهید و یک پلاگین با چند ده فایل اضافه را نصب نکنید. خود این پلاگین باعث سنگینی بیشتر خواهد شد.

سرعت پایین وردپرس

بعد از راه اندازی وردپرس عموما چند هفته ای که بگذرد و پست ها و برگه های ایجاد کنید کم کم رو رفته رفته شاهد افت سرعت بارگزاری و کم شدن سرعت سایت خواهید شد ، این مورد جز ضعف های وردپرس است که استفاده کننده از این سیستم باید دائم پروسه بهینه سازی سایت را پی بگیرید و کمک کند تا افزایش سرعت سایت بهبود پیدا کند. در این دوره بخشی از آموزش مخصوص وردپرس میباشد.

دوره آموزشی افزایش سرعت سایت

چطور سرعت بارگزاری وب سایت را بررسی کنیم؟

اگر ما نتوانیم بر اساس استاندارد های موجود وب سایت خود را تحلیل و آنالیز کنیم نمیتوانیم هم به خوبی متوجه شویم دقیقا مشکل کجاست تا آن را حل کنیم ، در این دوره ما با استفاده از سه ابزاری که به شما معرفی میکنیم میتوانید دائم وب سایت خود را چک کرده و به رفع مشکلاتی که در این ابزارهای به شما گزارش داده میشود بپردازید یکی از این ابزارهای حرفه ای وب سایت جی تی متریکس میباشد.

تاثیر سرعت سایت در سئو

یکی از فاکتورهای اساسی سئو ازنظر گوگل٬ سرعت لود وبسایت می‌باشد. گوگل عملاً با راه‌اندازی سرویس Pagespeed Insights تأکید بر اهمیت سرعت وبسایت‌ها در سئو دارد. همچنین ازآن جا که گوگل خواستار راحتی کاربر جستجوگر و رسیدن به بهترین نتیجه در سریع‌ترین زمان ممکن است٬ قطعاً وب‌سایت هایی با سرعت لود بالاتر را در صدر نتایج خود نمایش خواهد داد. و سایت هایی که سرعت لود پایینی دارند ولو محتوای عالی داشته باشند رتبه نمی دهد.

دوره آموزشی افزایش سرعت سایت

راه کار این مشکلات چیست؟ و چطور میتوان سایتی سریع و حرفه ای داشته باشیم؟

ما در تیم فنی کارسازشو دوره ای را برای شما تدوین کردیم که در این دوره شما با استفاده از اصولی ثابت ، حرفه ای و در عین حال ساده میتوانید دائم یک پروسه را تکرار کنید و هر بار شاهد افزایش سرعت وب سایت خود باشید ، این دوره حاصل تجربه کار روی ده ها وب سایت میباشد که به این موارد در آن وب سایت پرداخته ایم و در این دوره این موارد را ساده و روان توضیح خواهیم داد.

بهینه سازی و افزایش سرعت سایت بدون پلاگین

اگر تصور میکنید که بهینه سازی و افزایش سرعت سایت بدون پلاگین امکان پذیر نیست پس شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای انجام هرکاری در وب سایتشان از افزونه ها و پلاگین های مختلف استفاده میکنند.پلاگین های افزایش سرعت در وب سایت نه تنها باعث بالارفتن سرعت سایتتان نمیشوند بلکه به سرعت آن نیز آسیب وارد میکنند.با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چطور میتوانید بدون نصب هیچ افزونه ای سرعت لود سایتتان را بالا ببرید

برای بهینه سازی و افزایش سرعت سایت از پلاگین ها استفاده نکنید

یکی از ویژگی های ناخوشایند وردپرس این است که درصورت عدم استفاده از پلاگین ها نیز بعد از مدتی شاهد آن هستیم که دیتابیس آن به شدت در حال سنگین شدن است.بالای ۹۰ درصد وردپرس کاران نمیدانند که چگونه با این مشکل برخورد و آن را حل کنند و اجازه ندهند که دیتابیس وردپرس سنگین شود.افرادی که شاهد این کاهش سرعت در وب سایت هستند بعد از مدتی دوباره مرتکب اشتباه میشوند و برای افزایش سرعت وب سایتشان از افزونه هایی برای افزایش سرعت استفاده میکنند و باز هم افزونه ای به افزونه های قبل اضافه میکنندو برای بسیاری از این افزونه ها نیز متقبل هزینه های زیادی میشوند.بعد از اینکه این افزونه ها نصب میشوند بخاطر نوع کدنویسی شان در برخی از وب سرویس ها و وب سرور ها به خوبی جواب نمیدهند

نحوه پشتیبانی دوره افزایش سرعت وب سایت

بعد از شرکت در دوره و مشاهده ویدئوهای آموزشی در صورت بروز هر گونه مشکل و یا داشتن هر گونه سوال میتوانید از طریق تیکت پشتیبانی با واحد پشتیبانی به صورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشید.

