SEO مخفف عبارت search engine optimization است. استفاده از خدمات مشاوره سئو تصمیم بزرگی است که می‌تواند به رشد ترافیک سایت شما از موتورهای جستجو کمک کند.

چرا به مشاوره سئو نیازمندیم ، حتی اگر سئوکار باشیم؟

مشاوره سئو ، فقط برای افراد مبتدی  نیست. بدون شک همه‌ی صاحبان کسب و کارها به اهمیت بازاریابی و تبلیغات برای افزایش فروش محصولاتشان واقف هستند و به روش‌های مختلفی سعی در معرفی برند و محصولات‌ خود به مشتریان دارند. در سال‌های اخیر بسیاری از کسب و کارها به اهمیت ارتباط بیشتر با مشتری، تبلیغات و فروش در بستر اینترنت پی برده‌اند.

بدون تردید حضور فعال شما در اینترنت از دید مشتریان مخفی نمی‌ماند و این موضوع برای بسیاری از کاربرانی که بخش اعظمی از فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند، بسیار ارزشمند است. حتما به عنوان مدیر یک وب سایت از این موضوع مطلع هستید که بیش از ۸۵ درصد کاربران فقط به وب سایت‌هایی مراجعه می‌کنند که در صفحه‌ی اول نتایج گوگل قرار بگیرند. رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیری میان سایت‌ها وجود دارد تا در رده‌های بالای گوگل قرار بگیرند و کاربران را جذب کنند.

شما برای اینکه بتوانید در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید تا کنون چه کارهایی انجام داده‌اید؟

به یاد داشته باشید کسب و کارهایی می‌توانند به طور پیوسته رشد کنند که همواره از نظرات متخصصین بهره ببرند.

بدون سئو با دنیای اینترنت خداحافظی کنید

سرعت تغییرات در دنیای اینترنت بسیار بالا است؛ الگوریتم‌های گوگل روز به روز پیچیده‌تر و هوشمندتر می‌شوند. تنها افرادی می‌توانند در این مسیر موفق باشند که همگام با تغییرات گوگل، حرکت کنند؛ اگر نتوانید خود را به سرعت بروز کنید باید از دنیای کسب و کارهای اینترنتی خداحافظی کنید. هر روز رقابت در این فضا سخت‌تر و شدیدتر می‌شود، هرگز تصور نکنید که چون در حال حاضر یک وب سایت مطرح دارید که در رتبه‌های برتر قرار دارد پس همیشه همین روند ادامه خواهد داشت. کوچکترین اشتباه یا غفلت می‌تواند جریمه‌های گوگل و از دست دادن رتبه‌ی سایت را برای شما به همراه داشته باشد.

متاسفانه برخی از مدیران وب سایت‌ها تصور می‌کنند که نیازی به گرفتن مشاوره از سئوکاران حرفه‌ای ندارند و تنها به اطلاعات اندک خود در این زمینه بسنده می‌کنند؛ ممکن است شما یک برنامه‌نویس حرفه‌ای باشید اما این موضوع نباید مانع از این شود که با یک سئوکار با تجربه مشورت کنید. مسلما شخصی که متخصص در زمینه‌ی سئو است همواره پیگیر آخرین تغییرات در الگوریتم‌های گوگل است. برخی از اصول سئو در وب فارسی قابل اجرا نیست یا به صورت محدود قابلیت اجرا دارنداین مسائل را تنها یک کارشناس با تجربه‌ی سئو درک می‌کند؛ بهره نگرفتن از دیدگاه این متخصصین، در بلندمدت مشکلات جدی را برای سایت شما رقم خواهد زد.

هرگز تصور نکنید که چون در حال حاضر یک وب سایت مطرح دارید که در رتبه‌های برتر قرار دارد پس همیشه همین روند ادامه خواهد داشت

سئو یک روش بازاریابی است

متخصصین سئو نه تنها به افزایش ورودی سایت شما را کمک می‌کنند، بلکه حکم یک بازاریاب را نیز برای کسب و کار شما دارند. همواره باید نگاه یک روش بازاریابی به سئو را، در استراتژی‌های خود حفظ کنید؛ این موضوع سبب می‌شود که هرگز سئو سایت را مسئله‌ای کم اهمیت نشمارید. افزایش ترافیک سایت ، باعث می‌شود که در معرض دید کاربران بیشتری قرار گیرید و طبیعتا میزان فروش محصولات یا خدمات شما افزایش خواهد یافت.

متخصصین سایت کارسازشو سال‌ها است که در زمینه‌ی کسب و کار اینترنتی فعالیت می‌کنند؛ در این سال‌ها با بیش از ۲۰۰ وب سایت در زمینه‌های مختلف همکاری داشته‌ایم. در ۶-۷ سال اخیر به صورت حرفه‌ای و کاملا تخصصی در زمینه‌ی سئو به وب سایت‌های مختلف خدمات مشاوره‌ی سئو ارائه می‌دهیم. کسب تجربه ارزشمندترین نتیجه‌ی همکاری ما با وب سایت‌های گوناگون بوده است.

این تجربه در ادامه‌ی راه به یاری ما آماده تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. گاهی با یک توصیه‌ی بسیار کوچک به مشتری خود توانسته‌ایم تغییرات شگفت‌انگیزی در رتبه‌ی آن سایت ایجاد کنیم؛ به عنوان نمونه ما با ارائه‌ی یک راهکار ساده مانند دریافت گواهی امنیت، باعث شدیم ورودی این سایت را به طور چشمگیری افزایش دهیم.