مشاوره بازاریابی با تولید محتوا

با بازاریابی محتوا کاری کنید که مشتریان شما را به عنوان یک منبع معتبر بشناسند

یک گفته معروف در اینترنت وجود دارد و آن اینکه محتوا پادشاهی می‌کند. اما چرا؟ اگر شما به طور مرتب تولید محتوا کنید، موتورهای جستجوگر بیشتر شما را نمایش می‌دهند و در نتیجه کاربران شما افزایش می‌یابند. وقتی هم که مطالب شما واقعاً مفید باشد، اعتماد این کاربران جلب خواهد شد و با خیال آسوده به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

آموزش کامل نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس

مشاوره تولید محتوا

در سال‌های اخیر بسیاری از صاحبان کسب و کارها به اهمیت داشتن یک وب سایت به منظور ارتباط بیشتر، ساده‌تر و عمیق‌تر با مشتریان پی برده‌اند. زمانیکه شما در وب سایت خود محتوایی تولید می‌کنید و مخاطبان را از کم و کیف فعالیت‌های خود آگاه می‌کنید، یا با ارائهٔ محتوای آموزشی به آن‌ها اطلاعات جدید و مفیدی درباره محصول یا خدماتتان می‌دهید؛ به مشتری این حس منتقل می‌شود که شما همواره پشتیبان او هستید و نسبت به او احساس مسئولیت زیادی می‌کنید. ایجاد کردن این حس در مشتری بر کسب و کار شما اثر بسیاری خواهد داشت. اعتباری که از این راه کسب می‌کنید با خود، مشترهای جدید به همراه خواهد داشت؛ یا مشتریان قبلی را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل می‌کند.

دشمن کسب و کارتان نباشید

قطعاً تنها تولید یک محتوا باعث ایجاد حس اعتماد در مشتری نخواهد شد. محتوای بی‌کیفیت یا محتوایی که نیاز مشتری در آن در نظر گرفته نشده باشد به جای اینکه اثر مثبت داشته باشد و باعث جذب مشتریان جدید شود، چه بسا موجب شود مشتریان قدیمی را نیز از دست بدهید. هیچوقت به مخاطبان خود به دید افرادی که هیچگونه اطلاعاتی ندارند و نمی‌توانند کیفیت محتوای شما را تحلیل کنند نگاه نکنید. افراد در طول روز با محتواهای مختلف سر و کار دارند و تشخیص محتوای خوب و بد برایشان کار سختی نیست. اگر بدون شناخت این افراد و نیازهایشان شروع به تولید محتوا کنید قطعاً بدون شک هزینه‌های بالایی برای شما خواهد داشت؛ هزینه‌ای که صرف محتوا کرده‌اید و هم هزینه‌ای که بابت از دست دادن مشتریان خود متحمل خواهید شد.

کسب و کار خود را متحول کنید

خوشبختانه متخصصانی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا بازار هدف خود را بهتر بشناسید. زمانیکه شناخت کافی نسبت به مشتریان و نیازهای آن‌ها پیدا کردید بخش اعظم از مسیر را طی نموده‌اید؛ زیرا استراتژی خود را به راحتی مطابق با نیازهای مشتریان تعریف می‌کنید. بعد از تعریف استراتژی و یافتن کلمات کلیدی دقیق، با کمک تولیدکنندگان محتوا می‌توانید محتواهایی ارزشمند، با کیفیت و پایدار تولید کنید. تولید محتوای ارزشمندی که مطابق با نیاز مشتری تهیه شده، کلید موفقیت شما در بازار رقابتی امروز خواهد بود

بازار از آن چه کسانی است؟

کسب‌وکارهایی که هدفمند کار خود را آغاز می‌کنند، رشدی پایدارتر خواهند داشت. فراموش نکنید که همهٔ رقبای شما رمز موفقیت و مسیر صحیح برای کسب جایگاه برتر در حوزهٔ کاری شما را نمی‌شناسند؛ برخی از این افراد تصور می‌کنند که متدهای قدیمی همواره پاسخگوی آن‌ها است یا برخی برای استفاده از روش‌های جدید ازنظر متخصصان بهره نگرفته‌اند؛ شما باید از این فرصت بهره ببرید و با استفاده ازنظر کارشناسان بهترین متدها را شناسایی کرده و از آن در پیشبرد اهداف بلندمدت خود بهره برده‌اید؛ با این کار شما بخش اعظمی از مخاطبان را به خود جذب کرده‌اید و برند خود را به‌خوبی به مشتریان معرفی کرده‌اید؛ و بدون هیچ ترس و واهمه‌ای در حال رقابت با رقبای قدرتر خود هستید.

پیشنهاد ویژه ما برای شما

اگر به دنبال این هستید که اهداف خود را آگاهانه و هدفمند انتخاب کنید و برای پیشبرد این اهداف می‌خواهید در مسیری اصولی گام بردارید؛ می‌توانید از تجربیات و خدمات مشاوره کارسازشو بهره‌مند شوید. بعد از دریافت خدمات مشاوره‌ی ما، قادر خواهید بود محتواهایی مطابق با نیازهای مخاطبان خود تولید کنید که بیشترین بازدید و بازخورد را از جانب آن‌ها دریافت کنید. اگر تمایل دارید که از خدمات ما استفاده کنید فرم زیر را تکمیل کنید؛ در اسرع وقت مشاوران ما درخواست شما را بررسی خواهند کرد و با شما تماس حاصل می‌کنند.

ایده یابی

در رابطه با چه موضوعی باید محتوا تولید کرد؟ چه کلید واژه های مهم تر میباشند؟ از کجا باید شروع کنید و به کجا قرار است برسید؟

ارزیابی اثربخشی

کدام محتوای ما توسط کاربر بیشتر خوانده می‌شود، چگونه می‌توان این میزان را افزایش داد و سؤالاتی از این قبیل که پاسخشان را با مشاوره رایگان بیابید.

برنامه‌ ریزی

چگونه می‌توانید به اهداف تعیین شده در استراتژی محتوای خود دست یابید؟

استانداردهای تولید محتوا

نویسندگی در فضای وب نیازمند مهارت‌هایی است تا هم موتورهای جستجو راضی باشند و هم مخاطبان.

هدف‌گذاری

با توجه به وضعیت بازار و صنعت چه انتظاری می‌توان از بازاریابی محتوا داشت؟ و این اهداف چگونه باید تنظیم شوند تا دست‌یافتنی باشند؟

شخصیت برند

برند شما قرار است چه تصویری از خود به جا بگذارد؟ با توجه به نوع محصول و مشتریان شما چه شخصیتی مناسب برند شما است؟

استراتژی محتوا

می‌توانید درباره ضرورت و نحوه پیاده‌سازی استراتژی محتوا متناسب با کسب‌وکارتان مشاوره دریافت کنید.

استراتژی محتوا

پرسونای مخاطب

مخاطب شما کیست، کجاست و چگونه رفتار می‌کند؟ با دریافت مشاوره در این بخش می‌توانید به نحوه شناخت مخاطب و رفتار مناسب با او پی ببرید