برای افزودن محصول جدید به فروشگاه باید با تنظیمات این بخش آشنایی کافی را داشته باشید تا بتوانید محصول را بر اساس ویژگی ها آن به فروشگاه اضافه کنید. در این مقاله آموزش افزودن محصول در ووکامرس را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

آموزش افزودن محصول در ووکامرس

چیدمان محصولات در ووکامرس

چیدمان محصولات در ووکامرس و وارد کردن آن ها در فروشگاه اینترنتی جزو اولین قدم هایی است که در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید بردارید. فروشگاه آنلاین با ورود محصولات هویت پیدا می کند و مشتری با وارد شدن به فروشگاه به دنبال محصولات یا خدمات مورد نظر خود می گردد. در این مطلب به آموزش قدم به قدم ورود محصولات خواهیم پرداخت و به کمک آن خواهید توانستقدم های اولیه را در راه اندازی فروشگاه اینترنتی بردارید.

آموزش افزودن محصول جدید در ووکامرس

آموزش افزودن محصول در ووکامرس , چگونه محصول جدید را به فروشگاه ووکامرس اضافه کنیم؟ با قسمت ششم از آموزش ووکامرس تحت عنوان افزودن محصول جدید در ووکامرس در خدمت شما عزیزان هستیم. در قسمت قبل به شما عزیزان نحوه تنظیم ابزارک های ووکامرس را به صورت تصویری آموزش دادیم و شما را با انواع ابزارک ها و نحوه سرچ محصول بر اساس ویژگی های مختلف مانند سرچ بر اساس امتیاز محصول، سرچ بر اساس قیمت محصول و… آشنا کردیم. در این قسمت با شما همراه هستیم با آموزش افزودن محصول جدید در ووکامرس و اعمال تنظیماتی برای هر محصول. برای افزودن محصول جدید به فروشگاه اینترنتی باید با تنظیمات این بخش آشنایی داشته باشید تا بتوانید محصول را بر اساس ویژگی هایی که دارد به درستی به مشتریان معرفی کنید تا مشتریان با محصول جدید به خوبی آشنا شوند.

افزودن محصول جدید در ووکامرس

ابتدا وارد پنل پیشخوان وردپرس میشویم . بر روی محصولات > افزودن محصول جدید کلیک میکنیم

افزودن محصول جدید در ووکامرس

وارد صفحه ورود محصول در ووکامرس میشویم . نام محصول و توضیحاتی که میخواهیم در مورد محصول بدهیم را در این بخش وارد میکنیم

وارد کردن محصول

در این بخش باید قیمت محصول و ویژگی های آن و بقیه موارد را تعیین کنیم .

اطلاعات محصول | آموزش افزودن محصول در ووکامرس

اطلاعات محصول در ووکامرس

در این بخش باید نوع محصول را تعیین کنیم و همچنین مشخص کنیم که محصول ما محصول مجازی هست یا دانلودی. اگه محصول ما یک محصول فیزیکی است و میخواهیم برای مشتری ارسالش کنیم تیک گزینه های مجازی و دانلودی را نمیزنیم چون قابلیت ارسال ندارند.
خب مواردی را تحت عنوان همگانی، انبار، حمل ونقل، محصولات مرتبط، ویژگی ها و پیشرفته مشاهده میکنید.

همگانی

قیمت محصول در ووکامرس

در بخش همگانی باید قیمت اصلی محصول را وارد کنید. اگر قصد دارید که محصولتان به صورت حراج به نمایش دربیاید و تخفیفی شامل قیمت آن شود در بخش قیمت فروش فوق العاده باید مبلغی را کمتر از قیمت اصلی وارد کنید

انبار

انبار در ووکامرس

شناسه محصول: در بخش شناسه محصول میتوانید شناسه محصول مورد نظرتان را وارد کنید.
مدیریت موجودی انبار: اگر تیک این گزینه را بزنید تعداد موجود محصول در انبار برای مشتری به نمایش در می آید.
موجودی انبار: موجودی محصول در انبار را در این بخش وارد کنید .
اجازه پیش سفارش: در این بخش میتوانید تعیین کنید که اگر محصول در انبار موجود نباشد اجازه دهید که مشتری محصول را به صورت پیش سفارش ثبت کند یا خیر. و اگر سفارش میدهد ما را از این سفارش مطلع کند و یا اینکه اصلا اجازه سفارش ندهد تا موجودی انبار را افزایش دهید.
آستانه کم بودن موجودی انبار: هر عددی که در این بخش وارد کنید به این معنی است که تعداد محصولاتتان که در انبار به این حد برسد فروشگاه به شما اطلاع میدهد که موجودی انبار در حال اتمام است .

حمل و نقل

حمل و نقل در ووکامرس

در این بخش وزن و ابعاد محصولتان را وارد کنید .

محصولات مرتبط 

محصولات مرتبط در ووکامرس

در این قسمت میتوانید محصولات مرتبط را برای محصول مورد نظر تعیین کنید.

ویژگی ها

بر روی گزینه ویژگی ها کلیک کنید تا ویژگی محصول را وارد کنید. ویژگی محصول میتواند شامل هر چیزی باشد مثل رنگ، جنسیت، نوع و…
ابتدا نحوه ساخت ویژگی ها را برایتان توضیح میدهیم و بعد از آن نحوه وارد کردن این ویژگی ها برای هر محصول را توضیح خواهیم داد.

با وارد کرن ویژگی های محصول، انتخاب را برای مشتریان آسان تر میکنید.

نحوه ساخت ویژگی محصولات| آموزش افزودن محصول در ووکامرس

برای ساخت ویژگی به پنل پیشخوان مراجعه کنید و بر روی محصولات > ویژگی ها کلیک کنید.

آموزش افزودن محصول در ووکامرس

وارد بخش زیر میشوید

افزودن محصول جدید در ووکامرس

در بخش نام، ویژگی مورد نظرتان را بنویسید و بر روی افزودن ویژگی کلیک کنید .

ویژگی مد نظر برای محصول شما ساخته شد.

خب به ادامه مراحل وارد کردن محصول میپردازیم. بر روی ویژگی ها کلیک کنید.

افزودن محصول در ووکامرس

برای نمایش ویژگی هایی که قبلا ساختید بر روی سفارشی سازی ویژگی های محصول کلیک کنید تا ویژگی ها برای شما به نمایش دربیاید و هر کدوم از ویژگی هایی که مدنظرتان را که خواستید انتخاب کنید.
اگر متوجه شدید که ویژگی مد نظرتان را قبلا نساخته اید بر روی گزینه افزودن جدید کلیک و ویژگی مورد نظرتان را تایپ و ثبت کنید.

افزودن محصول در ووکامرس

 پیشرفته 

پیشرفته درووکامرس

در این بخش میتوانید برای مشتریانتان یادداشتی قرار بدهید و یا اینکه تعیین کنید این مشتری بتواند در بخش نظرات محصول دیدگاهی در سایت ثبت کند یا خیر.

در بخش بعدی به توضیح کوتاه محصول میپردازیم.

ووکامرس

در این قسمت میتوانید توضیحات کوتاهی در مورد محصولتان بنویسید.
و در نهایت دسته بندی محصول را تعیین کنید و تصویر شاخص و تصاویری به عنوان گالری محصول انتخاب کنید.

دسته بندی محصولات در ووکامرس

به این ترتیب شما محصول جدیدی را به فروشگاهتان اضافه کردید. در قسمت های بعد شما را با تنظیمات دیگری از ووکامرس آشنا خواهیم کرد . امیدواریم که آموزش افزودن محصول در ووکامرس برای شما مفید بوده باشد .اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را لایک کنید و اگر نیاز به آموزش های تکمیلی یا جدید داشتید در بخش نظرات آن را بیان کنید.با ارائه نظرات در بهبود محتوا و کیفیت آن به ما کمک خواهید کرد. هدف ما ارتقای دانش و پاسخ به سوالات شماست.

در شرایط حال حاضر کسب و کارهای اینترنتی با رقابتی که ایجاد شده , کسب و کاری برنده این ماراتن خواهد شد که بتواند محتوای حرفه ای و کاربر پسند برای بازدیدکنندگان سایت خود ایجاد کند. نگین حبیب زاده هستم استراتژیست تولید محتوا برای کسب و کارهای تحت وب. بنده و تیم تولید محتوای کارسازشو آماده ارائه خدمات مشاوره و تولید محتوا به کسب و کارهای نوپا در وب هستیم. بنده را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

میخواهم عضو شوم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳۳۸

ممکن است علاقه مند باشيد :

مایل هستیم نظر شما را درباره این محتوا بخوانیم ، منتظر نظر شما هستیم!! :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.