چه ضمانتی برای اثر بخشی این محصول آموزشی وجود دارد؟

ما در کارسازشو قبل از هر چیزی وفای به عهد را سر لوحه کار خود قرار داده  ایم و با افتخار به شما کاربر محترم میگویم در صورت عدم رضایت شما تا ۴۸ ساعت بعد از خرید دوره در صورت عدم رضایت شما از محصولی که تهیه کردید بدون هیچ قید و شرطی وجه شما به شما بازگشت خواهد خورد ، پس نگران این موضوع نباشید ،

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

این دوره آموزشی برای کلیه علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی وب ، مدیران کسب و کار اینترنتی  همچنین سئوکاران مناسب میباشد.

آیا این دوره آپدیت های هم خواهد شد؟

قطعا بله ، هیچ دوره آموزشی کاملترین دوره آموزشی ممکن نیست و در طی گذر زمان باید بروز رسانی هایی انجام گیرد که این بین شما کاربران محترم بسیار به ما میتوانید کمک کنید

برای شرکت در دوره آیا نیاز به پیش زمینه خاصی وجود دارد؟

خیر ، نیازی به هیچ پیش زمینه ای ندارد و تمام موارد را در دوره توضیح خواهیم داد

من دانش برنامه نویسی ندارم ، میتوانم در دوره شرکت کنم؟

لزوما برای شرکت در دوره نیاز به دانش برنامه نویسی نیست ، هر آنچه شما نیاز دارید در دوره وجود دارد و نیازی به برنامه نویسی نیست

سایت من به صورت اختصاصی نوشته شده ، مطالب دوره برای من مفید است؟

فرقی ندارد که سایت شما اختصاصی نوشته شده باشد یا از CMS های متداول مثل وردپرس یا جوملا ، بهینه سازی سایت روندی هست که باید طی شود تا سایت شما بهینه و استاندارد شود که در این دوره برای تمام وب سایت ها توضیحاتی داده ایم

من یک سایت وردپرسی دارم آموزش های دوره برای من مفید خواهد بود؟

بخش مهم از دوره برای سیستم های مدیریت ومحتوا وردپرس است چرا که عموم سایت ها وردپرسی هستند و طیف زیادی را به خود اختصاص داده

تعداد جلسات

18 جلسه به همراه پارت های جانبی

سطح مدرس

حرفه ای و با تجربه بهینه سازی ده ها سایت

سطح دوره

فوق حرفه ای و کامل

تعداد جلسات مقدماتی

یک جلسه معارفه

کیفیت صدا

بسیار عالی و بدون نویز و مشکل

کیفیت تصویر

بسیارعالی با سایر : 1080*1920 فول HD

هدیه ها

یک پلاگین حرفه ای به صورت هدیه در این پکیج قرار دارد

پشتیبانی دوره

این آموزش به صورت کامل پشتیبانی میشود و در صورت داشتن هر سوالی میتوانید در قسمت پروفایل خود تیکت ثبت کند

نقد و بررسی‌ها

 1. elhan111130
  ۴:۰۴ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱

  سلام بزرگوار
  برای دوره زحمت زیادی کشیدید و قصد سو استفاده ندارم،امکانش هست یه تخفیف بزارید بتونیم بخریم دوره رو عزیز؟
  با اولین پروژم حتما حتما اون مقداری که برای تخفیف در نظر گرفتید برمیگردونم

 2. نیما خلعتبری
  ۵:۱۵ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

  سلام، لطفا به تیکت ها جواب بدید

  • پیمان جلیلی نیا
   ۵:۳۲ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

   سلام و درود
   جناب خلعتبری علاوه بر پاسخ تیکت ، به سایر موارد نیز پاسخ داده شده
   لطفا به قسمت مربوطه مراجعه کنید
   موفق باشید

   • نیما خلعتبری
    ۶:۳۴ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

    سلام جناب جلیلی نیا
    خیلی ممنونم از توجه و پیگیری شما
    امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت مجموعه کارسازشو باشیم

   • پیمان جلیلی نیا
    ۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

    سپاس از شما جناب خلعتبری عزیز

 3. mehdibinam
  ۸:۴۷ ۱۳۹۹/۰۶/۱۵

  سلام مقاله خیلی خوبی بود امیدوارم محصولتونم عالی باشه. تشکر

 4. هادی جنادله
  ۱۲:۵۰ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹

  این دوره با دوره ای که در فرانش قرار دادید ، یکی هست؟

  • وحید طهماسبی
   ۴:۱۲ ۱۳۹۹/۰۳/۲۹

   با سلام خدمت شما کاربر محترم ، خیر این دوره از نظر زمان و حجم آموزشی بسیار متفاوت و کامل تر می باشد
   موفق باشید

 5. علی حاج حیدری
  ۱۰:۵۳ ۱۳۹۸/۰۸/۰۵

  سلام شما میخواید در دورتون آموزش Gtmetrix رو یاد بدید یا چیز دیگه هست؟

  • وحید طهماسبی
   ۸:۳۶ ۱۳۹۸/۰۸/۰۶

   سلام به شما کاربر گرامی
   خیر دوست عزیز ما آموزش جی تی متریکس رو نداریم و نیازی هم نیست که بخوایم صفرتا صد جی تی متریکس رو یاد بدیم تو این آموزش ، بهینه سازی سایت اصولی داره که باید رعایت بشه این بین ما از جی تی متریکس فقط برای تست گرفتن استفاده میکنیم
   موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *